s GERUITE KIEL NAAR RESCUE OP 15 AUGUSTUS? PAK DE F1ETSI ZOMER IN ZEELAND! NIEUWE, MULTIFUNCTIONELE HUISVUILWAGEN WE ZIJN ER VOOR U VLISSINGEN, STAD AAN ZEE De organisatie van de elfde Rescue Vlissingen verwacht een enorme drukte op woensdag 15 augustus. Wij vragen daarom iedereen die in de buurt woont, op de fiets, met openbaar vervoer, of lopend te ko men als dat mogeli jk is. Parkeerplaats Nollebos is. tijdens het evenement omgetoverd tot een grote fietsparkeerplaats. Ook is er een fietsparkeerstrook in de Coos- je Buskenstraat en bij CineCity zijn extra fietsparkeerplaatsen. Na tuurlijk kunt u uw fiets ook ergens anders stallen zolang er ruimte is. Fietsen mogen niet op het evene mententerrein. Grootste hulpverleningsevenement Rescue Vlissingen is inmiddels uit gegroeid tot hét grootste internatio nale hulpverleningsevenement van Nederland. Tientallen hulpver lenende instanties werken belange loos mee aan het tweejaarlijkse evenement. Te land, ter zee en in de lucht. Het evenemententerrein bestaat uit het gebied rond en op het Badstrand, Boulevard Evert- sen, Boulevard Bankert en het par keerterrein aan de Kenau Hasse laarstraat. Rescue Vlissingen start om 11.45 uur en is te bezoeken tot 18.00 uur. Pendelbussen en extra parkeerplaatsen Voor bezoekers die per auto komen via de A58 is er één extra parkeer terrein beschikbaar op de Veerha- venweg. Op de A58 staan borden die naar dit parkeerterrein verwij zen. Vanaf hier kunnen bezoekers gebruikmaken van een pendelbus. Treinreizigers kunnen ook met deze bus naar het evenemententerrein. Ook zijn er in het Westduingebied honderden extra parkeerplaatsen. Borden wijzen de weg. Verkeersmaatregelen op 15 augustus De Spuikomweg wordt afgesloten In de Coosje Buskenstraat geldt tweerichtingsverkeer De oprit boulevard vanaf de krui sing President Rooseveltlaan/ Burgemeester Van Woelderenlaan wordt afgesloten. Bewonersverkeer van de Kenau Hasselaarstraat kan in één rich ting rijden, namelijk vanaf Coosje Buskenstraat/Spuikomweg naar de kruising President Rooseveltlaan. De Strandweg en Duinpoortweg worden afgesloten. Fietsers en be woners kunnen wel van de wegen gebruikmaken. Het programma van Rescue Vlis singen is de vinden op: rescuevlissingen.nl Meer informatie over parkeren en verkeersmaatregelen op: www.vfisslftgen.nl IIUWS- I N INFORMATIEPAGINA VOOR DE INWONERS MEENTE VLISSINGEN EN OMSTREKEN Vakantietij d. Veel mensen gaan er even op uit. Er is tijd voor ontspanning, tijd om samen met gezin, vrienden en familie te genieten van de zomer. En waar kun je dat beter dan in ons ei gen Vlissingen, in ons eigen Zeeland? Voor anderen is dit juist een tijd van hard wer ken. Onze brandweer heeft vanwege de lange periode van grote droogte een drukke en span nende periode. Bij het ontstaan van kleine (na- tuür)brandjes wordt meteen groot uitgerukt, om schade en gevaar zo klein mogelijk te hou den. Ook andere hulpverleners, bijvoorbeeld bij de politie, de zieken huizen en verzorgingshuizen, onze BOA's, blijven paraat. En bij een zomer in Vlissingen horen evenementen. De organisatoren en vrijwilligers draaien dan overuren, om ons en onze vele gasten te vermaken met mooie evenementen. Onze buitendienst draait stevig mee bij het schoonmaken en opruimen! En niet te vergeten evenemen ten zoals bijvoorbeeld Speelstad Vlissingen, waar tal van vrijwilligers voor onze kinderen leuke vakantie-activiteiten organiseren! Ook de mensen in de horeca draaien lange dagen deze periode. Ik wens u een mooie zomer. En laten we af en toe éven stilstaan bij al degenen die juist deze dagen hard aan hét werk zijn! Bas van den Tillaar, burgemeester VLISSINGEN VERGADERINGEN ABONNEREN OP BEKENDMAKINGEN Op dinsdag 31 juli overhandigden de leveranciers de sleutel van een nieuwe, multifunctionele vracht wagen aan een medewerker van de gemeentelijke afvalverwijdering. De multifunctionele vrachtwagen gaat de gemeente vooral inzetten voor het lossen van de ondergrond se containers. Doordat de achterzij de van de wagen is te openen en te demonteren, kan er eenvoudig een andere belading worden opgezet waarmee we vervolgens bijvoor beeld weer kliko's kunnen legen. Ook zonder achterzijde is het voer tuig te gebruiken voor bijvoorbeeld grofvuil of papierinzameling. Door deze mogelijkheden vergroten we de inzetmogelijkheden en verrui men we daarmee de flexibiliteit van de