Het woord aan raadslid Piet Kraan Werkzaamheden Arnestein Asfaltonderhoud Walensingel en Looierssingel Ontwerp speelplek Rittenburg Commissievergaderingen Vacature: Lid van de Commissie bezwaarschriften, kamer Algemene Zaken OFFICIËLE PUBLICATIES GEMEENTE MIDDELBURG Ik hoop dat u een fijne vakantie heeft gehad en dat u er weer tegenaan kunt. Dat laatste gaat de LPM ook doen. De LPM is nu gehouden om onze prachtige stad Middelburg zo goed mogelijk samen met anderen te besturen. En we doen dat graag samen met alle partijen. Er mag en moet verschil van mening zijn, maar laten we als politiek zoveel mogelijk samen doen en alsjeblieft geen ruzie maken. Daar schiet niemand wat mee op. De LPM is niet van plan zijn zin hoe dan ook door te drijven maar wel op één voorwaarde: Middelburg moet financieel weer gezond worden. Wij kunnen Middelburg niét besturen zonder andere partijen en zonder u maar we kunnen dat ook niet zonder geld. Dat lijkt weinig creatief maar het is helaas waar. De LPM wil Middelburg degelijk besturen. Dus gewoon een goed bestuur zonder fratsen, zonder peperdure plannen, zonder peperdure projecten maar samen met alle Inwoners, oud en jong, groot en klein, ziek en gezond, rijk en arm en ga zo maar door. En we willen alle wensen die wij als LPM koesteren voor Middelburg en die wij beloofd hebben zo gauw mogelijk waarmaken. Daar mag u de LPM aan houden. Piet Kraan Fractievoorzitter LPM Gasunie en DNWG (voorheen Delta) voeren de komende periode op Arnestein diverse werkzaamheden uit. Vanwege de bereik baarheid van Arnestein worden de werkzaamheden in fases uitgevoerd. Gasunie past tot half oktober de gasleiding aan ter hoogte van het kruispunt Waldammeweg- Grenadierweg. Vanaf maandag 27 augustus wordt met behulp van tijdelijke verkeerslichten een om-en-omregeling ingesteld op de Waldammeweg. Tijdens de spitsuren staan de verkeerslich ten uitgeschakeld en worden er verkeersregelaars ingezet. Om de bereikbaarheid van Arne stein zo goed mogelijk te houden blijven de Ampèreweg en Hercu- lesweg gedurende deze gehele fase ook beschikbaar voor het ver keer. Fietsers worden van en naar de Waldammeweg omgeleid via de Elektraweg en de Herculesweg. Gedurende het weekend van 29 en 30 september wordt het gehele kruispunt Waldammeweg/ Grenadierweg afgesloten. Het gemotoriseerde verkeer wordt op dat moment omgeleid via de route Schietbaan-Ampèreweg- Herculesweg. De commissievergadering Maatschappelijke Zaken wordt gehou den op woensdag 29 augustus. Op maandag 3 september verga dert de commissie Ruimte. De commissievergadering Algemeen Bestuur is op dinsdag 4 september. Wie wil inspreken krijgt daarvoor vijf minuten de tijd, maar moet dat wel 24 uur voor de vergadering laten weten aan de commissiegriffier. Dat zijn Ko Noordhoek, telefoon 67 54 82 en Ans de Nooijer, telefoon 67 54 81. De commissievergaderingen beginnen om 19.30 uur in de raadzaal van het stadskantoor. De raadsvergadering staat gepland voor maandag 10 september. De volledige agenda's van de commissievergaderingen zijn te bekijken op www.middelburg.nl. De stukken liggen vijf dagen voor de vergadering ook ter inzage in de hal van het stadskantoor. De uitvoering bestaat uit twee fases: Fase 1 is Walensingel - Armeniaans Schuitvlotstraat. Fase 2 is Armeniaans Schuitvlot straat - Looierssingel. Wanneer worden de werk zaamheden uitgevoerd? Het asfaltonderhoud staat gepland in september en oktober. Omwo nenden ontvangen 1 week voor de werkelijke start van de uitvoering een brief met hierin gedetailleerde