Klanten van de Rabobank in het zonnetje gezet a WOENSDAG 17 OKTOBER 2018 "1 Kijk snel op zeeuwsewoonmarkt.nl Alles over de deelnemers en activiteiten vind je op de website. WÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊ De Faam INFORMATIE VAN* DE GEMEENTE VEERE Feestdagen Evenementen Auto Vervoer? Grote snuffel markt Auto Vervoer Vacatures Personeel Zeelandcare Thuiszorg Fiets verkopen? 5 thema pleinen voor comfortabeler leven! Zoals Bouwen Wonenpleinen het duurzaamheidsplein Inschrijven voor workshops Braderlën Markten SNUFFELMARKT 20 21OKT. ZEELANDHALLEN - GOES 0251-3190 90. Gratis Park. dewitevenementen.nl MEGA VLOOIENMARKT 20-21 Oktober Rotterdam Onderzeebootloods Heijplaat rdm-straat 1.300 Kramen DonEvents.nl 0294-237320 rubrieken@persgroep nl Ons Dorpshuis Kruiningen 3 november 2018 Toegang is gratis Een gezellige snuffelmarkt voor jong en oud. Er zijn nog kramen €22,50 en tafels €17,50 te huur wees er snel bij vol=vol. Berghoekstraat 3 Vele kramen van 9-14 uur Inlichtingen 0113-381437 www.dorpshuiskruininqen.nl CAMPING ZOEKTSnelle, correcte aankoop van uw Tourcaravan, direct RDW- vrijwaring tel: 06-21819821 Personeel Aangeboden Huishoudelijke hulp, v.a. €5,- per week. Ook voor particulieren. Tel: 06-24 32 48 80 bel öf niail naar rubrieken rubi ieken©persgtoep nl VLISSINGEN - Rabobank Walcheren/Noord-Beveland heeft twee klanten die op hoge leeftijd zelfstandig Internetbankieren op Nationale Ouderendag, vrijdag 5 oktober,verrast met een taart, bloemen en een Digitaal Bokaal. De heer W.H. Dudok van Heel (gi) en de heer C. Traas (82) warén de gelukkigen. De Rabobank heeft een keer per maand een inloopmiddag voor klanten dié hulp nodig hebben bij mobiel bankieren. BEKENDMAKINGEN Bekendmakingen van de gemeente Veere worden zoveel mogelijk digitaai gepubliceerd. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. OFFICIELEBEKENDMAKtNGEN.NL U kunt de digitale bekendmakingen bekijken via www.officieiebekendmakingen.nl. Ook kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservlce. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-maii automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeentehuis, Traverse 1 in Domburg, telefoonnummer (0118) 555 444. Definitieve vergunningen wet waterwet en de wet beheer Rijkswaterstaatswerken (WBR) Windmolenparken Neeltje Jans Burgemeester en wethouders van Veere maken op grond van artikel 3.31 van de Wet ruimtelijke orde ning bekend dat van 18 oktober 2018 tot en met 28 november 2018 ter inzage ligt: 1de definitieve vergunningen op grond van artikel 6.5, onder c van de Waterwet voor Cluster B.V. voor het oprichten en behouden van Windpark Binnenhaven; Windpark Roompotsluis 2 B.V. voor het oprichten en behou den van Windpark Noordland Buiten 2 en het verwijderen van twee bestaande turbines; Windpark Neeltje-Jans 2 B.V. voor het oprichten en behou den van Windpark Neeltje Jans 2 en het verwijderen van drie bestaande turbines; Poolvoet B.V. voor het oprich ten en behouden van Windpark Poolvoet 2. de definitieve vergunningen op grond van artikel 2 van de Wet beheer Rijkswaterstaatswerken (WBR) voor Cluster B.V. voor het aanleggen en behouden van bekabeling ten behoeve van Windpark Binnenhaven; Windpark Roompotsluis 2 B.V. voor het aanleggen en behouden van bekabeling ten behoeve van Windpark Noord- land Buiten 2; Poolvoet B.V. voor het aanleg gen en behouden van bekabe ling ten behoeve van Windpark Poolvoet; Windpark Neeltje-Jans 2 B.V. voor het aanleggen en behouden van bekabeling ten behoeve van Windpark Neeltje Jans 2. Locatie Het betreft de windparken die zijn gelegen, dan wel worden gereali seerd, óp en rondom de Ooster- scheldekering te Vrouwenpolder, kadastraal bekend gemeente Veere, kaart Veere, sectie V, nr. 84. Milieueffectrapportage (MER) De Commissie Mer heeft op 9 mei 2018 het toetsingsadvies uitgebracht over de Milieueffect rapportage. Coördinatieregeling Met de ter inzagelegging van de definitieve vergunningen wondt toepassing gegeven aan de coör dinatieregeling uit paragraaf 3.6 van de Wet ruimtelijke ordening. Hiermee is het mogelijk dat diverse procedures gezamenlijk worden doorlopen. De bovengenoemde be sluiten worden als gevolg hiervan gecoördineerd behandeld en voor bereid. Het bevoegd gezag voor deze vergunningen en ontheffingen is de Minister van Infrastructuur en Waterstaat. De Minister is verant woordelijk voor het beantwoorden van de zienswijzen en het verlenen van de definitieve vergunningen. De gemeenteraad van Veere heeft op 18 april 2017 ingestemd met het toepassen van de coördina tieregeling voor de gemeente lijke besluiten ten behoeve van de windparken op Neeltje Jans. Op 7 juni 2018 heeft de gemeenteraad van Veere ermee ingestemd de coördinatieregeling ook toe te passen op de door de Provincie Zeeland af te geven natuurvergun ningen en - ontheffingen en de door de Minister van Infrastructuur en Waterstaat af te geven besluiten in het kader van de Waterwet en Wbr (Wet beheer Rijkswaterstaats werken). De besluiten inzien De definitieve besluiten in het kader van de Waterwet en WBR én het MER liggen met ingang van 18 oktober 2018 gedurende zes weken voor iedereen tijdens de ope ningstijden van het gemeentehuis Traverse 1 te Domburg ter inzage. Ook zijn de stukken vanaf dan in te zien op de gemeentelijke website www.veere.nl onder "wonen en verbouwen - Ruimtelijke plannen buiten de kernen -Oosterscheldeke- ring/Neeltje Jans". Daarnaast is de publicatie langs elektronische weg bekend gemaakt op www.ruimté- lijkeplannen.nf onder plannummer NL.IMRO.0717.0139WVWindmNja- VG01. Voor meer informatie over dit besluit kunt u terecht bij mevrouw P.C. Brandwijk van de afdeling Vergunningverlening van Rijkswa terstaat (telefoonnummer: 088 - 797 46 00). Deze contactpersoon kan uw vragen beantwoorden en het besluit met u doornemen. Instellen van beroep Binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten ter inzage is gelegd kan beroep worden inge steld tegen dit besluit. Beroep kan worden ingesteld door iedere belanghebbende die tijdig zijn of haar zienswijze tegen de ontwerp besluiten kenbaar heeft gemaakt- die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om zijn zienswijze tegen voorgaande ont werpbesluiten kenbaar te maken. Een beroepschrift kunt u indienen bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. U kunt ook langs digitale weg het beroepschrift indienen via https://digitaallóket.raadvanstate. nl/. Het is mogelijk een verzoek om voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzitter van deze afdeling, gelijktijdig met het indienen van een beroepschrift. Domburg, 17 oktober 2018. Burgemeester en wethouders van Veere, De secretaris, De burgemeester, J.F.M. Steinbusch RJ. van der Zwaag

de Faam | 2018 | | pagina 26