GERUITE KIEL 8 SEPTEMBER OPEN MONUMENTENDAG BETROKKENHEID AANGEPASTE STADSHAL DE ACHTERKAMER VRIJWILLIGERSMARKT 27 SEPTEMBER 2018 VLISS1NGEN VERGADERINGEN ABONNEREN OP BEKENDMAKINGEN WERKZAAMHEDEN PRORAIL Zaterdag 8 september is het Open Monumentendag met als thema 'In Europa'. De Walcherse Open Monumenten dag brochure geeft meer informatie over de opengestelde monumen ten. De brochure is vanaf dinsdag 4 september gratis af te halen op de volgende locaties: het stadhuis, de VVV en bij het gemeentearchief. Een greep uit de activiteiten: Stichting Scheepsbouwgeschie- denis Vlissingen organiseert drie rondleidingen met "de Spijkstaal" op het Scheldekwartier. De rondleidingen starten om 11.00 uur,13.30 uur en 15.30 uur en du ren ongeveer één uur. Er zijn o.a. stops bij de Machinefabriek en het Hoofdkantoor van De Schelde. Het beginpunt van de rondleidin gen en de plek waar u zich kunt inschrijven is het Museum Schel- dewerf 'De Oude Verbandkamer' adres: De Willem Ruysstraat 100, of per e-mail: scheepsbouwge- schiedenisvhss@gmail.com. Schietsportvereniging 'De Fles' laat om 14.00 uur de antieke ka nonnen bulderen. Hét spektakel - is te zien en te horen rondom het pen .41V Rondeel, gelegen tussen de Voor haven en de Jachthaven. Karolingische Burg (Karolin- genbaan, Oost-Souburg): op 8 september is het Jaarmarkt in Oost-Souburg en vindt op de burg het Folklore Festival Walcheren plaats met diverse optredens. Een compleet overzicht van de mo numenten en activiteiten vindt u in de brochure en op: Een van de uitdagingen als wethouder is het or ganiseren van positieve betrokkenheid. De uit dagingen waar je met elkaar voor staat, kunnert soms overweldigen en een verlammend effect hebben. Dan worden zij een bedreiging en zien mensen niet de kansen. Het is juist onze taak als lokale bestuurders om te inspireren en men sen aan te zetten tot actie. Zo was ik vorige week op een bijeenkomst over klimaatverandering en ik zie dat steeds meer mensen verlamd raken. Er worden door de po litiek grote woorden gebruikt en fikse opgaven uitgestippeld, maar een deel van onze bevolking wordt alleen maar meer sceptisch. Terwijl er voor iedereen kansen zijn, ook voor u. Bijvoorbeeld als u dit jaar een keer minder op vakantie gaat en daarvan een paar zonnepa nelen koopt, dan houdt u iedere maand een paar tientjes extra over. Er zijn natuurlijk ook keuzes die geen geld kosten. Stel u vergeet voor één dag deze week vlees te kopen of u pakt deze week een keer de fiets. Bij de kassa of de benzinepomp merkt u direct het verschil. Kortom denk niet groot, maar denk klein. Een paar euro extra in uw portemonnee is mooi meegenomen en met die paar euro zijn weer andere leuke besparingen te bedenken. Wethouder Sem Stroosnijder Een van de ergerlijkste vormen van politiek is achterkamertjespolitiek. Achterkamertjes waar stiekem schimmige deals worden beklonken vanuit partijpolitieke belangen. Dergelijke be langen zijn ons vreemd, ons enige belang is uw belang. Toch doen ook wij van POV Perspec tief op Vlissingen structureel mee aan achter kamertjespolitiek, maar dan wel op onze eigen manier. Iedere maand organiseren wij een openbare fractievergadering waar iedereen welkom is om mee te praten en mee te denken, problemen te bespreken en eigen agendapunten in te brengen, open en transparant. In onze achterka mer, waar altijd zowel de complete PO V-fractie als ook onze steun- fractie aanwezig is, luisteren we graag naar u en ondernemen we actie waar nodig om u te helpen. Wij zijn er voor u, niet andersom. De eerstvolgende mógelijkheid om mee te doen in onze POV-achter- kamer is 11 september, in de Ambonzaal op het Stadhuis. We begin nen om 19.30 uur. U bent van harte welkom! Ruud Kleefman, POV Perspectief op Vlissingen ruudkleefman@povlissingen.nl tel: 06-81698180 BEKENDMAKINGEN LiSSINGEN, STAD AAN ZEE In één klap kennismaken met zo'n 70 Zeeuwse vrijwilligersorganisa ties? Benieuwd naar wat vrijwilli gerswerk u te bieden heeft? Kom dan naar de Vrijwilligersmarkt op 27 september van 15.00-18.00 uur in de HZ University of Applied Sci ences in Vlissingen (Edisonweg 4 in Vlissingen). Vrijwilligerspunt Vlissingen en VrijwilHgerssteunpunt Samen Vrij willig gaan graag met u in gesprek over uw wensen op het gebied van vrijwilligerswerk. We kunnen u