informatie over de planning, werk tijden en de contactpersonen. Heeft u vragen of opmerkingen dan kunt u contact opnemen met Pascal Geldof op telefoonnummer (0118) 67 56 81. U kunt ook een e-mail sturen naar p.geldof@middelburg.nl. De kamer Algemene Zaken vergadert één maal per maand op donderdagmiddag vanaf 16.00 uur en behandelt bezwaarschriften op het gebied van onder meer de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht, Algemene plaatselijke verordening, Wet maatschappelijke ondersteuning, Verkeerswetgeving en de Wet basisregistratie personen. Wij zoeken een kandidaat die: grondige kennis heeft van het bestuursrecht. in staat is tot het vormen van een onafhankelijk oordeel. woonachtig is in de provincie Zeeland. Bezoek onze website www.middelburg.nl voor meer informatie. Solliciteren op deze vacature kan tot 15 september. Nu de nieuwbouw Rittenburg vordert is het tijd om een speel- voorziening aan te leggen voor de kinderen in de buurt. Op woensdag 5 september kunnen bewoners van de wijk Rittenburg kiezen uit twee ontwerpen voor een nieuwe speelplek. In samen spraak met een aantal betrokken bewoners en belanghebbenden is gekozen voor een speelplek voor kinderen tot circa 12 jaar, op een centrale locatie aan de noordzijde op het veld. Het is de bedoeling dat het speelveld medio novembèr klaar is. Alle (nieuwe) bewoners van Rit tenburg hebben een uitnodiging per brief ontvangen. Mocht u in Rittenburg wonen, niet kunnen ko men op dit moment en toch willen stemmen? In dat geval kunt u een afspraak maken om op vrijdag 7 of maandag 10 september tussen 8.30 en 17.00 uur op het stads kantoor langs te komen. U kunt hiervoor contact opnemen met de heer Sakko via j.sakko@middel- burg.nl of 0118 67 52 12. vervangen. Het asfaltonderhoud vindt plaats vanaf het Seisplein tot het kruispunt met de Zandstraat -L'angevielebui- tenbrug. Gelijk tijdig met deze werkzaamheden wordt het kruis punt Looierssin gel- Armeniaans Schuitvlotstraat aangepakt. De rechtsafstrook richting Armeniaans Schuitvlot straat vervalt. Hierdoor wordt de rijbaan van de Looierssingel en Walensingel versmald en wordt de oversteek voor voetgangers, (zebra) korter. Van september tot en met ok tober wordt er gewerkt op de Walensingel en Looierssingel. De verharding op de Walensingel en Looierssingel is toe aan groot onderhoud. We gaan het asfalt ZATERDAG 8 SEPTEMBER 2018 10.00-17.00 uur Bezoekadres: Kanaatweg 3 4337 PA Middelburg Postadres: Postbus 6000 4330 LA Middelburg Telefoon 14 0118 E-maii info@middelburg.nl Internet www.middelburg.nl Twitter @Gem_Middelburg Facebook: gemeentemiddelburg Openingstijden stadskantoor: U bent zonder afspraak welkom op maandag tot en met vrijdag 8.30 tot 16.30 uur Donderdag 8.30 tot 20.00 uur. U kunt ook zelf een afspraak maken via middelburg.nl/afspraak De volledige teksten van deze publicaties vindt u terug op www.overuwbuurt.overheid.nl. Zoek op 'Middelburg' of op adres. Verkeersbesluit Gëhandicaptenparkeerphats'in Koningin Emmastraat Aangevraagde omgevingsvergunningen Herenstraat 15, Lange DeHt 47, Vismarkt 7 Verleende omgevingsvergunningen Bunkerpad, Langeviéle 75, Noordweg 296, Turfkaai 13, Veersesingel 276, Vismarkt 7, Zeekraal 18 (Arnemuiden) Verleende exploitatievergunning Markt 35, Vlasmarkt 2 Verleende wijziging "nachtvergunning" (ontheffing sluitingsuur) Vlasmarkt 2 Ontwerp omgevingsvergunning Aannemingsbedrijf Geldof Vaststelling Regeling ten aanzien van de werkwijze van de commissie regionale zqiken Walcherse gemeenten

de Faam | 2018 | | pagina 9