GERUITE KIEL Groentopper gezocht! TE HUUR: KINCIFN STAD AAN ZEE NIEUWS- EN INFORMATIEPAGINA VOOR DE INWONERS GEMEENTE VLISSINGEN EN OMSTREKEN VLISSINGEN Vac.nr, P023124 Wat pakkan we vandaag aan Livingstone weg 42 I 4462 GL Goes I T 0113 - 23 36 66 I ab-w«rkt.nl W WERKTI Wij bieden een net appartement omgeven in een mooie groenvoorziening, voor een scherpe prijs met alle comfortabele voorzieningen. Dit appartement is voorzien van een gezellige woonkamer, open keuken, 1 of 2 slaapkamers, badkamer, halletje en berging en is gelegen op de eerste verdieping. Op korte loopafstand van het complex treft u alle dagelijkse voorzieningen zoals een supermarkt etc. Verhuurder: Residence Oosterhof Beschikbaar per 1 augustus. Jrr^tXf-L tpt, Woensdag 27 juni 2018 Redactie: afdeling Communicatie Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen telefoon: 14 0118 communicatie@vlissing"n.nl www.vlissingen.nl Fotografie: gemeente Vlissingen, tenzij anders vermeld. Coördinatieregeling De artikelen 3.30 en 3.31 van de Wet ruim telijke ordening, in combinatie met de 'Co- ordinatieverordening Wet ruimtelijke orde ning Vlissingen 2013', maken het mogelijk om de vereiste vergunningen voor de reali satie van het plan gelijk op te laten lopen met de procedure voor de projectomgevingsver- gunning als bedoeld in artikel 2.12, lid 1, on der a, sub 3°, van de Wabo om af te wijken van de ter plaatse geldende beheersverorde- ning 'Buitenhaven'. De voorbereiding, vaststelling en bekendma king van de vergunningen worden gebun deld. Dit betekent, dat er één gecombineerde procedure wordt doorlopen in plaats van verschillende procedures. Het besluit tot-het verlenen van de projectomgevingsvergun- ning als bedoeld in artikel 2.12, lid 1, onder a, sub 3°, van de Wabo om af te wijken van de ter plaatse geldende beheersverordening 'Buitenhaven' is verleend door het college van burgemeester en wethouders. Dit besluit is genomen met inachtneming van het be sluit vari de gemeenteraad d.d. 1 maart 2018, inhoudende de afgifte van een ontwerp-ver- klaring van geen bedenkingen, zoals bedoeld in artikel 2.27 van de Wabo en artikel 6:5, lid 1, van het Besluit omgevingsrecht. Deze ontwerp-verklaring mag, aldus genoemd besluit van de gemeenteraad, omdat er geen zienswijzen meer zijn (één ingediende ziens wijze is ingetrokken), beschouwd worden als een categorie van gevallen, waarvoor geen verklaring van geen bedenkingen meer ver eist is, zoals bedoeld in artikel 6.5, lid 3 van het Besluit omgevingsrecht. De overige ver gunningen zijn genomen door het dagelijks bestuur van het Waterschap Scheldestromen (de watervergunning), de RUD Zeeland, na mens Gedeputeerde Staten van Zeeland (de ontgrondingsvergunning) en burgemeester en wethouders van Vlissingen (de omge vingsvergunningen bouwen en de vergun ning aanleggen en veranderen weg). Inzagetermijn Vanaf 28 juni 2018 t/m 8 augustus 2018 lig gen de onder 1 t/m 6 genoemde vergunnin gen met de bijbehorende stukken gelijktijdig ter inzage. U kunt de stukken inzien bij de publieksbalie in de hal van het .stadhuis ge durende de openingstijden van het stadhuis. Tevens zijn alle stukken digitaal te raadple gen op de gemeentelijke website: www.vlis- singen.nl/bekendmakingen. De waterver gunning ligt ook ter inzage op het kantoor van het Waterschap Scheldestromen. Beroep Gedurende de inzagetermijn kan tegen de vergunningen beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA DEN HAAG door: - een belanghebbende, die tijdig een ziens wijze