Elkaar helpen maakt wonen fijner Muziek met Podium-Z Ronde van Oranjezon Doe je tegoed aan terugkijken wanneer wilt O I I I I I Kies voor 2 jaar gratis Delta Interactieve TV 1 Bij Alles-in-1 Premium eerste 4 maanden 2 weken! per maand delta.nl/zomeractie DELTA WOENSDAG 19 SEPTEMBER 2018 EP De Faam Nog maar DOMBURG - Podium-Z van Stichting Welzijn Veere ver zorgt vier muziekworkshops in het Schuttershof te Domburg. Speel jij een instrument of zing je graag? B beginner of gevor derd? ledereen kan meedoen. Stapsgewijs leer je samen spelen en werk je toe naar een echt optreden. De work shops zijn 5,12, 26 oktober en 2 november en de uitvoering is 9 november in Tramzicht te Domburg. Kosten: 45 euro. Op geven: http^/welzijnveere.nl/ muziekworkshops-podium-z VEERE - Op het bordes van het stadhuis van Veere was afgelopen maandag de aftrap van het project 'Veere helpt elkaar'. Hierbij waren de vrijwilligers, initiatiefnemers, leden van de Stadsraad en ook wethouder Bert van Halderen aanwezig. Vrijwillige Zorg is belangrijk voor Veerenaren. Elkaar helpen en gemeenschapszin dragen bij aan fijn wonen in Veere. Er is een kaart ontworpen, die de inwoners van Veere voor het raam kunnen plaatsen om daarmee aan te geven dat zij bereid zijn een ander te helpen. Het grote informele netwerk in Veere wordt op deze manier zichtbaar, en daarnaast wordt de drempel om je buren om hulp te vragen kleiner. Op de kaart wordt ook uitgelegd wat te doen wanneer je georganiseerde hulp nodig hebt. In de komende weken worden de kaarten in heel Veere huis aan huis verspreid. ■Op zaterdagmiddag 20 oktober houdt Het Zeeuwse Landschap de Veere in de buurt VROUWENPOLDER - Op zater dag 20 oktober is de Rónde van Oranjezon, in natuurgebied Oranjezon bij Vrouwenpolder. Tijdens deze wandeltocht door dit gevarieerde natuurgebied kom je een aantal posten te gen. Hier hoor je allerlei leuke wetenswaardigheden uit de natuur. De tocht is 7,5 kilome ter lang en vooral geschikt voor gezinnen met kinderen,Aan- melden via excursies@het- zeeuwselandschap.nl.

de Faam | 2018 | | pagina 8