ERUITE KIEL m VLISSINGEN STAD AAN ZEE IEUWS- EN INFORMATIEPAGINA VOOR DE INWONERS ENTE VLISSINGEN EN OMSTREKEN VLISSINGEN Woensdag 13 juni 2018 Redactie- afdeling Communicatie Postbus 3000, 4380 GV Vlisstpgen telefoon: 14 01'! 8 communicatie@t4issingen.ni www vlissingen.nl fotografie; gemeente Vlissii qen tenzij anders vermeld. 20019, 2500 AE DEN HAAG. Geen beroep kan worden ingesteld door een belangheb bende aan wie redelijkerwijs kan worden verweten, dat hij geen zienswijzen naar vo ren heeft gebracht ten aanzien van het ont- werp-wijzigingsplan. Het besluit tot vaststelling treedt in werking met ingang van de dag na die, waarop de beroepstermijn is verstreken, dus op 27 juli 2018. Een beroepschrift heeft geen schor sende werking. Indien binnen de beroep stermijn tevens een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in wer king voordat op het verzoek is beslist. Ontwerp Bestemmingsplan Scheldekwartier, Ketelmakerij, Ontwerp omgevingsvergunning bouwen 86 woningen en wet geluidhinder Burgemeester en wethouders van de Ge meente Vlissingen maken, ingevolge de ar tikelen 3.8 en 3.31 van de Wet ruimtelijke ordening (Wro), en artikel 110c van de Wet Geluidhinder bekend dat voor een ieder ter inzage liggen: - het ontwerp van het bestemmingsplan 'Scheldekwartier, Ketelmakerij'; - het ontwerp van de omgevingsvergunning bouwen van 86 woningen behorend tot het project Ketelmakerij. -het ontwerpbesluit over te gaan tot het vaststellen van hogere waarden als gevolg van het wegverkeerslawaai op grond van artikel 110a van de Wet Geluidhinder voor het project Ketelmakerij, kadastraal bekend Vlissingen, sectie C nummers 2053 (ged.), 2054 (ged.), 2055 (ged.) en 2056 (ged.). Het bestemmingsplan en de omgevingsver gunning maken woningbouw mogelijk op het perceel omsloten door De Willem Ruys- straat, de Helling, Jan Weugkade en Ma chinefabriek. De woningbouw maakt deel uit van de herontwikkeling van het Schel dekwartier. Het ontwerpbestemmingsplan maakt maximaal 86 woningen mogelijk. De ontwerp-ómgevingsvergunning bouwen heeft betrekking op de bouw van deze 86 woningen, bestaande uit 60 grondgebonden woningen en 26 appartementen. Ten behoe ve van de realisatie van de woningbouw die nen hogere waarden te worden vastgesteld i.g. artikel 110a van de Wet Geluidhinder. Met de gelijktijdige terinzagelegging van het ontwerp van het bestemmingsplan en het ontwerp van de omgevingsvergunning bouwen, wordt toepassing gegeven aan de coördinatieregeling van Afdeling 3.6 van de Wet ruimtelijke ordening. Op basis van deze regeling is het mogelijk de procedures van het bestemmingsplan en de omgevingsver gunning bouwen tegelijkertijd te doorlopen. De gemeenteraad van Vlissingen heeft voor toepassing van de coördinatieregeling op 27 juni 2013 de 'Coördinatieverordening Wet ruimtelijke ordening Vlissingen 2013' vast gesteld. Op 14 februari 2017 hebben burge meester en wethouders, ingevolge artikel 3 van deze verordening, vastgesteld, dat deze besluiten (bestemmingsplan en omgevings vergunning bouwen) voor de hiervoor ge noemde woningbouwontwikkeling gecoör dineerd kunnen worden voorbereid. Tevens wordt de Crisis- en herstelwet, meer specifiek afdeling 2 van hoofdstuk 1, van toe passing verklaard op het bestemmingsplan. Ingevolge artikel 110c van de Wet Geluid hinder wordt het ontwerpbesluit tot het vast stellen van hogere waarden als gevolg van het wegverkeerslawaai gelijktijdig met het ontwerpbestemmingsplan ter