column Danielle de Zeeuw 1110116111331111120.8 mdemaand a "Regen is gewoon confetti die uit de lucht komt vallen." Voormalig voetballer Demy de Zeeuw (35) heeft modemerk BALR., zijn verloofde Danielle (31) iloveclutches.com en dochter Roqi (4) is met 18.000 volgers mini-influencer. SEPTEMBER Modefamilie Roqi draagt graag zwarte boots, tijgerprints en een spijkerbroek. Eigenlijk alles wat nu in komt. Voor basisstukken als een jas en schoenen geef ik voor haar graag geld uit. Ik heb net van MGSM een zwarte, korte jas voor gekocht en een paar gouden boots van Gucci. De rest koop ik overal, bijvoorbeeld bij Childrensalon.com. Ik koop wat ik leuk vind of dat nu bij Zeeman, H&M of C&A is. Roqi is gelukkig nog niet merkbewust. Mijn stijl-tip is: "Laatje kind dragen wat ze leuk vindt. Zo krijgt ze zelfvertrouwen." Gelukkig heb ik nog wel het een en ander te zeggen over onze baby Myno. Met mijn tweelingzus Maybritt heb ik ilovedutches.com, een site waarop we laten zien wat wij leuk vinden. Het begon met clutches, nu hebben we ook schoenen en accessoi res erbij die je kunt kopen. Onze stijl is precies hetzelfde. Oh nee, laatst hadden we los van elkaar wel dezelfde Chaneltas gekocht, maaralleen in een andere kleur. Zij in het groen, ik in het paars. Bijna twee druppels water dus." "Als moeder heb ik nu al niet veel meer te vertellen over wat Roqi aantrekt. Klinkt mis schien een beetje gek vooreen kind van vier jaar, maar ze heeft haar eigen stijl. Staan we 's ochtends voor de kast, laat ik een leuk roze rokje zien, zegt ze "nee, die wil ik niet aan". Soms tot vier keer aan toe. En dan wijst ze vervolgens op een voetbalshirt van FC Barcelona en zegt "die"! Ze voetbalt zelf en Lieke Martens is haar grote voorbeeld. Liefst draagt ze een voetbaltenue. Onze familie is doordrenkt van mode. Demy is modemerk BALR. begonnen en gaat als een trein. Hij vindt het ook geweldig om met Roqi te shoppen. Hij houdt van haar stoe re stijl, terwijl ik haar liever in leuke jurkjes zie, maar gelukkig houd ik óók van stoer. 1 Hei cool kid, 1 wat trek je aan deze herfst? 1. Roarrr We laten de natuur graag een belangrijke rol spelen in de nieuwe modetrends. Dierenprints zijn hot, waarbij de zebra en het luipaard de hoofd rollen spelen. Daarnaast worden steeds vaker eco-friendly stoffen en materialen gebruikt. Jon gens en meisjes worden wild van dino's en vlinders als opdruk op hun shirts. En de kleinste kinderen worden getransformeerd naar wollige schaapjes en beertjes. Beeld: Mini Rodini 2. I'm with the band Één keer knipperen met je ogen en het lijkt alsof ze 10 cm zijn gegroeid én een jaar ouder. De eigen willetjes van mini volwassenen zorgen voorwijze opdrukken. Van 'future astronaut' tot 'I'm with the band'. Het kinderkleding merk Bobo Choses. introduceerde de band 'The Happysads' gebaseerd op hoe kinderen met hun tegenstrijdige emoties om gaan. Van vrolijkheid tot driftbui. Kleding is met deze uitspraken een prima manier van uiten. Beeld: Bobo Choses 3. Uniseks Blauw voor jongens, roze voor meisjes. Zo ken nen we het. Maar anno 2018 is dat verleden tijd. Jongens dragen de trendkleur oudroze en meisjes zien we in stoer camo groen en blauw. Zo ook gender neutrale kleding voor de jongsten onder ons. Kleuren als mintgroen, wit en grijs zijn voor universeel gebruik. VoorTomgirls boys zien we veel mix match zoals bij het Rotterdamse merk little Indians. Beeld: Little Indians 4&5. Back to school Na een.heerlijke zomer is het nieuwe schoolsei- zoen in aantocht. Dat vraagt om nieuwe gad gets, kleding en tassen. Zo kwam Hema met een lipmarker, een lipstick in de vorm van een marker, leuk voor in je etui. En hettassenmerk Kipling komt met een BeSeen collectie zodat kinderen als het weer vroeg donker wordt zichtbaar zijn. Beeld: 4. Hema Lipmarker en 5. Kipling BeSeen 5. Confetti regen Maak van elke regenbui een feestje was de ge dachte van menig ontwerper dit seizoen. Vrolijke regenjasjes met lieveheersbeestjes, dierenprints op je paraplu en regenlaarsjes in fel geel. In Ne derland zijn wij wel een bui gewend. Het Neder landse merk GOSOAKY helpt kinderen en ouders er een feestje van te maken want ze hebben ook volwassen versies voor matching outfits. Ont houd: Regen is gewoon confetti die uit de lucht komt vallen. Beeld: GOSOAKY. SEPTEMBER

de Faam | 2018 | | pagina 28