15% KORTING! Dansers vallen in de prijzen Laatste seizoen van beachfitness met Miriam BESTEL NU UW KOZIJNEN EN DEUREN EN ONTVANG BELISOL Duin- en Strandtochten Titels voor Céline Brink www.belisol.nl SPORT De Faam woensdag 4 juli 2018 O Bent u op zoek naar nieuwe kozijnen en deuren? Al meer dan 40 jaar biedt Bellsol een uitgebreid assortiment in kunststof aluminium en hout. Met Belisol kiest u voor zekerheid en vertrouwen. Met eigen opgeleide opmeters en monteurs garanderen we topkwaliteit Niet voor niets zijn we marktleider. Contacteer ons via www.belisol.nl of bel 0113-211 811 vooreen vrijblijvende afspraak bij u thuis. Of bezoek onze showroom en profiteer direct Belisol. Al meer dan 40 jaar kozijnen en deuren zonder zorgen. Beltsol Goes Nobelweg 2-24 4462 GK Goes T 0113-211 811 goes@bdlisol.com kozijnen en deuren MIDDELBURG - In het weekend van 23 en 24 juni vertrokken de dansers van Rose Irish Dance School Middelburg richting Munchen voor de laatste Ierse danswedstrijd van dit seizoen. Na een reis van meer dan acht uur mochten ze op zondag aan de jury laten zien dat ze nog hard geoefend hadden om zich van hun beste kant te laten zien. En met een mooi resultaat. Er werden ie, 2e, 3e, 4e en 5e prijzen mee naar huis genomen. VLISSINGEN - Op de eerste en derde zaterdag in Juli worden de duin- en strandtochten van wsv de Vrolijke Tippelaars ge houden, dit jaar is dat 7 en 21 juli. Er kan gewandeld worden over 5,10,15,20 en 30 kilometer. Start 8.30 uur vanaf de Kano vijver aan de Burg. van Woe- derenlaan in Vlissingen. Stuur voor meer informatie een e-rnail naar wsvdvt@zeeland- net.nl. VLISSINGEN - De 18-jarige Cé line Brink uit Vlissingen heeft tijdens het Open Nederlands Kampioenschap Lifesaving in Eindhoven twee Nederlandse titels op haar naam geschre ven. Op de 200 meter hinder- niszwemmen haalde ze een gouden medaille en op de 200 meter superlifesaver zwom ze' naar de eerste plek. Daarnaast behaalde ze nog een zilveren medaille op de 100 meter red dingswisselslag en een bron zen op de 50 meter popduiken. Hoezo tijdens uw vakantie in Domburg en omgeving niet fit blijven en aan uw gezondheid denkenFOTO: PR i DOMBURG - Hoezo tijdens uw vakantie in Domburg en omgeving niet fit blijven en aan uw gezondheid denken? U kunt namelijk helemaal in shape blijven met de Beachfit ness met Miriam in Domburg. Beachfitness met Miriam is al jaren een begrip in Domburg. Maar liefst 24 jaar staat Miriam iedere zomervakantie op dins dag- en donderdagochtend op het strand in Domburg. Som mige toeristen weten al jaren de weg te vinden en plannen zelfs hun vakantie zo, dat ze in Domburg iijn, wanneer de lessen worden gegeven. Maar niet alleen vakantiegangers doen mee, ook inwoners van Domburg volgen met veel en thousiasme de lessen. Het zou eigenlijk als^doktersrecept uit geschreven- kunnen worden: Beachfitness met Miriam in de heilzame zeelucht op het strand van de mooie badplaats Domburg. De eerste keer Be achfitness met Miriam vindt plaats op dinsdag 10 juli en de laatste keer op donderdag 23 augustus 2018. Voor Miriam is dit echt de allerlaatste keer, want dit is haar laatste seizoen. i 1 s

de Faam | 2018 | | pagina 15