Nevermoor a Natuurlijke oplossing bij oorsmeer en jeuk in het oor De Verwachting start seizoen met cabaret 'Alle drie de proeven van bekwaamheid voor het Wondergenootschap: de schriftproef, de raceproef en de showproef 0SSE VUIa Valentijn Middelburg Kinderdagverblijf www.villavalentijnmiddelburg.nl ViBIB Plein 1940 nr.20 - Middelburg «Tel.0118 - 612508 www.lavooymode.nl ANNE DE JAGER (BOEKHANDEL DE VRIES) GEMEENTE officielebekendmakingen.nl Ruim 80% van de Neder landers heeft wel eens last van de oren. Een vrij bekend probleem is het hebben van over matig oorsmeer. Maar wist je dat jeuk in de oren bijna net zo vaak voorkomt? Het goede nieuws is dat er nu ook iets aan te doen is. Jeuk in het oor Oplossing bij jeuk '25% van de Neder landers heeft last van jeuk in de oren' Overtollig oorsmeer Oplossing bij oorsmeerklachten Jeuk 7 WOENSDAG 13 JUNI 2018 THEATERS AAN ZEE RITTHEM - Voor het derdejaar op rij alweer verzorgen Peter en Esther de Neef van Theaters aan Zee met groeiend succes een gevarieerd theaterprogramma in hun eigen huiskamerthea ter 'De Verwachting' in Ritthem, tevens hun woonhuis. Steeds meer liefhebbers van cabaret, theaterconcerten en toneel weten De Verwachting te vinden voor een heerlijk en compleet avondje uit om de hoek. Het seizoen in De Verwachting start op 27 september met cabaret van Arie en Silvester, gevolgd door Mare de Hond op 3 oktober. Arie en Silvester (cabaret) Donderdag 27 september Arie Sylvester zie foto) zijn terug. Met hun 'Best Of show worden alle onvergetelijke acts afgestoft. De twee heren gaan als vanouds te keer met de ene gekke maffe scène na de an dere. Eventuele 'inhoud' stam pen ze plat, evenals 'nuance' en 'normale' theaterwetten. Absurdistisch... ja...i Humoris tisch... enorm! Mare de Hond (cabaret) Woensdag 3 oktober Cabaretier én verhalenvertel ler. Inhoud combineert hij met sterke grappen. Marc is een innemende theaterpersoon lijkheid die humor combineert met een boodschap. Zijn nieu we voorstelling is vooral be stemd voor iedereen die ergens mee wil stoppen, zoals: roken, afvallen, zoeken naar die nieu we baan, nieuwe partner. Maar ook voor diegenen die weieens piekeren over klimaatveran dering, cultuurverandering of geslachtsverandering. Hl www.theatersaanzee.com "Hoge kwaliteit, kleinschalig, horizontale groep tegen scherpste tarief van Middelburg!" Opvangvormen o.a.: 40-, 48-, 52 weken per jaar én flexibel. Er zijn vier horizontale groepen, t.w.: van 3jnnd. tot 1 jaar,. 1 tot 2 jaar, 2 tot 3 jaar en van 3 toft4 jaar. Zodat de overgang naar de basisschool soepel verloopt. De tuin is 36 meter diep en ommuurd (naast de muziekschool). De kind(eren) kunnen veilig weggebracht en opgehaald worden, ingang Rouaansekaai (kuiperspoort). Ouders van kinderdagverblijf Villa Valentijn Middelburg krijgen hiervoor een parkeerontheffing. U kunt zich aanmelden bij www.villavalentijnmiddelburg.nl. Telefonisch zijn wij te bereiken op 0854- 890 090. Tot ziens bij Villa Valentijn Middelburg! Rouaansekaai 61 in Middelburg info@villavalentijn.nl Landelijk registratienummer is 257589806 ff W K W BOEK VAN DE WEEK Een knaller van een jeugdboek voor alle liefhebbers van Harry Potter. Nevermoor, geschreven door de Australische Jessica Townsend. Wat een fantastisch boek! Voor het eerst najaren dan eindelijk een schrijfster die J.K. Rowling overtreft? Het verhaal speelt zich in een duizelingwek kend tempo af,er komt geen enkele saaie bladzijde in voor. Morrigan Corvus hoofdrol speelster, is een vervloekt kind van elfen woont in Jakhalsgat met haarvader, die een prominente politcus