'Er mag nog gedoneerd worden!' De zondagse tussenstand: 4.311.810,72! woensdag 29 Augustus 2018 De Faam Warm eten onderweg gebeurt staand in het water; bami, pizza fiinghi. Meneer schrokt het naar binnen en gaat daar. De meest lieve woorden van Daisy voor Maarten, ap hét moment dat hij de zwemtocht moest staken. WAAIWUK - Het waren duizenden mensen, Guus Meeuwis, Ogsne en burgemeester Kleijngeid die Maarten, zijn vrouw Daisy en kids Phileine en Robien onthaalden op de Markt in Waalwijk. De ultra zwemmer werd daar gehuldigd voor zijn fenomenale zwemprestatie in Friesland en voor het feit dat hij Nederland weer voor even samenbracht. Maarten van der Weijden probeerde de Elfstedentocht te zwemmen om geld op te halen voor onderzoek naar kanker. Hij strandde na 163 km. Zelden zo'n goed aoachteam hun werk zien doen. Maarten en zijn mensen trainden jaren voor de nstedenzwemtocht. Echte Friese piaaljes waren er genoeg te schieten. Hier zwemt Maarten door Woadsend. Uit handen van Mare Ratte ontving Maarten een paraats gouden Elfstedenzwemtochtkruisje. n onderzoeken naar kanker hebben 4,5 mi(joen euro nodig. Met nog twee ton kan elk onderzoek betaald worden. Zaterdagmorgen, iets voor half vijf Net voorde start spreekt Maarten nog even de toegestroomde media toe. Het befaamde bruggetje van Bartlehiem. Hier zou Maarten even contact leggen met de media over zijn gesteldheid, niet wetende dat hij enkele kilometers later moest stoppenDoneren moet echter niet stoppen: www.11stedenzwemtocht.nl.

de Faam | 2018 | | pagina 10