W Arie en Silvester in Ritthem HARTJES m ,mt Nieuwe natuurlijke oplossing bij oorklachten De Firiitferaam Buttinge 123w6nen.nl bezoek onze website: www.koozie.nl SNEL EN VEILIG VERHUREN? Sportief met een beperking Sporters in geschenkboek 4-13 iiaa-r KOOZIE WALCHEREN SPORT THEATERS AAN ZEE aan o.a. expats E-mail zeeland@123wonen.nl Tel 0118- 23 91 00 inde buurt De leukste nieuwtjes en verhalen uitjouw stad De Faam woensdag 26 september 2018 Openingstijden verkoop: Ma: 10.00 -18.00 uur Di/wo/do/vr: 9.15 -18.00 uur Za: 9.15 -17.00 uur Zondag gesloten Nw. Bildtstar10 kg 6,95 Uien5 kg €2,75 Winterpeenkg 0,95 Andijvie500 gr 0,99 Rode bietenkg 0,85 Scharreleieren20 st. 3,50 ConfTDoy.peer2 kg 2,25 Ananasp.st. 1,29 perssinaasappels20 st 3,50 Hokaido pompoenp.st. 0,99 Volop pruimen, pompoenen en kalebassen. Actueel: nw. oogst Cox/Goudreinet/Elstar Tevens het adres voor fruit- en cadeaumanden, opgemaakt naar uw wensen vanaf 5,00. Bel of mail ons voor informatie. www.fruitkraambuttinge.nl NIEUWE BUR6 18 - MDDDELBUR6 bestel via webshop of maü en vanaf 8,- wordt uw bestelling GRATIS thuisbezorgd! Zelfreinigend vermogen van het oor Oorsmeerklachten 'Bij oorsmeerprop, irritatie en jeuk' Jeuk in het oor Ervaar het gemak van online winkelen: 37 t/m 42 - 618495 Oplossing bij jeuk kindcentium O O indebuurt.nl VLISSINGEN - Als je minder gemakkelijk beweegt, of zelfs gedeeltelijk verlamd bent dan lijkt sporten bijna onmogelijk. Lekker bewegen en onder de mensen komen is dan een stuk minder vanzelfsprekend. Fo cus op Golf is een initiatief van enkele enthousiaste golfers uit Zeeland in samenwerking met de Goese Golf. Golf is voor ie dereen te leren, ook al heb je nooit gegolfd en ben je fysiek beperkt of verminderd belast baar. Je kan golf op je eigen ni veau leren en beoefenen. Het is goed voor het bewegingsap paraat en algehele conditie en kan ook een belangrijk middel zijn om sociale contacten te onderhouden of opnieuw op te doen. Onder leiding van een gespecialiseerde golfprofessio- nal kun je de eerste beginselen van de golfsport uitproberen. Wanneer je plezier hebt in het golfspel en door wil gaan kan je begeleid worden naar het behalen van het golf-vaardig- heidsbewijs en eventueel ook actief lid worden van de Goe se Golf. Focus op Golf is een goede revalidatie mogelijkheid voor mensen die willen blijven bewegen na bijv. een beroer te, hoofdletsel, de ziekte van Parkinson, MS of andere pro blemen met het bewegingsap paraat. Geïnteresseerd Kom gerust een keer kijken bij Focus op Golf. Je kunt een keer mee kijken bij de golfles of meteen een les volgen. Een begeleider meenemen kan natuurlijk al tijd. Via fondswerving is er een bijdrage in de kosten, er wordt 10 euro per les gevraagd. De lessen zijn op zaterdagen van 13.00 - 14.00 uur. Voor meer informatie en precieze data kan contact worden opgeno men met de receptie van de Goese Golf aan de Krukweg 31, 4465 BH Goes via 0113-229557 of info@goesegolf.nl VLISSINGEN - Het geschenk boek tijdens de Week van het Zeeuwse Boek bevat dit jaar onbekende verhalen over be kende Zeeuwse topsporters uit heden en verleden. Onder de titel Van Raas tot Rico' heeft journalist Peter de Jonge as pecten uit de carrière van top sporters beschreven die weinig tot geen aandacht hebben ge had. Soms in de vorm van een interview met de sporter zelf, soms met mensen uit hun di recte omgeving. Bij elk verhaal komt een uitgebreide biogra fie van Wim van Gorsel van ZB Planbureau en Bibliotheek van Zeeland. Bij de selectie speelden sprei ding over sporttakken en re gio's, prestatie en Zeeuwse oorsprong een rol. De sporters zijn: Jan Raas, Jo de Roo, Kee- tie van Oosten-Hage, Danny Blind, Frans de Munck, Jan Poortvliet (voetbal), Els Va der, Marjan Olyslager, Lesley Kerkhove, Diana van Gelderen, Ron de Jonge, Elisabeth Wille- boordse, Jean-Paul de Bruijn, Hans Peter Minderhoud, Beb Derk Thijs en Rico Verhoeven. Auteur Peter de Jonge, ex-sportjournalist van PZC en NRC Handelsblad en ex-hoofd redacteur van AD en CTV Zee land, werd regelmatig verrast. „Ik heb geprobeerd zoveel mo gelijk aspecten van topsport aan de orde te laten komen." Omdat de inhoud een periode van ongeveer 80 jaar bestrijkt en sommige sporters voor de lezers van nu wat minder be kend zijn, is van elke sportman