is. Voortdurend lopen er zaken verkeerd af, waar haar vader voor moet betalen, Morrigan is belast met excuses brieven schrijven. Dan is het Bieddag... Morrigan krijgt wel vier aanbiedingen, (en heel onverwacht) twee anoniem. Allerlei verwarring rondom deze biedingen. Uiteinde lijk betekent dit voor Morrigan haar redding, een reis naar Ne vermoor, samen met Jupiter. Een totaal ander land. Ze komt te wonen in Hotel Decaleon met onder andere een gigantische kat Fen(estra), die voor haar super belangrijk wordt. Zij moet mee doen met de proeven van bekwaamheid voor het Wonderge nootschap, ze moet drie proeven afleggen, de schriftproef, de raceproef en de showproef. Alle deelnemers, en de concurrentie is groot en moordend, worden geacht de spelregels te kennen. Morrigan vreest dat ze uiteindelijk verzwolgen zal worden door De Meute van Rook en Schaduw. Maar daar is de heer Windbuil, maar gelukkig ook Jupiter.... Je komt in een enorme rollercoaster terecht als je dit boek gaat lezen. En gelukkig komen er meer de len over Morrigan Crow. Ook verkrijgbaar in het engels, nog origi- neler. Voor iedereen die houdt van fantasierijke verhalen, van 9 tot 99 jaar. Jessica Townsend: Nevermoor,1 uitgeverij Luitingh Sijthoff WIN DIT BOEK Boekhandel De Vries stelt het besproken boek beschikbaar voor verloting onder de lezers van deze krant. Wil je meelo- ten? Stuur dan een e-mail naar redactie.faam@persgroep. nl met als onderwerp 'Never moor'. Wie weet wordt jij de gelukkige. De winnaar van het boek Best sellerboy, het boek dat we vorige week mochten verlo ten van Het paard van Tro- je, is gewonnen door Mineke Blomaard. WÏWOfiRCfiMOÓT.tertAl BEKENDMAKINGEN Bekendmakingen van de gemeente Veere worden zoveel mogelijk digitaal gepubliceerd. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. U kunt de digitale bekendmakingen bekijken via www.officielebekendmakingen.nl. Ook kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeentehuis, Traverse 1 in Domburg, telefoonnummer (0118) 555 444. ADVERTORIAL Je gehoorgang is een kwets bare plek. Een plek waarvan de huid door ingedroogd oor smeer, zwemmen of eczeem kan uitdrogen of geïrriteerd raken. Jeuk kan het gevolg zijn. En die jeuk kan ontzettend hinderlijk aanwezig zijn. Daar door kan de neiging tot krabben en peuteren met kleine voor werpen ontstaan. Dit kan ech ter de binnenkant van het oor beschadigen, waardoor klach ten uiteindelijk verergeren. Om jeuk in het oor effectief te stillen is er nu de A. Vogel Oorspray Jeuk1. Deze spray op basis van kokosolie, zonne bloemolie en calendula-extract verzacht en kalmeert de droge huid in de gehoorgang en verlicht daardoor de jeuk. De spray kan ook gebruikt worden ter voor koming van een zwemmersoor. Overtollig oorsmeer kan ont staan als de natuurlijke balans tussen de aanmaak en afvoer van oorsmeer verstoord raakt. Waar je oor zich normali ter zelf reinigt, blijft er op dat moment teveel oorsmeer in het oor achter. Dit kan ko men door het ouder worden, of het gebruik van gehoorap paraten of oordoppen. Blijft er langdurig teveel oorsmeer achter? Dan kan oorsmeer hard worden, zich gaan ophopen en een oorsmeerprop vormen. De A.Vogel Oorspray Oor smeer1 is een verzorgende en hydraterende spray die oorsmeer effectief verzacht en op die manier de na tuurlijke afvoer ervan be vordert. Dit gaat overmatig oorsmeer tegen. Oorspray Oorspray Dorsmeer '«matig oofsmcot M i~i S* Owsmeerprop /i Verkrijgbaar bij drogist, apotheek en gezondheidswinkels. 'Medisch hulpmiddel. Lees voorgebruik de gebruiksaanwijzing.

de Faam | 2018 | | pagina 7