DEMONSTRATIE i STEUNVEREN Nashville Night Irritaties, chagrijn, korte lontjes en veel chips tijdens Stoptober SRMEn EflERGIE I Landwinkel Schorre APPELPLUKDAGEN schorre^ van 15 sept. t/m 20 okt. WOENSDAG 10 OKTOBER 2018 De Faam ZEELANDTHEATERS pH&jPQ Villa Valentijn Middelburg Kinderdagverblijf www.villavalentijnmiddelburg.nl VOOR ALLE MENSEN MET VOETKLACHTEN STOPTOBER, HOE VERGAAT HET ONZE DEELNEMERS? levert je scherpe tarieven 0 Elke zaterdag en elke woensdag 9.00 - 17.00 uur voor 1,00 kilo Vroondijk 2 - Vrouwenpolder - Voor info: 06-51147929 of www.schorre.nl "Hoge kwaliteit, kleinschalig, horizontale groep tegen scherpste tarief van Middelburg!' Opvangvormen o.a.: 40-, 48-, 52 weken per jaar én flexibel. Er zijn vier horizontale groepen, t.w.: van 3 mnd. tot 1 jaar, 1 tot 2 jaar, 2 tot 3 jaar en van 3 tot 4 jaar. Zodat de overgang naar de basisschool soepel verloopt. De tuin is 36 meter diep en ommuurd (naast de muziekschool). De kind(eren) kunnen veilig weggebracht en opgehaald worden, ingang Rouaansekaai (kuiperspoort). Ouders van kinderdagverblijf Villa Valentijn Middelburg krijgen hiervoor een parkeerontheffing. U kunt zich aanmelden bij www.villavalentijnmiddelburg.nl. Telefonisch zijn wij te bereiken op 0854- 890 090. Tot ziens bij Villa Valentijn Middelburg! ^^^^Rouaansekaa^^r^ïiddeibui^nnfo@villa«ilerit!jirnnLandelij^^irtratienummeH^5758980^^ MIDDELBURG - De muzikan ten van Nashville Night bren gen in het programma The Road to Bluebird Café coun try- en americanaklassie- kers uit de populaire tv-serie Nashville. Ze nemen u mee naar The Bluebird Café, de plek waar countryhelden als Garth Brooks, LeAnn Rimes en Carrie Underwood hun eerste successen boekten en singer-songwriter Taylor Swift werd ontdekt. De muzikanten van Nashvil le Nigh' zullen je het gevoel geven dat je jezelf op deze historische plek begeeft. Ra chel Kramer trad in maart 2018 nog op in het Bluebird Café en Jordyn Mallory, aan stormend talent uit Nashvil le, komt zelfs speciaal voor de show naar Nederland! Samen brengen zij een avond vol Country en Americana met de mooiste klassiekers, meerstemmig gezongen'in getogen liedjes en stevige uptempo nummers. Dit met hits als Telescope', 'I ain't le aving without your love' en 'A life that's good' uit de serie 'Nashville'. Na afloop zal opkomend ta lent Kimmy June (Kim van der Gouw) nog een paar num mers spelen in de foyer om de sfeer van Nashville ook in de foyer voelbaar te maken. vrijdag ig oktober aanvang 20.00 uur Schouwburg Middelburg uvww.zeelandtheaters.nl n Dinsdag 16 oktober vanaf 12.00 uur in onze zaak in Middelburg hebben wij vanaf 10.00 uur gereserveerd voor mensen met rug- en voetklachten. Een voetkundige komt naar onze zaak en maakt dan gratis een voetafdruk en demonstreert u tevens de Vibrion Veer, een Zweedse uitvinding. In tegenstelling tot de bekende harde, statische steunzolen, is de Vibrion Veer verend. Deze activeert de spieren en de bloedsomloop en zorgt ervoor dat u weer dagelijks, zonder vermoeide en pijnlijke rug en voet op natuurlijke wijze kunt lopen. Door het compacte formaat past deze steunzool moeiteloos in bijna alle schoenen, ook in modieuze schoenen. Goed-nieuws voor dames! Een deskundig advies en dan ook nog gratis, dat krijgt u niet elke dag. Comfort More Kalverstraat la - 0118-774798 www.fussgold.nl Maak daarom even een afspraak SCHRIJF JE nu VRIJBÜJVEnD in en ontvang een gratis online special met bespaortips V Zonder gedoe*! V100% groene strc^^w V Je overstap regetemwy Onze Stoptober deelnemers William en Monica hebben het lastig na een week niet gerookt te hebben. Chagrijn, kort lontje en vitterig tegen elkaar. Alie heeft zich op de chips gestort... VEERE - Hun gezichten spre ken boekdelen als ik binnen stap bij William en Monica. Ik durf het bijna niet te vragen, maar toch: hoe gaat het? Wil liam is snel geprikkeld, geïr riteerd over kleine dingen en wil er zelf liefst met niemand over praten. "Want dan wordt het irritant." zegt hij, "Als je rookt zegt niemand er iets van maar als je stopt gaat iedereen zich er mee bemoeien. Ik voel me net als anders maar heb gewoon zin in een peuk. In plaats daarvan neem ik nu een snoepje." Monica voelt zich weinig ge steund door haar omgeving. "Als ik nu naar buiten ga in mijn pauze dan sta ik géwoon bij de groep rokers maar ik rook niet meer mee. Sommi gen zeggen nu al dat ik het toch niet volhou. En William maakt het niet uit als ik weer zou beginnen. Maar ik zou me schuldig voelen omdat ik hem dan niet meer steun in zijn Sinds Alie gestopt is met roken stort ze zich iets te gemakkelijk op de chips. "Daar moet ik wel wat mee.Foto: Conny den Heijer stoppoging." Lastig allemaal, misschien hebben jullie iets aan de Stoptober app? "Nee," roepen ze in koor, "Veel te be tuttelend. Die app hoeft voor ons niet uit te rekenen hoeveel we langer leven als we niet ro ken, dat slaat nergens op." Op naar Alie, die vrolijk de voordeur open doet. "Ja het gaat goed hoor" zegt ze la chend, "al betrapte ik mezelf er wel op dat ik de eerste dagen wat stiller en chagrijnig was. Het was vooral in het week end lastig, twee dagen een feestje en tijdens mijn vrijwil ligerswerk mérkte ik dat ik wat kortaf reageerde op anderen." Alie had zich goed voorbereid. "Ik heb het boek 'Stoppen met roken' van Allen Carr gelezen. Daar in geeft hij voorbeelden maar ook raad. Een app op mijn telefoon daar begin ik niet aan, dat heb ik niet nodig. Wat me wel opvalt is dat ik ge makkelijker een hele zak chips naar binnen werk in mijn up pie. Dat is niet goed, daar moet ik op letten al heb ik niet meer trek dan anders. Als een roker me vraagt hoe het gaat dan vind ik dat prima. Maar als een niet-roker dat doet dan raak ik geïrriteerd. Dat voelt alsof ze me vragen of ik al 'net zo als zij' ben. Vraag me maar niets en doe vooral niet belerend." Nashville Night, foto: Hanneke Lathouwers consumentenbond.nl/energiecollectief consumentenbond

de Faam | 2018 | | pagina 6