Theateravonturen Natuurlijke oplossing bij spierpijn en stijve gewrichten Lumileds A Ontdek het Veerse Mijnenmagazijn LUMILEDS De Faam THEATERS AAN ZEE ZEEUWS VERLEDEN Voor een snel herstel op lichaamseigen manier Wat helpt? De doorbloe ding bevorderen! 'Beoordeeld met een 9,3 door gebruikers' Hoge concentratie Arnica montana Meer weten? Zaterdag 6 oktober 2G18 organiseert Lumileds Middelburg in het kader van het 125*]arig bestaan een Open Dag zaterdag 6 oktober 2018 van 10.00-16.00 uur WOENSDAG 4 JULI 2018 Beleven, ontdekken, kortom alles wat een theateravondje uit zo leuk maakt, tegen een heel kleine prijs. Wanneer u theatervriend wordt van TaZ geniet u van de maximale korting én krijgt u ook nog eens een gratis voorstelling én (in De Verwachting) een heerlijk kopje koffie of thee vooraf. De supergezellige nazit met de artiesten, de overheerlijke bitterballen, niets staat uw theateravontuur in de weg! Deze week belichten we de volgende avonturen: Patrick Nederkoorn, Windbroke, Chansons van Schoonheid en Troost en The Story of Billy Joel. RITTHEM - Peter en Esther de Neef van TaZ over de geboek te theateravonturen: "Patrick Nederkoorn (nominatie Neer- lands Hoop) combineert in houd met sterke grappen. In zijn nieuwe show vertelt hij op aanstekelijke wijze alles wat u wilde weten over gemeen teraadsleden. Over abjecte standpunten, valse beloftes en oprechte leugens. Windbroke speelt heerlijke muziek met een hoog traditioneel Kelti sch gehalte om intens naar te luisteren of om lekker bij weg te dromen. Het programma Chansons van Schoonheid en Troost met meester-muzikant Maurits Fondse, zangeres Brit- ta Maria en mondharmoni caspeelster Hermine Deurloo biedt u een heerlijke avond met de mooiste chansons, van Aznavour en Brei tot Herman van Veen. In de The Story of Billy Joel zult u genieten van het bijzondere levensverhaal van Billy Joel mét zijn talrijke onvergetelijke hits. Meer we ten over data en locaties: www.theatersaanzee.cbm VEERE - Deze zomer kun je een kijkje nemen in het Mij nenmagazijn in Veere, een zeldzaam overblijfsel uit de Eerste Wereldoorlog. In het kader van de tentoonstel ling Tussen Hoop én Vrees: Veere en de Groote Oorlog (1914-1918) die te zien is in Museum Veere, zijn er ex cursies naar dit bijzondere rijksmonument. Als gevolg van de Nederland se neutraliteit in de Eerste Wereldoorlog zijn overblijf selen van die oorlog zeld zaam in ons land. Eén zo'n bijzondere erfenis staat ech ter in Veere: het voormalige Mijnenmagazijn aan de Ka- naalweg Oostzijde. Hoewel zeemijnen - toen 'vespermij- nen' genoemd - al bestonden voor de Eerste Wereldoor log, kwam het gebruik pas in deze oorlog echt tot ontwik keling. Zeemijnen worden ook wel eens tot de moder ne vindingen van de Eerste Wereldoorlog gerekend. Het magazijn was tot de Twee de Wereldoorlog in gebruik bij de Marine voor mijnen- opslag, daarna voor mate riaalopslag. Tegenwoordig staat het pand leeg. Ook zijn geschiedenis toont veel lege plekken. Tijdens de excursie wordt een beeld geschetst van wat de zeemijn in de Eer ste Wereldoorlog betekende en zo geprobeerd ook het Mijnenmagazijn een gezicht te geven. De excursies zijn 24 juli en 21 augustus om 1400 uur en duren ongeveer drie kwartier. Kosten zijn vijf euro per persoon. Opgeven tot de zondag voorafjgaand aan de excursie via 0118-501744. kiiulconfrum ADVERTORIAL Stijve spieren bij het opstaan? Spierpijn in de armen na een paar uurtjes tuinieren? Of een stijve nek of schouders na een lange