GERUITE KIEL r* tISSINGEN, STAD AAN ZEE NIEUWS- EN INFORMATIEPAGINA VOOR DE INWONERS VAN GEMEENTE VLISSINCEN EN OMSTREKEN 1 VLISSINGEN gemeen I E Woensdag 24 oktober 2018 Redactie: afdeling Communicatie Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen telefoon: 14 0118 communicatie@vlissingen.n! www.vlissingen.nl Fotografie: gemeente Vlissingen, tenzij anciers vermeld op grond van de Inspraakverordening van de Gemeente Vlissingen, dat vanaf 25 oktober 2018 gedurende een periode van zes weken (dus t/m 5 december 2018) in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1, Vlissingen, ter inzage ligt het voorontwerp van het bestemmings plan Kenniswerf West, partiële herziening Kanaalzone. Het voorontwerp is tevens digitaal te raadplegen via de website www. vlissingen.nl/bestemmingsplannen (rubriek voorontwerp-bestemmingsplannen'). Dit bestemmingsplan vormt de juri- disch-planologisehe grondslag voor de re alisering van circa 12 bedrijfskavels voor woon-werkcombinaties op de nu onbe bouwde gronden in het noordeli jk deel van de Kanaalzone, gelegen tussen de westzijde van de Edisonweg en het Kanaal door Wal cheren. Voor de bebouwde en in gebruik zijnde gronden in het zuidelijk deel van de Kanaalzone tussen de westzijde van de Edi sonweg en het Kanaal door Walcheren is een wijzigingsbevoegdheid voor burgemeester en wethouders opgenomen, die eenzelfde bestefnming voor woon-werkcombinaties mogelijk maakt. Gedurende bovenvermel de ter mijn kan iedereen ten aanzien van dit voorontwerp van het bestemmingsplan een inspraakreactie indienen bij ons college. Voor informatie kunt u zich wenden tot de heer J. Francke, tel. 0118.487282, e-mail jf- rancke@vlissingen.nl of Mevr. C.P. Dekker, tel. 0118.487434, e-mail: cpdekker@vlissingen.nl. termijn voor het indienen van een bezwaar schrift is zes weken en vangt aan 1 dag na de datum van deze publicatie. Het onderteken de bezwaarschrift moet bevatten de naam en het adres van de indiener, de datum en een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaarschrift zich richt. Ook moet de bezwaarmaker gemotiveerd aangeven waar om hij of zij het niet eens is met het besluit. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan burgemeester en wethouder van Vlissingen Postbus 3000,4380 GV. Op dit besluit is de Crisis- en herstelwet van toepassing. Dit betekent dat de belangheb bende in het beroepschrift moet aangeven welke beroepsgronden hij aanvoert tegen het besluit. Na afloop van de termijn van zes weken kunnen geen nieuwe beroepsgronden meer worden aangevoerd. Vertrokken naar onbekende bestemming Uit onderzoek van de afdeling Publiekszaken is gebleken dat onderstaande personen niet meer wonen op het adres waar zij volgens de basisregistratie personen staan ingeschre ven. Het college heeft besloten de bijhouding van de persoonslijsten van deze personen op te schorten. Dit betekent dat zij daardoor formeel niet meer op dat adres staan inge schreven. - Aagje Dekenstraat 3a J.D. Vellekoop, geb. 11-08-1993 - Adraen Coortelaan 5 A005 A.De Vries, geb. 24-11-1996 Adriaen Coortelaan 5 Al 12 E. van de Luijster, geb. 25-05-1994 - Adriaen Coortelaan 5 Al 71 M.D.Boyall, geb. 08-03-1987 - Glacisstraat 104 e D. Badova, geb. 03-10-1982 - Hendrick Avercamplaan 12 D.F. Martien, geb. 04-02-1986 - Hercules Segherslaan 124 L. Wang, geb. 03-03-1994 - Jozef Israelslaan 92 M. Uslu, geb. 10-06-1988 R. Mamed, geb. 26-07-1978 W. F. Schets, geb. 17-12-1969 - Kasteelstraat 94 Y. Munankarmi, geb. 30-01-1992 - Paul Krugerstraat 321 G. Prantkelenas, geb. 25-06-1996 - Scheldestraat 12 c O. Simonoski, geb. 24-08-1974 - Schuitvaartgracht 223 K. Triantafyllou, geb. 21-02-1972 - Verkuijl Quakkelaarstraat 7 N.M. Leonardo, geb. 13-08-1976 Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kan een belanghebbende tegen dit besluit bezwaar maken bij het College. De Kennisgeving beschikking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) t.b.v. 21 woningen en 33 appartementen op de Broederbandlocatie (langs de Van Dishoeckstraat) te Vlissingen (uitgebreide procedure) Burgemeester en wethouders van Vlissin gen maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevings recht vergunning hebben verleend voor het handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening' ten behoeve van het door Van den Bruele vastgoed bv te realiseren project met 21 grondgebonden woningen en 33 ap partementen op de Broederbandlocatie. De projectlocatie wordt begrensd door de Van Dishoeckstraat, de (verlengde) Singel en de Verkuijl Quakkelaarstraat. Tevens hebben wij besloten geen exploitatieplan als bedoeld in artikel 6.12, lid 2 van de Wet ruimtelijke ordening vast te stellen, omdat het kosten verhaal anderszins verzekerd is. De beschikking en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 25 oktober 2018 ge durende zes weken (tot en met 6 december 2018) ter inzage in het stadhuis in Vlissin gen. U kunt de stukken elke werkdag tijdens openingstijden inzien. De omgevingsver gunning is ook digitaal te raadplegen op de gemeentelijke website www.vlissingen.nl/ bekendmakingen en in het gemeenteblad via de link https://zoek.officielebekendmakin- gen.nl/zoeken/gemeenteblad Tegen de omgevingsvergunning kan binnen 6 weken na de dag waarop deze ter inzage is gelegd, beroep worden ingesteld door be langhebbenden, die: a. zienswijzen hebben ingebracht tegen de ontwerp-omgevingsvergunning; b. het beroep beperken tot de eventuele wij zigingen in de beschikking die afwijken van het gepubliceerde ontwerp, c. redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijze over de ontwerpbeschik king te hebben ingediend. Het beroep kan worden gericht asm de Rechtbank Zeeland - West-Brabant, Post bus 90006, 4800 PA BREDA. Het indienen van een beroepschrift schorst de werking van de vergunning niet. Wel kan een voor lopige voorziening worden aangevraagd hij de Voorzieningenrechter van voornoemde rechtbank. De beroepstermijn vangt aan op 26 oktober 2018 en eindigt op 6 december 2018. De omgevingsvergunning treedt op grond van artikel 6.1 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht, in werking, met ingang van de dag, na die waarop de beroep stermijn afloopt, dus op 7 december 2018, tenzij er om een voorlopige voorziening wordt gevraagd. Voor het indienen van een beroepschrift of een verzoek om een voorlo pige voorziening is griffierecht verschuldigd. Gewijzigde vaststelling bestemmingsplan Scheldekwartier, Ketelmakerij, omgevingsvergunning bouwen 86 woningen en wet geluidhinder Burgemeester en wethouders van Gemeen te Vlissingen maken, ingevolge de artikelen 3.8 en 3.32 van de Wet ruimtelijke ordening, bekend, dat voor een ieder ter inzage liggen: 1. het door de gemeenteraad in zijn verga dering van 11 oktober 2018 vastgestelde bestemmingsplan 'Scheldekwartier, Ketel makerij'; 2. de door burgemeester en wethouders op 12 oktober 2018 verleende omgevingsver gunning voor het bouwen van 86 wonin gen behorend tot het project Ketelmakerij; 3. het besluit van burgemeester en wethou der van 12 oktober 2018 over të gaan tot het vaststellen van hogere waarden als ge volg van het wegverkeerslawaai op grond van artikel 110a van de Wet Geluidhinder voor het project Ketelmakerij, kadastraal bekend Vlissingen, sectie C nummers 2053 (ged.), 2054 (ged.), 2055 (ged.) en 2056 (ged.). Gelijktijdig met de vaststelling van het be stemmingsplan 'Scheldekwartier, Ketelma kerij' heeft de raad besloten hiervoor