Hyundai Snelle Beslissers Bonus Morricone's verjaardag op speciale wijze gevierd M HYunoni Nu tot €2.500 korting en direct rijden! WOENSDAG 10 OKTOBER 2018 De Faam [muziek ONBEPERKTE A EES* Wees er snel bij, OP OP! tl'-Kv- 'SOMMIGE NOTEN VAN MORRICONE WRINGEN TEGEN ELKAAR' Ontdek meer op sturm.hyundai.nl Auto Sturm Goes: Amundsenweg 39, tel. 0113 - 602 000 Middelburg: Noordweg 467, tel. 0118 - 612 042 KOOMETSIMIUNnC f,00, ®,hantoli)k van sobfulk. Uitstoot- on verbruikgegevens zijn gebaseerd op tests die zijn uitgevoerd volgens Europese Verordening 715/2007/EEG. Afgebeeld model kan afwijk»! van standaard uitvoering. De Hyundai 5 Jaar garantie zonder kilometerbeperking Is alleen van toepassing op Hyundai voertuigen die inftleef aan een eindgebruiker zijn verkocht door een erkend Hyundai-dealer. De gedetailleerde garamto- h -- Sel^ 98ram„^ÏÏ' P"»™ 6" voorwaarden op hyundal.nl of vraag ernaar bfl de erkend Hyundai-dealer. De Hyundai actie bestaat uK een maximale korting van 2.500 op het aankoopbedrag var een Hyundai acttmowraadrnodeL De bedragen verschillen per model. Actie geldt bi] een getekende koopovereenkomst van 3-10-2018 tot en met 31-10-2018 met een uiterste registratiedatum van een maand na koopovereenkomst Actie Is geldig op geselecteerde voorraad modellen. Op=op. Deze actie Is van toepassing op particuliere en ktein-zakelijke transacties. Acties zijn niet geldig In combinatie met andere lopende acties, m.u.v. de 50/50 deal. Druk- en zetfouten voorbehouden. Deze maand viert de Zeeuwse accordeonvereniging Concertina op bijzondere wijze de negentigste geboortedag van filmmuziekcomponist Ennio Morricone. De Italiaanse maestro is nog steeds actief en ook dit jaar nog tijdens een concert in ons land te zien. Kaarten voor het concert van Concertina op zaterdag 10 november kosten 7.50 en zijn te bestellen via info(a)concertinazeeland.nl of telefonisch via 0118-470532. TEKST: Gerard van der Hoeven Hyundai presenteert de Snelle Beslissers Bonus op al onze voorraadmodellen! Ontvang nu tot maar liefst 2.500 korting op bijvoorbeeld de Hyundai KONA of Tucson en rij direct weg in jouw nieuwe Hyundai. Wees er snel bij, want op=op! Spektakel Het wordt volgens Schroevers een muzikaal spektakel waar bij niet alleen de muziek, maar ook licht- en geluid een grote rol speelt. Daarvoor is Henk Tjoonk benaderd, de eerste drummer van Bl0f. Morrico ne is natuurlijk vooral bekend van zijn geweldige composi ties die hij maakte voor zoge naamde spaghettiwesterns als 'My Name Is Nobody' en 'Once Upon a Time In The West'. Maar zijn repertoire bevat veel meer, zoals 'Le Vent Le Cri' uit de film Le Professionnel (1981) met Jean Paul Belmondo en muziek uit de film Viaggo nel Terrore' (Voyage of Terror). VÜSSINGS TINTJE Dirigent Schroevers: "We geven het ook een Vlissings tintje mee. Met muziek dit de film Viaggo nel Terrore' (Voyage of Terror) Die gaat over een terreuraanslag op het schip Achille tauro, het schip dat in Vlissingen van de rede liep onder de naam Willem Ruys." Op zaterdag 10 november wordt het heugelijke feit gevierd van de 90e geboortedag van filmmuziekcomponist Ennio Morricone. De Italiaanse maestro is nog steeds actief en ook dit jaar nog voor een concert in ons land te zien. deonorkest wordt meegewerkt door popkoor X-Stream uit Middelburg, trompettist Ro nald Baljeu, trombonist René Passenier, saxofoniste Marijke Poppe eri verder Bernadette van Steijn (klarinet), Wim van Berkel (toesten) en zangeres Rosemary Nieuwenhuize." Schroevers die zelf accordeon les gaf op de Zeeuwse Mu ziekschool en al van kinds af accordeon speelt, het Conser- ren dirigent is van de 50 leden tellende accordeonvereniging, bewerkte de alle muziek voor het concert. Schroevers: "Dat was nog een flinke klus waar ik een jaar of twee aan bezig ben geweest. Bladmuziek was niet voorhanden zodat ik zelf alle muziek van Morricone in notenschrift moest zetten." Een immens karwei, want mu ziek van deze componist laat zich soms moeilijk te bewer ken omdat volgens Schroevers 'sommige noten van de com ponist wringen hier en daar tegen elkaar." VLISSINGEN - Voor de Zeeuw se Accordeonvereniging 'Con certina' de gelegenheid om de jarige componist te eren met een concert in de Concertzaal in Middelburg. Precies op de ver jaardag van Morricone wordt door de accordeonvereniging een avond georganiseerd waar muziek van Morricone wordt geïnterpreteerd. Dirigent Harry Schroevers: "Naast het accor- vatorium volgde en ook al ja-

de Faam | 2018 | | pagina 22