r Leonie Meijer naar Ritthem Het seizoen krijgt een tien Ontwerp Actieplan EU Richtlijn Omgevingslawaa i 2018-2 O23 Mindfulness WOENSDAG 22 AUGUSTUS 2018 De Faam THEATERS AAN ZEE m Provincie ^Zeeland www.meditatiezeeland.nl Burt uromunt oes Inkoop Munten, Goud en Zilver Euromunt Goes Schuttershof 11a Goes Tel: 0113-233676 www.euromuntgoes.eu 40% KORTING OP UW AANKOOPBEDRAG DE ZEEUW EN ZIJN STRANDKOTJE In de Wet milieubeheer is de Europese richtlijn 2002/49/EC "Omgevingslawaai" opgenomen. Deze richtlijn verplicht het College van Gedeputeerde Staten een aantal acties te nemen, namelijk het vaststellen van geluidsbelastingkaarten; het vaststellen van een plandrempel en het vaststellen van een actieplan voor alle woningen waar de plandrempel wordt overschreden. De geluidsbelastingkaarten voor de provinciale wegen zijn door het college vastgesteld op 4 juli 2017. In het Zeeuwse Omgevingsplan 2012-2018 is een plandrempel vastgesteld van 65 dB. Het college dient nu een actieplan vast te stellen waarin wordt aangegeven hoe wordt omgegaan met de woningen waar de plandrempel wordt overschreden. Er heeft een inventarisatie plaatsgevonden van alle wegen waar de plandrempel voor wordt overschreden en van deze wegen is een overzicht gemaakt. Het gaat in veel gevallen om provinciale wegen met ver spreid liggende woningen waarvoor het treffen van maatregelen aan de bron of in de overdracht niet voor de hand ligt en waar op termijn uitgegaan zou moeten worden van het treffen van maatregelen aan de woningen zelf. Het ontwerp actieplan ligt van 22 augustus 2018 tot en met 3 oktober 2018 ter inzage bij het Provinciehuis, Abdij 6, 4331 BK Middelburg, tijdens werkdagen van 8.00 - 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren. Een ieder kan tot en met 3 oktober 2018, bij voorkeur schriftelijk, zienswijzen over het ontwerp actie plan indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001,4330 LA Middelburg. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot F. Worobiej-Jansen (tel 0118 - 631973, mail: fworo@zeeland.nl) Informatie over Provincie Zeeland: www.zeeland.nl 8 maandagavonden om de week start 27 augustus 2018 Psychosociale therapie, EMDR, Voéfreflex, BaChbloesems Joke de Vrieze psychosociaal therapeut Gapinge, tel. 06-22868392 Middelburg Lange Delft17 Tel. 0118 642 260 Ook voor deze actie kunt u uw brillenvergoeding gebruiken. RITTHEM - Leonie Meijer heeft in het^heater een plek gevonden waar haar liedjes, haar 'live' stemgeluid en haar persoonlijkheid helemaal tot hun recht komen. Het directp en verrassende contact met haar publiek maakt dat geen avond hetzelfde is en dat haar bezoekersaantallen inmiddels spectaculair groeien. Met haar nieuwe en inmiddels derde theatertour, getiteld 'Hier.' gaat Leonie weer een stap verder op de ingeslagen weg! Zangeres en songwriter Leo nie Meijer kreeg in 2011 nati onale bekendheid als finaliste van de Voice of Holland. In middels heeft ze haar plek ge vonden in het theater, waar haar liedjes, haar overweldi gende live stemgeluid en haar persoonlijkheid helemaal tot hun recht komen. Dit voor jaar stond ze op het podium in de voorstelling Bella Italia en in dit nieuwe theatersei zoen komt ze met haar eigen voocstellipg HIER terug naar de Nederlandse theaters. HIER, inmiddels ^ïaar derde theater programma is een muzikale roadtrip waarin Leonie met in tieme liedjes en verhalen haar publiek deelgenoot maakt van een aantal reizen dat zij in haar eentje maakte. Van spontane optredens in New Orleans en Memphis, via het heiligdom Nashville naar de blues in haar eigen ziel. Maar ook haar rei zen naar Ierland vormden in spiratie voor HIER. Vrijdag 26 oktober, 20.15 uur De Verwachting, Ritthem www.theatersaanzee.com "Het is een topstrandhuisjesseizoen. Ik geef het een 10", zegt Hans Craanen uit Vlissingen. "Van mij mag het elk jaar zo zijn. Dit jaar ben ik meer dan 60 keer op het strand geweest. Het record is 63 van drie jaar geleden. Daar ga ik dit jaar zeker overheen", vertelt hij verder. Hij doet zijn verhaal in de laatste aflevering van de serie 'De Zeeuw en zijn strandkotje.' Met een gekoeld drankje in de buurt en alle andere nodige strandspullen bij de hand werkt Craanen aan zijn nieuwe record. Deze actie is geldig t/m 16 september 2018.40% korting wordt berekend over het totaalbedrag (montuur glazen glasopties). Niet geldig op boortoestellen en/of contactlenzen. Niet in combinatie met andere acties. O Specsavers 2018. Specsavers en het Specsavers-logo zijn merken van Specsavers. VLISSINGEN - Weer een dag op het Vlissingse strand met wederom de zon in de hoofd rol. "Met zes vrienden huur ik dit strandhuisje. Wij ken nen elkaar van het strand en besloten het samen te gaan doen. Voor mij is dit prima. Zo uit het werk naar het strand. Van alles is er in het huisje. Onder andere de stoelen en een windscherm. Soms zijn alle vrienden er tegelijk, dan gaan er altijd een paar bene den zitten. Boven bij het huis je kan het overigens erg heet zijn. Ik vind het heerlijk ont spannen op het strand. Met een hoekje erbij. En ik heb al drie keer een zeehond voorbij zien zwemmen. Ik krijg nooit genoeg van de schepen die hier langs komen. Het is echt een toplocatie. Dat er toeris ten zijn is geen probleem. De meesten gaan naar het Bad- strand, terwijl de Vlissingers vooral op het Nollestrand komen." Wat neemt Craanen mee naar het strand? "ijskou de drankjes, waaronder mijn biertje, de zwembroek en na tuurlijk mijn portemonnee."

de Faam | 2018 | | pagina 6