werkdag? Bijna de helft van de Nederlanders heeft regelmatig tot dagelijks last van spierpijn en stijve gewrich ten. Ernstig? Nee, gelukkig niet. Vervelend is het wel. Met name omdat het ons doen en laten flink kan beïnvloeden. Uit onderzoek blijkt dat spier pijn en stijve gewrichten vooral in de rug (58%), nek (40%) en schouders (40%) zit. Laat dit nou juist de lichaamsdelen zijn die we bij bijna iedere bewe ging gebruiken. En dus worden we ook iedere keer weer gecon fronteerd met pijnlijke, stijve spieren en gewrichten. Als we lopen, als we fietsen, als we werken, als we het huishouden doen.continu. Wat helpt? De doorbloeding bevorderen. Hier door versnelt de afvoer van af valstoffen, maar ook de aanvoer van voedingsstoffen en repara- tiestoffen. En dat zorgt ervoor dat spierweefsel sneller herstelt. Arnica montana (valkruid) staat al jaren bekend als krachtige, natuurlijke hulp bij het bevor deren van de doorbloeding. Atrosan Spier- en Gewrichtsgel van A.Vogel* is een makkelijk smeerbare, rap intrekkende en snel pijnstillende gel met maar liefst 50% Arnica montana. In deze hoge concentratie zorgt de Arnica voor een snelle stimulering van de lokale door bloeding, waardoor uw lichaam krachtig ondersteund wordt om zelf aan de slag te gaan met het herstellen van de spieren enu sneller weer soepel bent. Zodat u weer kunt doen en laten wat u zelf wilt. A.Vogel Atrosan Spier- en Gewrichtsgel is verkrijgbaar in een verpakking van 100 ml bij drogist, apotheek, super markt en gezondheidswin kels. Adviesprijs €9,99. Bel de A. Vogel gezondheids- lijn 09Ó0 - 246 46 46 of kijk op avogel.nl Traditioneel kruiden geneesmiddel op basis van Arnica montana, lees voor gebruik de bij sluiter De toepassing is uitsluitend gebaseerd op traditioneel gebruik. Lumileds Middelburg, Elektraweg 1,4338 PK Middelburg Lumileds Middelburg (voorheen Philips Vitrite) heeft de laatste jaren ingrijpende veranderingen ondergaan. Dankzij geavanceerde technologische kennis op het gebied van dieptrekken, stansen, spuitgieten van hoogwaardige kunststoffen en assemblage heeft Lumileds Middelburg een leidende positie op de markt van onderdelen voor autolampen. Bij Lumileds Middelburg werken ca. 120 vaste personeelsleden. Een belangrijk deel hiervan werkt aan innovaties van producten en productiesystemen. In oktober 2018 bestaan wij 125 jaar. Ter gelegenheid van deze mijlpaal willen we onze fabriek openstellen voor geïnteresseerden op: Door het op eigen gelegenheid volgen van een bepaalde route kunt u de unieke productieprocessen volgen. Tijdens de rondgang, die circa 1 uur duurt, kunt u tevens zien welke producten Lumileds Middelburg produceert. U kunt uitsluitend toegangskaarten verkrijgen door vóór 1 september a.s. een mail te sturen naar lisa.brouwerfaiumiieds.com met uw naam, adres, het aantal en de namen van de deelnemers en tevens kunt u aangeven of er kinderopvang nodig is. Kinderen onder de 6 jaar kunnen om veiligheidsredenen niet tot de fabriek worden toegelaten. Ons bedrijf is rolstoelvriendelijk ingericht. Mocht aanmelding via mail niet mogelijk zijn, dan kunt u ook een brief sturen met bovengenoemde gegevens p/a Lumileds, Elektraweg 1,4338 PK Middelburg t.a.v. Organisatie Open Dag. U ontvangt vooraf per mail (evt. brief) een bevestiging van de aanmelding, tezamen met eventuele aanvullende informatie. U dient zich bij aanmelding tijdens de Open Dag op 6 oktober 2018 te identificeren met een geldig legitimatiebewijs.

de Faam | 2018 | | pagina 7