dienstverlening. Na jaren soebatten ontving een ondernemer in Vlissingen eindelijk compensatie voor toe gebrachte schade door publieke werken. De POV heeft hem met raad en daad bijgestaan j[ I tot er een oplossing kwam, en met succes! POV raadsleden zijn toegankelijk: zij staan open voor iedereen met vragen over de gemeente I en hun fractievergaderingen zijn openbaar. Toegankelijkheid van raadsleden is voor de de MO! mocratie van eminent belang. Trekt u zich er dus niets van aan als u wordt gevraagd met uw zorgen naar een wethouder te gaan en niet naar de raad. Of als u wordt gevraagd niet in te spreken bij een raadsvergadering. Dit soort zaken frustreren de goede werking van het hoogste orgaan in de gemeen te: de gemeenteraad. Dat collegeleden zich daar soms boven verheven voelen, mag zo zijn, maar ze zijn het niet! Dus heeft u vragen of wilt u inspreken? De raadsleden zijn er voor u, u bent van harte welkom! Raadslid Pim Kraan, POV Tel. (06) 53 26 50 16, e-mail: pimkraansr@gmail.com BEKENDMAKINGEN GEMEENTE Woensdag 8 augustus2018 Redatitfe: afdeling Communicatie Postbus 1000, 4380 CV Vlissingen telefoon: 14 0118 communie dtieWvlissinqen.nl www.vlissingen.nl fotograf it. gemeente Vlissingen, tenzij anders vermeld. Stadhuis Vlissingen Aanvang: 19.30 uur Adviesraad 30 augustus Zie voor de agenda: www.vlissingen.nl/tjemeeriteratid Will u op de hoogte gehouden vvorde.n van de bekendmakingen in uw eigen woonomgeving? Dat kan II kunt zich abonneren op 'berichten over uw buurt' via wvvvv.ovei heid.nl. Op onderstaande gemeentelijke website vindt u meer informatie. www.vlissirKjen.nl/bekendmakiiHjen U kimt bekendmakingen van de gemeente Vlissingen digitaal raadplegen via https:// ZOek.officieIehekendinalriiig<»n.TiI/Tni»lr<»n/ gemeenteblad. Kennisgeving maatwerkvoorschriften Wet milieubeheer reguliere procedure Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken het volgende bekend. Óp grond van artikel 8.42 Wet milieubeheer zijn wij voor nemens maatwerkvoorschriften op te leggen voor: 1. De Lasloods, Tweede Binnenhavenweg 8- te Vlissingen De voorschriften richten zich op welke ge dragsregels in acht moeten worden genomen om aan geldende geluidsnormen te voldoen. De beschikking en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 8 augustus 2018 gedu rende zes weken ter inzage in het gemeen tehuis te Vlissingen. U kunt de stukken elke werkdag tijdens openingstijden inzien. Op afspraak kunnen de stukken ook op donder dagavond tussen 17.00 uur en 20.00 uur wor den ingezien (dhr. W. Huige, telefoon 0118 487339 of email whuige@vlissingen.nl). Tijdens de periode van ter inzage legging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling reageren. Schriftelijke reacties moeten worden gericht aan het college van 'burgemeester en wethouders, Postbus 3000, 4380 GV te Vlissingen. Voor mondelinge reacties kunt u een afspraak maken via de af deling Publiekszaken, cluster vergunningen (telefoon 0118-487000 of email vergunnin- gen@vhssingen.nl). Kennisgeving maatwerkvoorschriften Wet milieubeheer reguliere procedure Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken het volgende bekend. Op grond van Besluit lozen buiten inrichtingen en Activi- teitenbesluit worden maatwerkvoorschriften opgelegd voor: 1. Het lozen van grondwater op de gemeen telijke riolering afkomstig van de bemaling ten behoeve van de grondwatersanering van 2 spots verontreinigingen op de locatie Koningsweg te Vlissingen De maatwerkvoorschriften bepalen dat het lozen op riool toegestaan is, indien het lozen geen nadelige gevolgen heeft voor de doel matige werking van de voorzieningen voor het beheer van afvalwater. De beschikking en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 8 augustus 2018 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis te Vlissingen. De beschikking met bijbehorende tekeningen kunnen né een telefonische afspraak met dhr. W. Huige van de Afdeling Publieksza ken (tel. 0118-487339) worden ingezien. Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 we ken na genoemde datum tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk ma ken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Vlissingen, ter attentie van de Commis sie voor de bezwaarschriften, 4380GV te Vlissingen. Vlissingen, 8 augsutus 2018 B&W Vlissingen, Postbus-3000, 4380 GV Vlissingen

de Faam | 2018 | | pagina 11