Igm Klassiek voor jong en oud P1AMEC0* De luxe van een prachtig verlicht plafond Zien, doen en beleven, maar dan even anders Plafonds Sierlijsten Verlichting ONVERWACHTE VOORDELEN VAN EEN VERNIEUWD PLAFOND PLAFONDSHOW Schone Zonde^ftakken en breken. De meubels kunnen blijvéh^taai Voor elke interieursttjl. Verlichting naar wens, Uft één geheel op maat gemaakt. Kent u de befaamde flexibele plafonds van Plameco al? Het is de ideale oplossing voor iedereen die vindt dat het huidige plafond niet meer bij het interieur past, of te lelijk is ge worden door vochtplek- ken of scheuren. Het op maat gemaakte plafond kan eenvoudig worden voorzien van een uit gekiend verlichtingsplan en het geheel wordt bovendien zonder al te veel overlast in één dag aangebracht. Plameco is een ideale en duurzame oplossing, voor elke ruimte in huis. Natuur lijk voor de woonkamer of kantoorruimte, maar het unieke vochtbestendige en bacterie- en schimmel- werende materiaal maakt het plafond ook uitstekend geschikt voor toepassing in keuken of badkamer. Maatwerk van de vakman Elk plafond wordt op maat gemaakt en volgens afspraak in één dag als een strak geheel gemon teerd. Zonder hak- en breekwerk, want het wordt vlak onder het bestaande plafond gemonteerd. Benno van Gilst voorziet u graag van advies De bestaande verlichting kan daar prima zijn plek in vinden, maar er kan ook gekozen worden voor in- bouwverlichting, halogeen of led. Of wat te denken van een ronde wentelring of vierkant, met kristallen of Swarovski-spots. Naar wens is alles zelfs op afstand bedienbaar. Meer voordelen Daarnaast heeft een plafond van Plameco nog veel meer voordelen: het materiaal is geschikt voor gebruik in natte ruimtes, zoals badkamers of keukens, de plafonds zijn gemakkelijk schoon te houden en zijn goed bestand tegen droogte, kou en warmte. Een Plameco-plafond heeft een isolerende werking en zorgt voor akoestische op timalisatie, zodat u geen last meer heeft van galm of echo's. Wat betreft kleur, struc tuur, randafwerkingen en ornamenten is er ook keus uit onnoemelijk veel mogelijkheden. Zelfs een foto op het plafond is mo gelijk. Met recht geldt dat Plameco voor elke smaak en stijl een plafond heeft. Informeer vrijblijvend bij uw Plameco-adviseur naar de veie mogelijk heden. Bijvoorbeeld aanstaande vrijdag en zaterdag (15 16 juni): Plameco Plafonds Van Gilst nodigt u uit om eens een kijkje te komen nemen in onze showroom aan de Cólumbusweg 3 in Goes. Tel. 0113-270000 www.plameco.nl/goes De koffie staat voor u klaar! van 14.00 tot 18.00 uur. i van 10.00 tot 16.00 uur. 23 WOENSDAG 13 JUNI 2018 Veere in de buurt Een nieuw plafond in 1 dag! Geschikt voor elke ruimte. PLAFONDS De komende tijd staat de Ca tharinakerk in Zoutelande onder andere in het teken van klassieke muziek. Een groep Zeeuwse muzikanten van Klassiek van Dichtbij voert verschillende concer ten op, voor zowel jong als oud. ZOUTELANDE - Klassiek van Dichtbij is een groep be roepsmusici met de missie om klassieke muziek voor iedereen toegankelijk te maken. Eén van hun ensembles, het Zeeuws Blaaskwintet, voert op vrijdag 29 juni het familieconcert Peter en de wolf op. Dit muzikale sprookje van componist Sergei Prokoviev gaat over het jongetje Peter die uit huis ontsnapt en een hon gerige wolf tegenkomt. Hoe zal dit spannende verhaal aflo pen? Het stuk is geschikt voor alle leeftijden, van jong tot oud. De dieren worden 'ver tolkt' door muziek, zoals de kat door klarinet, de wolf door hoorn én het vogeltje door fluit. Het concert begint om 16 Aankomende tijd zijn er verschillende Jdassieke concerten voor jong en oud in de Catharinakerk in Zoutelande te bewonderen. Foto: PETER ADRIAANSE/ KLASSIEK VAN DICHTBIJ. uur. De entree bedraagt 3 euro voor kinderen en 7 euro voor volwassenen, kaarten zijn aan de zaal verkrijgbaar. Ook op woensdag 4 juli vindt er een klassiek concert plaats in de kerk op het plein. Drie le den van Klassiek van Dichtbij voeren een stuk op met onder meer Jeaninë Melis op viool, Evelien de Vries op klarinet en Sabien Canton op harp. Ze brengen onder andere com ponisten als Astor Piazzolla, Michail Glinka en Arvo Part ten gehore. Het concert be gint om 20 uur. Kaartjes kosten 10 euro en zijn voor aanvang van het concert aan de zaal verkrijgbaar. Ons meest westelijke dorp eens op een andere manier mee maken? Trek er op uit met een gids, over de dijkeen verder... WESTKAPELLE - Het Polders- hüis organiseert deze zomer meerdere rondleidingen. De deelnemer leert van alles over de geschiedenis van én het huidige Westkapelle, het dorp dat 'anders dan anders' is. Met haar ijzersterke dijkbouw, overstromingen, vernietiging en armoede. Onderwerpen als de monding van de Wester- schelde met de scheepvaart naar Antwerpeh, het ontstaan van de kreek, en het basalt op de dijk komen aan bod tijdens de ongeveer twee uur durende wandeling. Onder begeleiding van een gids koerst de wan deling onder andere over de bekende Westkapelse dijk en door het museum. De eerst volgende rondleiding vindt plaats op donderdag 21 juni, vanaf half 11 en start bij de kas sa van het museum. Deelname voor volwassenen bedraagt 8,50 euro inclusief koffie, thee of fris. Voor meer informatie, kijk op www.polderhuiswestka- pelle.nl. Het Polderhuis verzorgt rondleidingen. FOTO: PR POLDERHUIS.

de Faam | 2018 | | pagina 23