Bij zonneschijn bevalt het Oude markt wordt een hele dag lang Stadspicknickveld Vlissingen Gebruikers zeggen: DE ZEEUW EN ZIJN STRANDKOTJE GEZONDHEID Het bijzondere aan B. bifidum MIMBb75 13 WOENSDAG 13 JUNI 2018 "Als de zon schijnt bevalt het ons altijd bij het strandhuisje", zegt Frank van de Heuvel. "Ik ben nu voor het 42ste jaar op het strand van Dishoek, dus heb het hier prima naar mijn zin", laat hij kort daarna enthousiast weten. Dat is reden genoeg voor de man uit Breda om met zijn gezin naar het strandkotje te komen dat hij samen huurt met zijn neef. Op de dag dat Frank zijn verhaal doet, is die aan zijn werk. Frank zijn ouders zijn er wel, die huren het strandkotje naast hem. Een Brabantse aangelegenheid dus tussen de talloze Zeeuwen en dat gaat goed DISHOEK - "Wij huren het strandhuisje voor een heel seizoen en staan op de cam ping in de buurt", legt Frank uit. Terwijl dochter Lieke achter zijn strandstoel komt staan. "Met dit weer hoefje niet naar het buitenland. Kos ten voor zowel verblijf op de camping als de huur voor het strandhuisje is voor hen geen probleem. Echtgenote San dra: "Voor dit bedrag kunnen wij niet met zijn vieren naar -het buitenland. Bovendien is zo'n strandhuisje handig. Wij kunnen onze strandspullen laten staan. En hoeven niets mee te sjouwen." Vanaf april komen ze regelmatig en heb ben veel mensen leren ken nen. Sandra: "Wij hebben er Zeeuwse vrienden aan over gehouden: En zoeken elkaar regelmatig op." Ze maken er ook opvallende dingen mee. Frank: "Het meest bijzonde re is het vastlopen van een schip. Mensen liepen eerst in paniek weg. Ik niet en zat rustig te kijken hoe het alle maal werd opgelost." Sandra: "Wij hebben een dagje op het Domburgse strand gezeten. Daar zagen wij veel minder. Dat was het niet voor ons." Béétje trots Het past bij de 'aard' van Vlis- singers om te mopperen. Er is momenteel best recht om té klagen, want er zijn zorgen. Over leegstand in de binnen stad, noodzakelijke bezuini gingen, afbraak van cultuur of gebrek aan vertrouwen, in de politiek en in elkaar. Toch leven de Vlissingers met elkaar ook in een fijne stad aan zee. Een groep betrokkep Vlissingers wil de band met Vlissingen en met elkaar op een positie ve manier vergroten door in samenwerking met onderne mers van de Oude Markt op 16 juni een Stadspicknick te orga niseren. Het doel is om vanaf de eerste editie jn 2018 ieder jaar voor het zomerseizoen de Stadspicknick te herhalen. Hoe werkt het? Belangstellenden zijn van har te welkom om op 16 juni van 11.30 tot 14.00 uur de zomer in Vlissingen te komen proeven en delen. Er staan picknickta fels en banken klaar. Deelne mers mogen ook hun eigen stoel of kleedje meebrengen. 'Hart in de Stad' zorgt voor een presentator, historische foto's van 'f Ouwe Martje, zomerse muziek en .een humoristische en verrassende afsluiting van de Stadspicknick. ledereen is welkom. Jong en oud. In welke wijk in Vlissingen deelnemers ook wonen. Wel graag vooraf aanmelden. Dat kan tot 12 juni door te mailen naar: hartin- destad(®gmaH.com. Bestellen Voor deelnemers die geen ei gen picknickmand mee willen brengen is het mogelijk om vooraf een picknickmand te bestellen bij de ondernemers aan de Oude Markt. Bestellen kan tot dinsdag 12 juni. Voor informatie en bestellingen kun je terecht bij Tilly Rose aan de Oude Markt 10 in Vlissingen, 0118-774203 of info@tillyrose. nl Mooiste tafel De deelnemer die de mooiste of leukste picknicktafel dekt maakt kans op een prijs. Alles mag, als je Vlissingen maar laat zien zoals het is. Een ma ritieme stad waar het prettig wonen, studeren, werken en ontspannen is. Komedie Op 16 juni speelt toneelgroep De Zeeuwse Komedie om 10:30,14:15 en 15.15 uur de voor Stelling 'De Blessure' in Theater De Spoetnik, Oude Markt 41. De toegang is voor iedereen gratis. Een deel van de Oude Markt in Vlissingen wordt zaterdag 16 juni omgetoverd tot een picknickveld voor een heuse Stadspicknick. VLISSINGEN - Van 11:30 tot 14:00 