Aftrap theaterseizoen na ZNF The Wall, weet u nog wel... o 80 -7 0 0 30 on Natuurlijke rustgever bij innerlijke onrust en stress-situaties1 OLDTIMERDAG MIDDELBURG JARE Veilinghuis Korendijk De Faam THEATERS AAN ZEE ONLINE VEILING Natuurlijke ondersteuning TOP 3 signalen van stress-situaties ZEEUWS ORKEST 8 SEPTEMBER MARKT - 7O OOTITZiff- ^v,.e^9^n\enm\óóe\börg.n\/o\óïim^a{^^ oSWjierdag.aevenementenmiddelburg.rij Gedurende de hele dag, ruim 100 auto's getoond aan het publiek. Extra aandacht, zoals op de snelheidsmeter; 40-jaar Saab 900 50-jaar Saab 99 60-jaar Daf 600 70-jaar Eend Volledig houten auto, die ook nog kan rijden. WOENSDAG 5 SEPTEMBER 2018 Dependance van het Zeeuws Veilinghuis Catalogus: www.veilinghuiskorendijk.nl Theaters aan Zee maakt zich op voor een nieuw theaterseizoen vol ontroering (Kees Hulst), heerlijk klassiek (Cugnon), bekende namen (Najib Amhali), terug van weggeweest (Arie Silvester), topcabaret/-comedy (Nabil), tributes (The Everly Brothers) èn theaterconcerten (The Fureys). Wat ook opvalt zijn de huiskamerconcerten In Ritthem waaronder Lenny Kuhr, Leonie Meijer en Maurits Fondse, die met twee schitterend mooie programma's (Billy Joel Chansons van Schoonheid en Troost) komt. Meer info: www.theatersaanzee.com RITTHEM - Maurits Fondse en Britta Maria komen naar Zeeland. Op verschillende po dia waren er tijdens de Uit markt Amsterdam wederom podiumpresentaties die de oplettende kijker op TV ze ker niet gemist zal hebben. Zo ook bracht Maurits Fondse en zijn ega Britta Maria het toe gestroomde publiek in exta se. De unieke mengeling van feestelijk en melancholisch, van dramatische teksten en zü herkenbare kwetsbaarheid en liefde. Samen met Maurits Fondse aan de piano en Her mine Déurloo op (Chromati sche) harmonica nam ze het publiek mee in haar uitvoering, soms in het Frans, soms in het Nederlands en altijd melodi eus. Een spannende interpre tatie van 'Ne me quitte pas' van Brei toont het vakwerk aan van deze artiesten, spannend en ontroerend te gelijk. Te be leven als huiskamerconcert in De Verwachting Ritthem. De avond daarvoor speelt erv^ ver telt Maurits in hetzelfde huis kamertheater alles over Billy Joel en zijn vele wereldhits. ki MM 3 v Kijkdagen: Za. 8 Sept. en Ma. 10 Sept. van 10.00 - 17.00. Veiling loopt af op 10 Sept. vanaf 19.00 uur. Ca. 1300 kavels met kunst, antiek, boeken en verzamelobjecten. Korendijk 2S 4331 HP Middelburg 'Iel. 0118 - 750 429 www.veilinghuiskorendijk.nl Advertorial .1,2,3 Periodes van stress of drukke, spannende tijden? Bijna 70% van de Nederlanders ervaart wel eens stress of spanning. Een opgejaagd, onrustig ge voel of piekeren kunnen dan een belangrijke rol spelen. Periodes van stress kunnen samengaan met piekeren en innerlijke onrust. Als tegen wicht moet er voldoende tijd zijn voor ontspanning. Maar juist wanneer de druk toeneemt, kan het op bepaalde momenten lastiger worden om de nodige ontspanning' te vinden en het evenwicht te bewaren. Soms kunnen lichaam en geest extra ondersteuning gebruiken om te ontspannen en goed te blijven functioneren. Het is niet altijd mogelijk om de oorzaak van stress of span ning weg te halen, maar het is wel mogelijk om er rustiger mee om te gaan met natuurlijke ondersteuning van A. Vogel. A. Vogel Passiflora Rustgevend Extra Sterk is 100% natuurlijk en bevat een krachtige com binatie van passiebloem, vale riaan en citroenmelisse. Deze natuurlijke rustgever helpt te ontspannen1, terwijl lichaam en geest fris en alert blijven2. Het is geschikt voor overdag en geeft geen gewenning. Zo kunt u ook in periodes van stress én spanning goed blijven functioneren. 1. Snel geïrriteerd 2. Vermoeidheid 3. Onrustig gevoel Gebruikers geven dit product een 8,8: "er zit standaard een potje in mijn tas, omdat het voor mij doet wat het belooft." Meer weten? Kijk voor informatie pp avogel.nl of bel de AjVogel gezond- heidslijn 0900-2464646. Passiflora Rustgevend Helpt snel A. Vogel Passiflora Rustgevend Extra Sterk is verkrijgbaar bij drogist, apotheek en gezondheids winkels in een verpakking van 30 stuks. Adviesprijs 9,99. 'passiebloem,2citroenmelisse, 3valeriaan Met The Wall Symphony van Douwe Eisenga verzorgt het Zeeuws Orkest donderdag 13 oktober in De Mythe een verrassend concert. Foto: PR Zeeuws orkest VLISSINGEN - Met The Wall Symphony van Douwe Ei senga verzorgt het Zeeuws Orkest donderdag .13 septem ber in de Sint Jacobskerk een verrassend concert. Aan de ene kant is Het Zeeuws Orkest met 130 jaar cultureel erfgoed, dat met kwaliteit een belangrijke bij drage levert in de klassieke muziek in Zeeland. Maar met de programmering is het elke keer nieuw en verrassend. Soms is er een verrassend extraatje zoals op Concert at Sea dit jaar, waar het orkest samen met BL0F optrad. En dit najaar een symfonie geïn spireerd op The Wall van Pink Floyd. Het Zeeuws Orkest speelt dit stuk na de pauze. Maar de voorgerechten zijn ook niet te versmaden. Vóór de pauze komen Russische componisten aan bod met 3 stukken die als voorgerech ten goed bij elkaar passen, maar ook goed smaken bij de symfonie van Eisenga. Alle maal swingend en vol ritme. Misschien denkt u: "dit is niets voor mij", veel te moei lijke muziek. Maar niets is minder waar, want tot uw verrassing zult u hele be kende deuntjes tegenkomen, zoals de Second Wals en het liedje Tea for Two. De wals die het orkest van Rieu be kend gemaakt heeft, kent u zeker. Maar wist u ook dat die van Sjostakovitsj is? En hij wordt gespeeld. U ge niet van de genialiteit en het gevoel voor humor van de componist. De uitvoering is donderdag 13 september in De Jacobskerk in Vlissingen. Kaarten via www.zeeuwsor- kest.nl SN 63 32

de Faam | 2018 | | pagina 7