geen exploitatieplan vast te stellen. Tevens is de Crisis- en herstelwet, meer specifiek afdeling 2 van hoofdstuk 1, van toepassing verklaard op het bestemmingsplan. Bij de vaststelling van het bestemmingsplan is, ten opzichte van het ontwerpbestemmingsplan zoals dat ter visie heeft gelegen, de verbeelding gewij zigd voor wat betreft de ligging van de regiö- nale waterkering. Daarnaast wordt bijlage 17 Onderbouwing behoefte Ketelmakerij' van de toelichting aangevuld. Het bestemmingsplan en de omgevings vergunning maken woningbouw mogelijk op het perceel omsloten door De Willem Ruysstraat, de Helling, Jan Weugkade, Het Dok en de Machinefabriek. De woningbouw maakt deel uit van de herontwikkeling van het Scheldekwartier. Het bestemmingsplan maakt maximaal 86 woningen mogelijk. De omgevingsvergunning bouwen heeft be trekking op de bouw van deze 86 woningen, bestaande uit 60 grondgebonden woningen en 26 appartementen. Ten behoeve van de realisatie van de woningbouw zijn hogere waarden vastgesteld i.g. artikel 110a van de Wet Geluidhinder. Deze samenhangende be sluiten zijn genomen op grond van en met inachtneming van de coördinatieregeling ingevolge Afdeling 3.6 van de Wet ruimte lijke ordening. Op basis van deze regeling is het mogelijk de procedures van het bestem mingsplan en de omgevingsvergunning bou wen tegelijkertijd te doorlopen. De gemeen teraad van Vlissingen heeft voor toepassing van de coördinatieregeling op 27 juni 2013 de 'Coördinatieverordening Wet ruimtelijke ordening Vlissingen 2013' vastgesteld. Bur gemeester en wethouders hebben, ingevolge artikel 3 van deze verordening, vastgesteld, dat deze besluiten (bestemmingsplan en om gevingsvergunning bouwen) voor de hier voor genoemde ontwikkeling gecoördineerd kunnen worden voorbereid. De voorberei ding van het besluit hogere waarden heeft in gevolge de Wet Geluidhinder gecoördineerd plaatsgevonden. Voor een ieder liggen de volgende besluiten ter inzage vanaf 26 oktober 2018 t/m de da tum van afloop van de beroepstermijn (t/m 6 december 2018) in het stadhuis van Vlis singen. Het bestemmingsplan met de daarbij be horende bijlagen, het besluit tot het vast stellen van het bestemmingsplan, tot het niet vaststellen van een grondexploitatie plan en het toepassing geven aan de Crisis- en herstelwet; de omgevingsvergunning bouwen; het besluit hogere waarden ingevolge de Wet Geluidhinder. De stukken zijn digitaal te raadplegen op de gemeentelijke website: www.vlissingen.nl/ bestemmingsplannen 'bestemmingsplan of beheersverordening inzien', vervolgens 'plannen in procedure' en dan 'vastgestelde bestemmingsplannen'). Tevens is het bestem mingsplan te raadplegen via de website www. ruimtelijkeplannen.nL De meest eenvoudige wijze-van raadplegen op deze website is het selecteren van het tabblad bestemmingsplan nen, vervolgens het tabblad ID selecteren en daar invullen: NL.IMR0.0718.BPSN06- VG01. De bij het bestemmingsplan behoren de stukken, het besluit met betrekking tot de omgevingsvergunning houwen en het besluit hogere waarden zijn tevens te raadplegen in het elektronisch Gemeenteblad via www.vlis- singen.nl/bekendmakingen. Op grond van artikel 8.3 van de Wet ruimte lijke ordening worden het bestemmingsplan, de omgevingsvergunning bouwen en het besluit hogere waarden voor de mogelijk heid van beroep als één besluit gezien. Met ingang van 26 oktober 2018 kan door een belanghebbende gedurende een periode van zes weken (dus t/m 6 december 2018) beroep worden ingesteld tegen de gecoördineerde besluiten. Beroep kan worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrecht van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE te 's Graven- hage door: a. een belanghebbende die tijdig een