uur kunnen alle Vlissin gers samen met vrienden of familie genieten van lekker eten, lekker drinken drinken, muziek en theater. De toegang is gratis. Een activiteit van en voor burgers in het 'hart van de stad'. advertentie Prikkelbare darm - een medisch hulpmiddel biedt effectieve Tot wel 3,5 miljoen mensen in Nederland lijden aan een prikkel bare darm en dus steeds weer aan diarree, winderigheid, een opgezette buik of buikpijn. Al enige tijd is er een medisch hulp middel dat dankzij een wereldwijd unieke bifido-bacteriestam effectieve hulp bij een prikkelbare darm kan bieden. Veel mensen kennen het: steeds weer hebben ze last van diarree, winderigheid, een opgeblazen gevoel of buikpijn. De kwaliteit van leven heeft hier onder te leiden. Vaak is de oorzaak een geïrriteerde darm, ook wel be kend als een prikkelbare darm. Vroeger werden personen met een prikkelbare darm als neer gezet als aanstellers. Inmiddels is men het erover eens dat het Prikkelbare Darm Syndroom een serieuze lichamelijke aandoening is. Mogelijke oorzaak: beschadigde darmbarrière Steeds meer onderzoekers gaan er tegenwoordig van uit dat de ty pische klachten die bij een prikkel bare darm horen, zoals diarree, winderigheid, een opgezette buik of buikpijn, kunnen worden ver oorzaakt door een beschadigde darmbarrière waardoor schade lijke stoffen en ziekteverwekkers de darmwand binnen kunnen dringen. De symptomen treden telkens weer op, vaak afwisse lend, soms zelfs tegelijkertijd. jg "Al langer heb ik last van problemen met mijn spijsvertering. In situaties met veel stress werden die nog erger. Ik was verbaasd dat ik na een week Kijimea gebruiken verbe tering voelde. Weer gewoon kunnen eten zonder spijt is een geweldig gevoel." - Anouk, 42 "In een tv-gids las ik over dit Kijimea- n preparaat en heb een 4KH verpakking van 28 capsules aangeschaft. Na acht dagen waren mijn pijnklachten weliswaar nog niet helemaal weg, maar ze waren wel vermin derd. Voor mij is dit preparaat een prima product." - Gerrit, 63 Wereldwijd unieke bifido-bacteriestam Onderzoekers zochten naar mogelijke behandelingsme thoden voor het Prikkelbare Darm Syndroom. Daarbij kwam de behandeling met een medisch hulpmiddel (Kijimea Prikkelbare Darm, verkrijg baar in de apotheek) onder de aandacht. Kijimea Prikkelbare Darm bevat een wereldwijd unieke bifido-bacteriestam (B. bifidum MIMBb75, alleen in Kijimea Prikkelbare Darm), die zich aan de darmwand hecht. Net zoals men een pleister op een wond plakt om deze te beschermen tegen de omgeving, hecht Kijimea Prikkelbare Darm zich aan de beschadigde darmwand. Dit kan de klachten van het Prikkelbare Darm Syndroom verminderen. Minder klachten, meer levenskwaliteit De typische prikkelbare darm klachten kunnen significant verbeterd worden bij mensen die eraan lijden. Ook de kwali teit van leven laat vaak verbe tering zien. Voor het beste re sultaat adviseren wij daarom om Kijimea Prikkelbare Darm minimaal vier, maar idealiter twaalf weken lang in te ne men. Bij gebruik zoals in de gebruiksaanwijzing aangege ven staat zijn er geen bijwer king waargenomen. B. bifidum MIMBb75 is alleen aanwezig in Kijimea Prikkelbare Darm (apotheek) Deze bacteriënstam is wereldwijd uniek en hecht zich effec tief aan de darmwand. Hij kan de symptomen van een prikkelbare darm significant verminderen en daardoor ook de levenskwaliteit van personen met het Prikkelbare Darm Syndroom verbeteren. B. bifidum MIMBb75 kon in een klinisch onderzoek meetbare successen boeken: bij een gedeelte van de deelnemers toonde het onderzoek aan dat hun darmklachten significant werden verminderd. Kijimea Prikkelbare Darm is een medisch hulpmiddel. Het kan worden gebruikt nadat een arts Prikkelbare Darm Syndroom heeft vastgesteld. Medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing KOAG/KAG approval No. 4342-0218-0176 3*6- Uitsluitend verkrijgbaar via de apotheek: Kijimea Prikkelbare Darm (Z-Index 16273222) ©KlJiMEA

de Faam | 2018 | | pagina 13