Komt u ook naar de demodag scootmobiel? medipoint korting Travixx: ons huismerk mobiliteitsproducten Nu op alle scootmobielen tot wel 25% Ontdek net ais Hanny Kooiman uw ideale scootmobiel 1 Tl .289^ voor 229.- jSifK1 voor 259.- voor 299.- i&g:- voor 399.- Lenen, huren en kopen 088-10 20100 www.medipoint.nl/zomer Waar en wanneer: Goes, dinsdag 3 juli Zierikzee, dinsdag 10 juli *Bij 2-jarig abonnement. Vraag in de winkel naar de voorwaarden. Meer info of direct inschrijven: 088 - 10 20 100 (optie 3), www.medipoint.nl/demodagen of vraag het in de winkel De vrijheid om te gaan en staan waar u wilt, daar blijft u het liefst zo lang mogelijk van genieten, ook wanneer u minder mobiel wordt. Daarom heeft Medipoint een eigen lijn mobiliteitsproducten ontwikkeld: Travixx by Medipoint. Travixx Classic Lichtgewicht en eenvoudig in gebruik Travixx Deluxe Exclusief design en comfortabel Travixx Travelier Exclusief design en extra grip Travixx Comfort Lite Lichtgewicht en opvouwbaar Winkellocaties Goes, Klein Frankrijk 31 Zierikzee, Borrendamme 6 Hulpmiddelen voor uw comfort en mobiliteit Wilt u net als mevrouw Kooiman uw vrijheid terug? Bezoek dan onze demodag Scootmobiel en probeer de verschillende modellen uit. Bovendien profiteert u bij aankoop van een scootmobiel van een jaar gratis onderhoud!* Medipoint-ambassadrice Marit van Bohemen is op bezoek bij Hanny Kooiman. Ze is benieuwd hoe haar scootmobiel haar bevalt. 'Heel goed: ik kan niet meer zonder.' In de Medipoint winkel werd mevrouw Kooiman goed geholpen. Ze koos voor een krachtig en comfortabel model. De bediening ging meteen als vanzelf. 'De vriendelijke dame heeft alles goed uitgelegd en ik reed er zo op weg, alsof ik het al jaren deed. Marit: 'Fijn dat u uw zelfstandigheid weer terug heeft.' 'Zeker, ik wil hem nooit meer kwijt! Nu ben ik weer mobiel.' Mevrouw Kooiman gaat regelmatig op pad; de natuur in, naar haar zus of voor een bood schap. Fietsen mocht niet meer van de dokter na een valpartij. 'Mijn schoondochter heeft toen een scootmobiel geadviseerd en mijn budget berekend. Dat viel alles mee. Er kon nog een schoudertas en deken bij en ik heb meteen een onderhoudscontract afgesloten.'

de Faam | 2018 | | pagina 30