direct wijzen op passende orga nisaties die aanwezig zijn op de Vrijwilligersmarkt en u bij hen in troduceren. Laat u zich tijdens de Vrijwilligersmarkt inspireren en vind vrijwilligerswerk dat bij u past! Vrijwilliger zijn is leuk, je leert er van, je ontmoet nieuwe mensen én je helpt er een ander mee. www.vrijwiiligerspuntvilssingen.nl De stadshal in het gemeentehuis is sinds deze week meer ingericht op de bezoekers. Zij zien nu bij binnenkomst meteen de receptie. Ook zijn er weer computers waar inwoners digitale diensten kunnen afnemen of een afspraak kunnen plannen. Het werken op afspraak is bij de balie definitief ingevoerd. Ook zijn de babes tussen de middag open. Met de aanpassingen in de stadshal, wil de gemeente nog beter inspelen op de wensen van de bezoekers. C I M E E N T I Woensdag 5 september 2018 Redactie: afdeling Communicatie Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen telefoon: 14 0118 communicatie@vlissingen.nl wvwv.vlissingen.nl Fotografie: gemeente Vlissingen, tenzij anders vermeld. Stadhuis Vlissingen Aanvang: 19.30 uur Adviesraad 6 september Besiuitenraad 13 september Zie voor de agenda: www.vlissingen.nl/gemeenteraad Wilt u op de hoogte gehouden worden van de bekendmakingen in uw eigen woonomgeving? Dat kan. U kunt zich abonneren op 'Berichten over uw buurt' via www.overheid.nl. Op onderstaande gemeentelijke website vindt u meer informatie. www.vlissingen.nl/bekendmakingen Op zondag 23 september 2018 tussen 0.01 uur en 10.00 uur wordt de spoor wegovergang Sloeweg maxi maal zes keer afgesloten voor het verkeer voor de duur van ongeveer 10 minuten. Het verkeer kan bi] de verkeers lichten wachten tot de weg weer open is, of gebruikmaken van de omleidingsroute. De omleidings route loopt via de Veerhavenweg en Keersluisbrug. Het verkeer op de Nieuwe Vlissingseweg wordt omgeleid via de Keersluisbrug. Tijdens de gehele periode van de werkzaamheden kan er ge luidsoverlast zijn. Omwonenden worden hierover door ProRail geïnformeerd. Tijdens de werk zaamheden is een deel van de Energieweg afgesloten voor aan- en afvoer van materiaal en uit veiligheidsoogpunt. Omwonen den en bedrijven in de omgeving worden hierover door ProRail geïnformeerd. www.vlissingen.nl/spoor 'WUMENTEMOA6 «liman '.'-KtóriSliirq WHSnipen www.vlissingen.nl U kunt bekendmakingen van de gemeente Vlissingen digitaal raadplegen via https:// zoek.officielebekendmakingen.nl/zoeken/ gemeenteblad. Vertrokken naar onbekende bestemming Uit onderzoek van de afdeling Publiekszaken is gebleken dat onderstaande personen niet meer wonen op het adres waar zij volgens de basisregistratie personen staan ingeschre ven. Het college heeft besloten de bijhouding van de persoonslijsten van deze personen op te schorten. Dit betekent dat zij daardoor formeel niet meer op dat adres staan inge schreven. - Hobeinstraat 25 L. Ciinaru, geb. 24-07-1967 - Leeghwaterstraat 32 D.C. van der Meulen, geb. 18-03-1984 - Hobeinstraat 19 V. Plugaru, geb. 04-12-1970 - Hobeinstraat 21 M. Strepede, geb. 16-10-1971 - Hobeinstraat 23 G. Munteanu, geb 27-07-1964 - Nieuwstraat 137 R. Cikaric, geb. 02-03-1995 - Nieuwstraat 212 C.F. de Roo,.geb. 15-04-1995 - Paul Krugerstraat 230 F.A. Rodriques Policarpo, geb. 06-12-1985 K.A. Reis Policarpo, geb. 15-08-2012 T.R. Cardosa da Silva Reis, geb. 14-10-1991 - Rembrandtlaan 88 S. Jashari, geb. 05-05-1969 - Singel 93 L. Szinovski, geb. 09-06-1965 - Vrouwestraat 18 M. Moradi, geb. 26-09-1966 Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kan een belanghebbende tegen dit besluit bezwaar maken bij het College. De termijn voor het indienen van een bezwaar schrift is zes weken en vangt aafc 1 dag na de datum van deze publicatie. Het onderteken de bezwaarschrift moet bevatten de naam NIEUWS- EN INFORMATIEPAGINA VOOR DE INWONERS VAN GEMEENSTE VLISSINGEN EN OMSTREKEN en het adres van de indiener, de datum en een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaarschrift zich richt. Ook moet de bezwaarmaker gemotiveerd aangeven waar om hij of zij het niet eens is met bet besluit. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan burgemeester en wethouder van Vlissingen Postbus 3000,4380 GV. Vlissingen, 5 september 2018 B&W Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen

de Faam | 2018 | | pagina 11