NU GLAS SLECHTS €1,- lode buurt BELISOL De Faam WOENSDAG 10 OKTOBER 2018 De leukste nieuwtjes en verhalen uitjouw stad OO© indebuurt.nl Wegens groot succes verlengd t/m 20 oktober! Bij Belisol geniet u van kozijnen en deuren zonder zorgen. En tijdens de Glasactiedagen bieden we u ook nog eens heel veel voordeel. Want u krijgt het glas voor maar €lf-. Kom naar de showroom en profiteer van het voordeel! Belisol Goes Nobelweg 2-24 4462 GK Goes T 0113-21 18 11 goes@ belisol.com Belisol. Al meer dan 40 jaar kozijnen en deuren zonder zorgen. www.belisol.nl Nederlands design staat in hoog aanzien op de internationale interieurbeurzen. Een greep uit de nieuwste collecties onder het motto Made in Holland. jm. Jill is een ontwerp van Edward van Vliet voor de nieuwe col lectie van Leolux. Het ontwerp verwijst naar vroeger tijden, geïnspireerd op luxe (hotel)inte- rieurs in de negentiende eeuw. Jill is een luxueuze fauteuil met prachtige details, die bovendien ook als comfortabele chaise longue beschikbaar is. Edward van Vliet combineert een vleug je nostalgie met een eigentijds comfort, charmante rondingen en elegante details. Leolux presenteerde Jill al op de Salone del Mobile in Milaan, maar het ontwerp staat ook centraal op het Leolux WooriWeekend in de fauteuil Lloyd. Het is een baken van design. Stoer en tegelijker tijd ook heel uitnodigend. De stoffering heeft ambachtelijke details, zoals een decoratieve bies. U kunt zowel de binnen- als buitenzijde in verschillende materialen laten stofferen en ook zelf de kleur kiezen voor de voet en de sierstiksels. Tripod De salon- en bijzettafels met de naam Tripod uit de collectie van Moby Dick Pode staan op drie poten, elk met twee knikjes waardoor ze op één punt samensmelten. Op het industriële onderstel ligt een bewerkt driehoekig blad, met zachte rondingen. Handig zijn de verschillende groottes, hoogtes en afwerkingen waarmee het goed combineren is. Leverbaar als bijzettafel en als salontafel. Design: Stephan Veit. Moby Dick Gerard van den Berg ontwierp de Moby Dick. De nieuwe bank uit de collectie van zijn bedrijf biedt veel mogelijkheden qua afmetingen en nodigt meteen uit om te gaan zitten en heerlijk te ontspannen. Moby Dick is verkrijgbaar in zowel stof als leer en bied veel mogelijkheden qua afmetingen. Moby Dick is ver krijgbaar als 1-, 2-, 2,5- en 3-zits. Solo Castelijn Meubelindustrie produ ceert al sinds 1958 tijdloze kas ten. Dit is de nieuwste variant uit de kastenserie Solo. Anders dan zijn aan de wand hangende voor gangers staat dit geelkleurige dressoir op pooljes met houten onderblad. Kenmerkend bij Solo is de asymmetrische strook in het front: bij de lowboards steeds de lade, bij de deuren een sier- strook. Deze stroken kunt u in een afwijkende kleur, structuur of hout kiezen, waardoor u het frontaanzicht naar eigen wens kunt samenstellen. Bovendien zijn de stroken verwisselbaar. Het eenvoudig vervangen van de strook geeft de kasten na verloop van tijd een heel nieuw uiterlijk. Solo-kasten gaan dus moeiteloos met hun tijd mee. Design Centers in Utrecht en Eindhoven op 6 en 7 oktober. Lloyd Het allereerste ontwerp van de Italiaanse ontwerper Gino Carollo voor Leolux is de draai- kozijnen en deuren Van Hollandse makelij

de Faam | 2018 | | pagina 19