Maak kennis met Nederlandse designers en hun nieuwste ontwerpen o flWg1 - De Faanf® In je buurt, stad of regio, met de online oplossingen van de Persgroep helpen we je jouw doelgroep te bereiken! Ga naar persgroep.nl/onlineadverteren. De Faam WOENSDAG 24 OKTOBER 2018 Gustav junior Peter van de Water ontwierp de Gustav junior. Het is de juniorenversie van de fauteuil Gustav. Bij de Gustav juni or is het ook mogelijk om een two-tone effect te creëren door de binnen- en buitenkant verschillend te stofferen, alle opties zijn mogelijk qua stof en leer. Ook valt er te kiezen tussen twee soorten onderstellen. Net als de fauteuil is Gustav junior geïnspireerd op het Tsjechische kubis me. Dit is terug te zien in het hoekige ontwerp. -> Peter van de Water Peter van de Water studeerde in 1994 af aan de kunst academie st. Joost in Breda in de richting architectoni sche vormgeving. In 1999 startte hij zijn eigen ontwerp bureau dat zich richt op het ontwerpen van interieur en meubels. Gustav junior ontwierp hij voor Label van den Berg. Typerend voor de meubels van de Amsterdam se meubel- en interieuront werper is hun intelligente eenvoud in vorm, functie en constructie. -> Meshmatics Chandelier Rick Tegelaar ontwierp de Meshmatics Chandelier van kippengaas. Hij ontwikkelde een mal en een trekcon- structie om het materiaal zeer gecontroleerd en nauw keurig te kunnen vormen zodat het de structuur van een kroonluchter krijgt. Als lamp, die uit drie transpa rante delen bestaat, werkt het gaas als een reflector om het geïntegreerde ledlicht op een elegante manier te verdelen. Zo zorgt de transparante kroonluchter ver schillende patronen en schaduwen op de wanden. De Meshmatics Chandelier is opgenomen in de collectie van designlabel Moooi. -> Rick Tegelaar Rick Tegelaar studeerde in 2011 cum laude af aan de ArtEZ Arnhem. Hij heeft zijn eigen studio en werkplaats in Arnhem, waar hij graag werkt met ondergewaardeer de en industriële materialen zoals ijzerdraad en afval hout. Hij ontwikkelt nieuwe machines, gereedschappen en technieken voor elk nieuw project om het beste uit de materialen te kunnen halen. Hover Hover is een minima listische kaptafel van De Intuïtiefabriek. Het ontwerp combi neert metaal, hout, glas en porselein. Dat levert een elegante en gevarieerde mix van kleurtonen op. "We spelen met verschil lende lagen die boven elkaar lijken te zwe ven en dat biedt onverwachtse opbergruimte", zeggen de ontwerpers. -> De Intuïtiefabriek De Intuïtiefabriek is een designstudio met een visie gebaseerd op de intuïtieve manier van werken van de oprichters Eva Gevaert en Eefiene Bolhuis. Ze studeer den beiden aan de Design Academy in Eindhoven en werken sinds 2010 samen. Ze beheersen verschillende technieken, zoals slibgieten van aardewerk, glasblazen en het buigen van hout. Daar maken ze meubels, keramiek en accessoires van. DE PERSGROEP. De designer en zijn ontwerp BBSIKJE JOUW DOEUIIOEP! ECHTE MEDIA ECHTE MENSEN ECHTE RESULTATEN

de Faam | 2018 | | pagina 27