of -vrouw een biografie opge nomen. Het onderwerp Sport in Zeeland is onderbelicht in boeken, en de gezamenlij ke Zeeuwse boekhandelaren vonden het hoog tijd om hier iets aan te doen. Bekendma king van het boek vond plaats tijdens het Sportgala, dit voor jaar, in Goes. Deze keer is het geschenk van de week van het Zeeuw se boek bijzonder omdat het tweemaal zo dik is als gebrui kelijk. Tijdens-de Week van het Zeeuwse Boek, van 31 oktober t/m 11 november is het gratis te verkrijgen bij aankoop van 15 euro aan boeken in de Zeeuw se boekhandel. Middelburgseweg 38a 4364 TC Grijpskerke T: 06 - 422 99 372 webshopfruitkraam@gmail.com Pinnen kan ook bij ons Like ons op Faceboofe en doe mee met de acties! Aanbiedingen gelden van wo. 26 sept, t/m di. 1 okt. dé verhuurmakelaar! RITTHEM - "De cabaretsaboteurs van Nederland" na 10 jaar weer op tournee. In mei van dit jaar was het precies 10 jaar geleden dat Arie Silvester afscheid namen als duo in een uitver kocht Koninklijk Theater Carré. Jarenlang hebben cabaretiers Arie Koomen en Silvester Zwa- neveld de Nederlandse theaters en schouwburgen doen schudden op haar grondvesten met zes voorstellingen waaronder "Vet!", "Rammen!" en "De Grote Arie Silvester Spektakel Show". ADVERTORIAL (Bezorgdagen dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag; als u voor 14.30 uur besteld wordt het dezelfde dag nog bezorgd) Na een afwezigheid van 10 jaar staat het illustere caba ret duo vanaf NU weer klaar voor een uitgebreide thea tertournee, een show waarin snelle grappen, harde improvi saties en moderne technieken de boventoon zullen voeren. Wie? Arie en Silvester! In deze 'BEST OF' show komen Arie en Silvester nog eenmaal. Alle onvergetelijke acts worden afgestoft, voorzien van een nieuwe jas en keihard door je strot geduwd! De twee heren gaan als vanouds te keer. 'In houd' wordt vakkundig plat gestampt, 'theaterwetten' worden met vuile voeten ge treden en 'nuance' wordt kei hard de grond in getrapt. Alsof het nooit anders is geweest. Wist je dat ruim 80% van de Nederlanders wel eens last heeft van oorklachten? Veel gehoorde klachten zijn overmatig oorsmeer, oor- smeerprop, verstopt gevoel in het oor, jeuk en zwemmersoor. Een groot deel doet niets aan de klachten. Zonde, want er is wat aan te doen. Het oor is een zelfreinigend orgaan. Het zorgt normaal gesproken voor een goede balans tussen de aanmaak en afvoer van oorsmeer. Soms kan deze balans verstoord ra ken. Bij het ouder worden kan oorsmeer droger en harder worden. Ook het gebruik van gehoorapparaten of oordop pen kunnen de aanmaak en afvoer van oorsmeer verstoren. Er kan dan een zogenoemde oorsmeerprop ontstaan. Nieuw bij oorsmeerklachten is A.Vogel Oorspray1 Oorsmeer. Deze handige spray verzacht oorsmeer en bevordert zo de natuurlijke afvoer ervan. Over matig oorsmeer wordt op die manier voorkomen. Bij regel matig gebruik gaat het de vorming van oorsmeerproppen tegen en vermindert de nood zaak tot uitspuiten van het oor. De samenstelling is op basis van zeezout, Ectoin en Plantago. Ectoin is een nieuw natuurlijk ingrediënt met ontstekingsrem- mende, celbeschermende en hy- draterende eigenschappen. Een andere veelvoorkomende oorklacht is jeuk. De gehoor gang is een kwetsbare plek. Door ingedroogd Oorsmeer, zwem men en eczeem kan de gehoor gang uitdrogen of geïrriteerd raken. Hierdoor ontstaat jeuk en het gevolg is dat mensen gaan krabben en peuteren. Helaas verergeren de klachten hierdoor. Kortom: Oude wijn door oude zakken. In het verleden be haalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Donderdag 27 sept, 20.15 uur 'De Verwachting', Ritthem 17,50 (normaal) 16,00 (vriend) ül www.theatersaanzee.com Voor jeuk is er de nieuwe A. Vogel Oorspray Jeuk1. Deze spray op basis van olie verzacht en kalmeert de droge huid in de gehoor gang. Het verlicht daardoor de jeuk en ondersteunt het herstellend vermogen van de huid. Ook te gebruiken ter voorkoming van een zwemmersoor. De samen stelling is een combinatie van kokosolie, zonnebloem olie en calendula-extract. Verkrijgbaar bij drogist, apotheek en gezondheidswinkels. 'Medisch hulpmiddel. Lees voor- gebruik de gebruiksaanwijzing. Oóf spray Jeuk Oofspray Oorsmeer CrtfWBcofptflp BS toé OortwQff* m tte jjehootgano

de Faam | 2018 | | pagina 7