tegen de ontwerp-vergunningen heeft ingediend; - een belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zijn zienswijze tijdig kenbaar te maken; - eenieder tegen de, ten opzichte van de ont werp-vergunningen, aEmgebrachte wijzi gingen in de definitieve vergunningen. Het instellen van beroep schorst de vergun ningen niet. Degene, die beroep instelt kan daarnaast een verzoek om een voorlopige voorziening (schorsing) indienen bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State. Voor nadere informatie kunt u een afspraak maken met Dhr. J. (Jos) Francke of Dhr. A. (Aart) Bos. Zij zijn bereikbaar onder tele- •foonnr. 0118.487282 resp. 0118.487240 en per e-mail via de adressen jfrancke@vlissin- gen.nl resp. abos@vlissingen.nl. Inspraak voorontwerp bestemmingsplannen 'Zorgcomplex Philadelphia, Oost-Souburg', '3 woningen Driewege/Kromwegesingel' en ontwerpbeeldkwaliteitsplan '3 woningen Driewege/Kromwegesingel' Burgemeester en wethouders maken, op grond van de Inspraakverordening van de ge meente Vlissingen, bekend dat vanaf 28 juni 2018 gedurende een periode van- zes weken (dus t/m 8 augustus 2018) in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, ter visie ligt: - het voorontwerp van het bestemmingsplan 'Zorgcomplex Philadelphia, Oost-Souburg'; - het voorontwerp van het bestemmingsplan '3 woningen Driewege Kromwegesingel'; - het ontwerpbeeldkwaliteitsplan '3 wonin gen Driewege Kromwegesingel'. Voorontwerp-bestemmingsplan 'Zorgcomplex Philadelphia, Oost Souburg' Dit bestemmingsplan maakt de realisatie mogelijk van een woonzorgcomplex voor mensen met een verstandelijke beperking met de daarbij bijbehorende voorzieningen. Het plangebied is gelegen aan de zuidkant van Oost-Souburg. Aan de noordzijde grenst het plangebied aan de achterzijde van de be staande woonpercelen die gelegen zijn aan de Kromwegesingel. Aan de zuidzijde grenst het plangebied aan de geluidswal van Rijks weg A58. Aan de westzijde wordt het plange bied begrensd door de Driewege (voorheen: Visodeweg). Voorontwerp bestemmingsplan en ontwerpbeeldkwaliteitsplan '3 woningen Driewege Kromwegesingel' Dit bestemmingsplan maakt de realisatie mogelijk van drie vrijstaande woningen op ruime kavels met bijbehorende voorzienin gen. Het plangebied is gelegen aan de zuid- kimt van Oost-Souburg. Aan de noord- en noordwest kant grenst het plangebied aan de achterzijde van de bestaande woonpercelen die gelegen zijn aan de Vlissingsestraat en de Kromwegesingel. Aan de zuidzijde grenst het plangebied aan de geluidswal van Rijksweg A58. Aan de noordoostzijde wordt het plan gebied begrensd door de Driewege (voor heen: Visodeweg). Voor deze locatie is eveneens een ontwerp beeldkwaliteitsplan opgesteld. Dat plan biedt een toetsingskader voor bouwaanvragen. Dit toetsingskader is bedoeld om erop toe te zien of bouwplannen van voldoende esthetische kwaliteit zijn en of ze passen in de omgeving. Het beeldkwaliteitsplan zal te zijner tijd deel gaan uitmaken van de welstandsnota. Inspraak De voorontwerp-bestemmingsplannen met de bijlagen en het ontwerpbeeldkwaliteits plan zijn digitaal te raadplegen via de web site www.vlissingen.nl/bestemmingsplannen (rubriek 'plannen in procedure' en vervol gens bij 'voorontwerp-bestemmingsplan nen'). Gedurende bovenvermelde termijn kan iedereen ten aanzien van deze vooront werp-bestemmingsplannen, en het ontwerp beeldkwaliteitsplan een inspraakreactie indienen bij ons college. Dit kan op de vol gende manieren: - Per