DJ Timo van der Maas zestien jaar en succesvol Johnny Cash songs en verhalen in Vlissingen Lampionnenoptocht in herfstachtige sferen Samen wilgen knotten SIXTIES m De Faam woensdag 17 oktober 2018 DE FAAM Me uki oLve" ©&ue door Conny den Heijer Als kereltje van zes jaar zag hij in een winkel een control ler liggen. Die wilde hij heel graag hebben, want daar kon hij wel iets mee. Maar zijn vader had een beter idee en zette twee oude platenspe lers en een mixer in Timo's kamer. Sinds dat moment is hij niet meer gestopt met muziek maken. VLISSINGEN - Inmiddels is hij 16 jaar en DJ, Timo van der Maas, ie-jaars student op de zeevaartschool, in opleiding voor maritiem officier (MA- ROF). Hij wil internationaal, gaan varen na zijn opleiding. "Of ik moet nü een 100% wa terdicht aanbod krijgen, dan ga ik de muziekwereld in," zegt Timo. Vrienden 'Voorlopig toch nog maar even studeren en werken want ap paratuur kost veel geld. Ik treed gemiddeld drie tot vier keer per maand op, werk bij de super markt hier om de hoek en heb veel toetsen waar ik voor moet leren en ik wil mijn vrienden niet verwaarlozen. Het is al- Vanafzijn zesde jaar staat Timo al achter de knoppen van zijn draaitafel. Inmiddels is hij 16 en is hij succesvol in ons land en heeft hij al een paar optredens in België op zijn naam staan. Foto: PR lemaal een kwestie van goed plannen." Alles bij elkaar een druk bezet man. Dat geldt ook voor zijn vader want die rijdt hem naar ieder optreden heen en terug. "Mijn vader draaide vroeger zelf ook op feestjes en mijn ouders hebben mijn hob by altijd gestimuleerd. Al vindt mijn moeder het geluid soms wat minder..." zegt hij lachend. Girls Like DJ's Onlangs ging hij naar een con test voor 'Girls Like DJ's" in de IKON in Antwerpen. Er deden zo'n 150 dj's mee. Ruim 40 dj's mochten door en daar is Timo er een van. Degenen die door zijn mogen optreden op 17 no vember voor 'Girls Like DJ's.' Verkopen Daarbij heeft Timo de opdracht gekregen om 40 kaartjes te verkopen in Vlissingen zodat hij zoveel mogelijk mensen mee kan nemen die hem kun nen supporteren op 17 novem ber in Antwerpen. Het feest duurt van 22:00 tot 05:00 uur. Als je je kaarten rechtsreeks bij Timo koopt kosten ze 12 euro, aan de zaal zijn ze duurder. f§ Meer informatie over Timo en zijn shows staat op www.facebook.com/ djtimovandermaas De Vlissingse muzikanten Oscar Bax en Matthijs Goedege- buure geven met hun band Cashflows een Cask-Tribute con cert in Sporthal Baskensburg in Vlissingen, Johnny Cash at Sea. VLISSINGEN - Het wordt een sixties-avond vol bekende en minder bekende songs van Johnny Cash, verhalen uit Ten nessee, Nashville style gitaar- werk en beeldmateriaal. "Nu speel ik eindelijk een keer in mijn eigen woonplaats, daar heb ik al lang naar uitgezien" zegt Oscar Bax, leadgitarist van de band. Matthijs: "Ik ben opgegroeid onder de boule vard en het is de plek waar ik als 12-jarige jongen voor het eerst Johnny Cash muziek hoorde. Dat was op zo'n grote taperecorder bij een vriend in de Paul Krugerstraat, niet ver van Baskenburg. En het was in Vlissingen dat ik mijn eer ste gitaarlessen kreeg van Os car Bax, twee hoog in de Van Bossestraat." Kaarten a 17,50 euro zijn te koop via www.cashfl0w3.nl, bij Muziekcentrum Middel burg, Sjak Zwier Gitaarbouw in Vlissingen en Amazing Nails, Badhuisstraat 142 Vlissingen. Zaalverkoop: 20,00 euro. De Vlissingers Oscar Bax en Matthijs Goedegebuure