krantenbezorgen.nl Therapie in het THEATER Het zinderende zee boek ■Hé €200; Het is werkelijk prachtig geïllustreerd en staat vol met allerlei korte wetenswaardigheden start premie Villa Valentijn Middelburg Kinderdagverblijf Donkersteeg Startpremie 200,- Prima verdienste 's Ochtends 1 tot 1,5 uur de krant bezorgen van ma tm vrij voor 07.00 en op zat voor 08.00 uur* Gratis de krant lezen Minimumleeftijd 15 jaar (afhankelijk van wijkgrootte) Interesse? Bel 06 41196361 WOENSDAG 8 AUGUSTUS 2018 De Faam THEATERS AAN ZEE WWW.VILLAVALENTIJNMIDDELBURG.IMl Piet Heinstraat 2A Goes 0113-251720 Vraag naar de mogelijkheden MANDA HEDDEMA - DE KOPEREN TUIN mam* "Hoge kwaliteit, kleinschalig, horizontale groep tegen scherpste tarief van Middelburg!" Opvangvormen o.a.: 40-, 48-, 52 weken per jaar én flexibel. Er zijn vier horizontale groepen, t.w.: van 3 mnd. tot 1 jaar, 1 tot 2 jaar, 2 tot 3 jaar en van 3 tot 4 jaar. Zodat de overgang naar de basisschool soepel verloopt. De tuin is 36 meter diep en ommuurd (naast de muziekschool). De kind(eren) kunnen veilig weggebracht en opgehaald worden, ingang Rouaansekaai (kuiperspoort). Ouders van kinderdagverblijf Villa Valentijn Middelburg krijgen hiervoor een parkeerontheffing. U kunt zich aanmelden bij www.villavalentijnmiddelburg.nl. Telefonisch zijn wij te bereiken op 0854- 890 090. Tot ziens bij Villa Valentijn Middelburg! Rouaansekaai 61 in Middelburg info@villavalentijn.nl Landelijk registratienummer is 257589806 Orthopedische Schoentechniek Modern orthopedisch schoeisel in model en kleur (A+B) met ruime keuze Steun- en gemakschoenen Reuma- en diabeticischoeisel Voet- en onderbeenprotheses en ortheses Steunzolen, supplementen en inlays Orthopedische voorzieningen aan confectieschoeisel Spreekuur in Dreestraat 2, Vlissingen en in het ziekenhuis Zierikzee. Bel voor telefonische afspraak 0113-251720. RITTHEM - Mare de Hond belandde*in een rolstoel en vertelt u iets over relativeren. Bram Bakker, Nederlands bekendste psychiater, informeert u samen met zijn twqp hardloopvrien den op droogkomische wijze over hardlopen. Marjolijn van Kooten heeft talrijke geestelijke stoornissen waar u van-opknapt. Renate Reijnders brengt een programma waarbij alle kennis over de liefde wordt gedeeld terwijl Marian Mudder ditzelfde doet over alle therapieën die zij heeft gevolgd. Wilt u alle dagen geluk? Guido Weijers brengt een Masterclass Geluk. Marjolijn van Kooten ziet in Ritthem en Heinkenszand de bui al hangen. Volgens haar psychiater Bram Bakker met wie zij eerder al volle zalen trok, kan en mag er gewoon gelachen worden om angsten en depressies. Marjolijn leed zelf jarenlang aan een zware angststoornis. Haar grote mis sie op het podium is dat ze het taboe omtrent psychische klachten wil doorbreken. 1 op de 3 mensen krijgt een keer in zijn leven een psychische aandoeiaing. Dus als je het zelf niet b^nt, dan is het wel je buurman of buurvrouw, ieder een kent wel iemand met een burn-out, paniekaanvallen of een eetprobleem. Toch? Mar jolijn weet als geen ander dit voor velen zware onderwerp te vertalen in een komische ca baretvoorstelling, mooie lied jes en Hollandse nuchterheid. Reken op een heerlijke avond vol smakelijke zwarte humor. Brigitte Kaandorp meets Hans Dorrestijn. Eén ding kunnen wij de lezer garanderen: Je knapt er echt van op! www.theatersaanzee.com m Veel kinderen vinden het inderdaad niet leuk om verhalen te le zen, die horen ze graag voorgelezen. Vaak vinden deze kinderen informatieve boeken wel interessant om zelf te lezen, of boeken vol met gekke weetjes. Dat mag natuurlijk ook. Dit is zo'n boek. Het is werkelijk prachtig geïllustreerd en staat vol met allerlei korte wetenswaardigheden over het leven in de zeeën en oceanen. Tevens is het boek een zoekboek, want heb jij alle vijftien sardientjes gezien? Zo'n opdracht daagt uit tot heel zorgvuldig kijken. Het boek biedt een schat van informatie over bekende en onbe kende dieren die leven in zout water. Het boek besteedt aandacht aan zaken die je zelf op het strand kunt vinden, maar ook aan het leven op 6ooo meter diepte. Ook de actualiteit wordt niet uit het oog verloren, zo wordt er aandacht besteedt aan de problemen van deze tijd zoals plastic soep. Het is een boek dat prima helemaal zelf te lezen is voor kinderen vanaf een jaar of acht. Maar ook voor jongere kinderen is er in dit boek veel moois te beleven. Het zinderende zee boek, Yuval Zommer, uitgeverij Lemniscaat WIN DIT BOEK Boekhandel De Koperen Tuin stelt het besproken boek be schikbaar voor verloting onder de lezers van deze krant.-Wil je meeloten? Stuur dan een e-mail naar redactie.faam(5) persgroep.nl met als onder werp 'Het zinderende zee boek'. Wie weet word jij de ge lukkige. De winnaar van Van uit hier zie je alles, het boek dat we vorige week mochten ver loten van Boekhandel 't Spui, is gewonnen door P.A. Franse. na drie maanden goed bezorgen Regelmatig krijg ik in de boekhandel te horen dat een kind niet van lezen houdt. Soms zijn de ouders wanhopig, want het kind moet toch zijn meters maken. Inderdaad is het belangrijk dat elk kind blijft oefenen met lezen, omdat lezen een vaardigheid is die je kunt verle ren. Dat verschil kun je al zien wanneer er een zomervakantie lang niet gelezen is. Uiteraard staat voorop dat kinderen plezier houden in het lezen. Dat is echt mogelijk voor elk kind, als het de juiste boeken maar vind. Bij die zoektocht kunnen medewerkers in de boekhandel of bibliotheek prima helpen.

de Faam | 2018 | | pagina 6