ziens wijze tegen het ontwerpbestemmingsplan bij de gemeenteraad heeft ingediend; b. een belanghebbende die tijdig een ziens wijze tegen de ontwerp-omgevihgsver- gunning of het ontwerpbesluit hogere waarden bij burgemeester en wethouders heeft ingediend; c. een belanghebbende aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten dat hij of zij niet overeenkomstig artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening juncto artikel afdeling 3.4 van de Algemene wet be stuursrecht zijn of haar zienswijze naar voren heeft gebracht tegen het ontwerp bestemmingsplan of aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten dat hij of zij geen zienswijze heeft ingediend tegen de ontwerp-omgevingsvergunning of het ontwerpbesluit hogere waarden; d. een belanghebbende die zijn beroep richt op de bij de vaststelling van het bestem mingsplan aangebrachte wijzingen, dan wel tegen de eventuele wijziging van de beschikking. Op dit besluit is de Crisis- en herstelwet van toepassing. Dit betekent dat de belangheb bende in het beroepschrift moet aangeven welke beroepsgronden hij aanvoert tegen liet besluit. Na afloop van de termijn van zes weken kunnen geen nieüwe beroepsgronden meer worden aangevoerd. Het besluit tot vaststelling van het bestem mingsplan treedt in werking met ingang van de dag, na die, waarop de beroepstermijn is verstreken, dus op 7 december 2018. Dit geldt ook voor de omgevingsvel-gunning bouwen en het besluit hogere waarden. Een beroepschrift heeft geen schorsende wer king. Indien binnen de beroepstermijn te vens een verzoek om voorlopige voorziening wordt ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in werking voordat op het verzoek is beslist. Kennisgeving ontwerp-beschikldng Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) t.b.v. het woonproject Kop van het Dok in het Scheldekwartier Vlissingen (uitgebreide procedure) Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat zij, op grond van artikel .2:12, lid 1, sub a, onder 3", en artikel 3:10, lid 1, sub a, van de Wabo, jo. Afd. 3.4. van de Algemene wet bestuursrecht, voorne mens zijn vergunning te verlenen voor het 'handelen in strijd met regels ruimtelijke or dening' ten behoeve van het schetsplan van het door Wvo Zorg te realiseren woonproject 'Kop van het Dok', bestaande uit 83 sociale zorgwoningen voor senioren, 63 middeldure koopwoningen en 36 middeldure huurwo ningen. Het complex zal worden gerealiseerd aan de Hellingbaan. Tevens zijn wij voorne mens op dit project de Crisis- en herstelwet van toepassing te verklaren. De aanvraag met bijbehorende tekeningen, de ontwerp-beschikking en de ruimtelijke onderbouwing liggen met ingang van 25 oktober 2018 gedurende zes weken (dus t/m 5 december 2018) ter inzage in het stadhuis van Vlissingen, Paul Krugerstraat 1. U kunt de stukken elke werkdag tijdens kantoor uren inzien. Op afspraak kunnen de stukken ook donderdagavond tussen 16.00 en 19.00 uur worden ingezien (dhr. W. Huige, tel. 0118.487339 of e-mail whuige@vlissingen. nl). De stukken zijn ook digitaal te raad plegen Qp de www.overheid.nl. Tijdens de periode van terinzagelegging kan een ieder naar keuze schriftelijk of mondeling een zienswijze indienen. Zienswijzen moeten worden gericht aan Burgemeester en wet houders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN. Voor mondelinge ziens wijzen kunt u een afspraak maken met dhr. W. Huige. Wij wijzen u erop, dat alleen beroep tegen de definitieve beschikking kan worden in gediend als de indiener ook een zienswijze heeft ingebracht tegen de ontwerpbeschik king en belanghebbende is. Vlissingen, 24 oktober 2018 B8cW Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen

de Faam | 2018 | | pagina 11