geven met hun band Cashflows een concert in Baskenburg. FOTO: PR Het is inmiddels een begrip in Domburg: de lampionnenop tocht in oktober. Dit jaar trekt de optocht door de straten en het centrum op zaterdag 20 oktober. DOMBURG - Zaterdagavond tegen donker, om 19.00 uur, start de lampionnenverkoop bij Het Schuttershof aan de Kanonweistraat in Domburg. Voor slechts 1 euro kunt de kinderen een lampion kopen. Vanaf hier vertrekt de optocht om 19.30 uur met muziek. Voor zowel deelnemers als toe schouwers is het genieten bij het zien van de vrolijke lam pionnen, die stralen door de donkere straten van Domburg. Opwarmen Wie het koud heeft gekregen kan zich na de optocht lekker opwarmen bij "Het Schutters hof', waar de optocht ein digt. Rond de vuurkorven is er voor alle deelnemers gra tis chocolademelk en marsh mallows. Zo kan iedereen nog even nagenieten van de lampionnenoptocht. Schminken Wie er een extra groot feest van wil maken, kan zelfs ge schminkt deelnemen. Kinde ren kunnen zich vanaf 13.30 uur tot 17.00 uur laten schminken in het centrum van Domburg tussen Markt Zes en de kerk tijdens Speel en Spring je mee. Natuurlijk is er zaterdag ook weer een springkussen. Lekker springen, spelen en schminken deze middag. Het is inmiddels al weer driejaar geleden dat met een grote groep vrijwilligers de wilgen aan de Stromenweg hebben geknot. Het was die dag stevig aanpakken, maar ook oerge zellig met z'n allen, al was het maar vanwege de gezellige maaltijd in de brandweerka zerne. Op 3 november wordt dit natuurfeestje herhaald. MIDDELBURG - De Stichting Landschaps beheer Zeeland (SLZ) heeft de Groengroep 't Zand-Stromenwijk gevraagd om dit jaar op- neiuw te heipen met het organiseren van de wilgenknotdag. Er zijn dertig vrijwilligers no dig om deze klus gezamenlijk te klaren. Instructie Op zaterdag 3 november, de Landelijke Na tuurwerkdag, gaan de knotters aan de slag. Er wordt verzameld om 9.30 uur bij de Brand weerkazerne aan de Stromenweg. Voordat het werk begint, is daar een kopje koffie met wat lekkers. Mensen van SLZ geven* eerst in structie over het gereedschap en de snoei- wijze, waarna er tot 12.30 uur gewerkt wordt De lunchpauze is wederom in de Brand- weerkazerne.Na de lunch wordt het karwei afgemaakt Meedoen? Vindt u het leuk om mee te knotten? Stuur een e-mail naar groengroep@zandstromenwijk. nl. Na aanmelding krijgt u een bevestiging. Advertentieverkoop en media-advies E advertising.zeeland@persgroep.nl T 06 - 20 5414 55 Krant gemist? Vul svp het formulier op de website in onder de knop Krant gemist of bel met 088-0561595 Familieberichten Efamilieberichtenweekbladen@persgroep.nl T (o88)-oi37268 Zelf een familiebericht opgeven kan via de website www.familieberichtenonline.nl Rubrieksadvertenties E rubrieken@persgroep.nl T 0900-6743836 Kantooradres Edisonweg 37E 4382 NV Vlissingen Redactie - Bied je nieuws aan op de website via de knop Schrijf Mee. L Bied Je agendabericht aan via Agendaberichten Plaatsen Voor overige redactiezaken: Frank Husslage frank.husslage@persgroep.nl 088-0136921 (niet voor krant gemist) Bezorger worden? Meld je aan via krantjecontantje.nl Algemene voorwaarden en overige informatie (Zoals advertentietarieven en oplage) ga naar: www.persgroep.nl Dit is een uitgave van de Persgroep Nederland BV. Aangeboden kopij kan zowel worden geplaatst in de gedrukte als digitale uitgaven van de Persgroep.

de Faam | 2018 | | pagina 3