Bijzondere schenking G) Rommelmarkt Jeu de boules Terug naar de jaren zestig Orgelconcert Amemuiden WALCHEREN KORT V Compleet KIOS CORNER Fauteuil Arnage Retrofauteuil in bekleding Vintage als afgebeeld. Leverbaar in diverse kleuren. Normaalw,-s nterieur Madison verouderd wit 1 VUSSINGEN AMSTERDAM - Afgelopen vrijdag bracht de Vlissingse Elly Agterberg-Heydens, samen met Florie Peereboom een 80 jaar oud pakket, verpakt in een linnen servet met directoire-elastiek naar het Joods Historisch Museum in Amster dam. In het servet zaten oude foto's en winkelrekeningen van de Joodse textielwinkel van Bouman en Noach uit de Lepelstraat in Vlissingen. Florie's vader Simon schonk tijdens zijn leven al zijn Joodse documenten aan het JHM. Daarom stelde Florie aan Elly en haar zus José Dorleijn-Heijbers, voor om de foto's en oude rekeningen aan het JHM te schenken. Elly en José vonden de oude stukken na het overlijden van hun moeder in de linnenkast in het ouderlijk huis. Hun moeder Betsie de Brabander werkte voor en in de Tweede Wereldoorlog 12 jaar in de winkel van Bouman en Noach; dezelfde winkel waar ook Max Peerenboom, de oom van Florie, winkelbediende was. In de oorlog zijn beide Joodse families Bouman en Peereboom gedeporteerd en niet meer teruggekomen. Alleen de jongere broer van Max, Simon Peereboom weigerde in de oorlog aan de oproep van de Duitse bezetter te voldoen. Zijn dochter Florie was bij dit bijzondere moment aanwezig. MIDDELBURG - In de hal en op de benen van Club Jeu de Bou les aan de Koudekerkseweg 139 in Middelburg is komen de zaterdag 20 oktober weer een grandioze rommelmarkt. Al vele jaren is dit een van de meest drukbezochte en ge zelligste rommelmarkten van Zeeland. Met meer dan 1000 bezoekers een ongekend suc ces. De opbrengst gaat in zijn geheel naar de inrichting van het nieuwe clubhuis. Het hek gaat om 9.30 uur open voor bezoekers en de markt duurt tot ongeveer 15.00 uur. De bar is geopend en daar kan de in wendige mens versterkt wor den. De toegang is 1 euro per persoon; dit is tevens een lot voor de verloting. Kinderen hebben gratis toegang. Wilt u meer weten? Kijk dan op www.cjbm.nl MIDDELBURG - Wie houdt van de muziek ep sfeer van de ja ren zestig is^op zondagmiddag 28 oktober aan het juiste adres bij de Spot in 'Middelburg. De deuren openen om 15 uur. Six ties Revolution neemt u mee naar de tijd van toen en brengt een live show waar nog lang over gesproken zal worden. De live band speelt uitsluitend - nummers die in de jaren zestig zijn uitgebracht. De sfeer van de liveshow is geheej in sixties stijl, inclusief instrumenten en kleding. In het eerste deel van de show waant u zich in de beat periode. De periode waar in beat bands als the Beatles the Rolling Stones de hitpara des domineerden. Het twee de deel wordt een trip naar de tijd van flower power. Laat je gaan op nummers "van Jef ferson Airplane, the Doors en vele anderen. Sixties Revoluti- on is regelmatig te vinden op diverse podia en festivals in Nederland en Belgie Kaarten te koop via de website van JDe Spot, www.despotmiddelburg. nl r ARNEMUIDEN - Op zaterdag 20 oktober geeft de bekende - organist Evert van de Veen een concert op hetorgel van de Ge reformeerde Kerk aan de Ker- klaan te Arnemuiden. Er wordt dan muziek van J.S. Bach ten gehore gebracht, waaronder Preludium en Fuga in c-moli, BWV 546, maar ook componis ten als G.F. Handel, C. Franck en enkele andere, minder beken de, componisten komen aan bod. Het concert begint om 20.00 uur. Entree 6 euro, kin deren tot 12 jaar en 65+ 5 euro. W En zotfs op deza actieprijs krijgt u rog de Alkmaar Koedijkerstraat 4 - Winkelcentrum Overstad Almere-stad Videostraat 21 - Bedrijfsterrein Gooisekant Amersfoort Amsferdamseweg 39 b - Retailpark Amersfoort Bergen op ZoomESS Wassenaarstraat 45 - Centrum stad Eindhoven BBS W. van Konijnenburglaan ld - Woonblvd De Kade Heerlen jffiES In de Cramer 76 - Woonboulevard Heerlen Middelburg kym Mortiereboulevard 12 - Woonblvd De Mortiere Nieuwegein kbs De Liesbosch 70 - A12 afslag 18 Oosterhout KBH Beneluxweg 3 - A27 afslag 17, naast McDonalds OssEZES Frankenweg 31 - Woonblvd Oss-Oost Filialen met een BEE-blokje hebben zowel woon- als s'aapmeubelen openingstijden deze week Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-17.00 uur altijd gesloten koopavond koopavond koopavond koopavond koopavond 5 extra koopavonden tot 21.00 uur! gratis voor de deur in alle vestigingen CBW-erfeend klanten vertellen www.wo@nscjuare.nl Alles is ook los leverbaar en in verschillende maten en kleuren! TV/Audio/HIFI- Dressoir Eetkamertafel 4 Eetkamerstoelen Salontafel inclusief 3+2 zits of hoekbankstel INRUILKORTINGl

de Faam | 2018 | | pagina 15