post: Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen; - Via e-mail: gemeente@vhssingen.nl; - Via een inspraakformulier dat aangetroffen wordt op de website bij het bestemmings-, plan. Inloopbijeenkomst 2_juli 2018 De initiatiefnemers en de gemeente Vlissin gen organiseren samen een inloopavond, waar u geïnformeerd kunt worden over beide initiatieven, de voorontwerp-bestem mingsplannen en het ontwerpbeeldkwali teitsplan. De inloopavond wordt gehouden op maandag 2 juli 2018 van 19:00 - 21:00 uur. Locatie: monumentale boerenwoning 'Hof Kromwege' aan de Kromwegesingel 18 te Oost-Souburg. U hoeft zich hiervoor niet van te voren aan te melden. Informatie Voor vragen kunt u contact opnemen met: - De heer J. Beenhouwer van de gemeente Vlissingen. Bereikbaar via telefoonnummer (0118) 48759 of e-mail: jbeenhouwer@vlissingen.nl, - De heer R. Bakker van de gemeente Vlissingen. Bereikbaar via telefoonnummer (0118) 487165 of e-mail: rbakker@vhssingen.nl. Verleende reguliere omgevingsvergunning Koninklijke Schelde Groep B.V. Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij aan Koninklijke Schel de Groep B.V., gevestigd aan de Koningsweg 2 te Vlissingen, een reguliere omgeviftgsver- gunning hebben verleend voor het verplaat sen van een nissenhut op het buitenterrein (180-12). De vergunning kan worden ingezien tot en met 1 augustus 2018 bij de publieksbalie van de gemeente Terneuzen, Stadhuisplein 1 in Terneuzen van maandag tot en met vrijdag van 12.00 tot 16.30 uur en gedurende ope ningstijden in het gemeentehuis te Vlissin gen. Belanghebbenden kunnen tot en met 1 au gustus 2018 tegen deze vergunning schrifte lijk bezwaar maken bij de gemeente Vlissin gen, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen. Het bezwaarschrift moet uw, naam en adres be vatten, duidelijk maken tegen welke vergun ning u bezwaar maakt en gemotiveerd, geda teerd en ondertekend zijn. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen om een voorlopige voorziening vragen. „U richt het verzoek aan de voorzieningenrech- ter van de rechtbank Zeeland-West Brabant, locatie Breda, team bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor de behandeling van het verzoek is griffierecht verschuldigd. Voor nadere informatie en het opvragen van stukken kunt u zich wenden tot J.J.M. Schelf hout - Boone, tel. 06-5120 4632 van RUD Zeeland. De vergunning staat geregistreerd onder nummer W-AOV180261 00193914. Activiteitenbesluit milieubeheer Burgemeester en wethouders van Vlissin gen maken bekend dat zij de volgende mel dingen) in het kader van het Activiteitenbe sluit milieubeheer hebben ontvangen: Van El Castillo voor het starten van de in richting. De inrichting is gelegen op het per ceel Bellamypark 6 te Vlissingen Van Sligro Food Group Nederland B.V. voor het veranderen van de inrichting. De inrich ting is gelegen op het perceel Bedrijfsweg 8 te Vlissingen. Vlissingen, 27 juni 2018 B&W Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen Heb jij groene vingers en ben Jij een echt buitenmens? Denk jij dat werken in het groen 'helemaal jouw ding" is? Dan zijn wij opzoek naar jou! Interesse? Neem contact op via maii: goes@ab-werkt.nl of whatsapp naar Sandra op nummer 06-83987987. A6 Werkt Goes Betaalbaar appartement in Complex "De Oosterhof", te Vlissingen! Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Residence Oosterhof, dhr. G. Slump tel: 0113-273737 of per e-mail: slump@zwbedrijfsadviseurs.nl Buiten kantoortijden kunt u bellen naar: 06-13987639

de Faam | 2018 | | pagina 11