inzage gelegd. Het ontwerpbestemmingsplan met de daar bij behorende bijlagen, het ontwerpbesluit tot het vaststellen van het bestemmingsplan, tot het niet vaststellen van een grondexploi tatieplan en tot het, van toepassing verklaren van de Crisis- en herstelwet, de ontwerp-om- gevingsvergunning bouwen met de daarbij behorende stukken en het ontwerpbesluit tot het vaststellen van hogere waarden liggen voor een ieder ter inzage vanaf 14 juni 2018 gedurende een periode van zes weken (dus t/m 25 juli 2018) in het stadhuis van Vlissin gen, Paul Krugerstraat 1. De stukken van het ontwerpbestemmings plan zijn digitaal te raadplegen op de ge meentelijke website: www.vlissingen.ni/ bestemmingsplannen ('bestemmingsplan pf beheersverordening inzien', vervolgens 'plan nen in procedure' en dan 'ontwerpbestem- mingsplannen'). Tevens is het bestemmings plan te raadplegen via de wettelijk verplicht gestelde website www.ruimtelijkeplannen. nl. De meest eenvoudige wijze van raadple gen op deze website is het selecteren van het tabblad bestemmingsplannen, vervolgens het tabblad ID selecteren en daar invullen: NL.IMRO.0718.BPSN06-ON01De stukken behorend bij het ontwerpbestemmingsplan zijn tevens te raadplegen in het elektronisch Gemeenteblad (GVOP) en Staatscourant via www.vfissingen.nl/bekendmdkingen. Binnen de termijn van zes weken kan een ieder zienswijzen indienen bij de ge meenteraad tegen het ontwerp van het bestemmingsplan en bij burgemeester en wethouders tegen het ontwerp van de omge vingsvergunning bouwen en ontwerpbesluit voor het vaststellen van hogere waarden. Voor mondelinge zienswijzen kunt u een af spraak maken met mevr. E. Jasperse. Zij is te lefonisch bereikbaar onder nr.'0118.487367 en per e-mailadres ejasperse@vlissingen.nl. Kennisgeving ontwerpbeschikking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) t.b.v. 21 woningen en 33 appartementen op de Broederbandlocatie (langs de Van Dishoeckstraat) te Vlissingen (uitgebreide procedure) Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat zij, op grond van artikel 2:12, Üd 1, onder a, sub 3", en artikel 3:10, lid 1, sub a, van de Wabo, jo. Afd. 3.4. van de Al gemene wet bestuursrecht, voornemens zijn vergunning te verlenen voor het 'handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening' ten behoeve van het door Van den Bruele vast goed bv te realiseren project met 21 grond gebonden woningen en 33 appartementen op de Broederbandlocatie. De projectlocatie wordt begrensd door de Van Dishoeckstraat, de (verlengde) Singel en de Verkuijl Quak- kelaarstraat. De aanvraag met bijbehorende schetsteke- ningen, de ontwerpbeschikking en de ruim telijke onderbouwing liggen met ingang van 14 juni 2018 gedurende zes weken (dus t/m 25 juli 2018) ter inzage in het stadhuis van Vlissingen, Paul Krugerstraat 1. U kunt de stukken elke werkdag tijdens kantooruren inzien. Op afspraak kunnen de stukken ook donderdagavond tussen 16.00 en 19.00 uur worden ingezien (dhr. W. Huige, tel. 01180 487339 of e-mail whuige@vhssingen.nl). De stukken zijn ook digitaal te raadplegen op de gemeentelijke website www.vlissingen.nl/be- kendmakingen. Tijdens de periode van terinzagelegging kan een ieder naar keuze schriftelijk of monde ling een zienswijze indienen. Zienswijzen moeten worden gericht aan Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN t.a.v het Team Fy siek. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunt u een afspraak maken met dhr. W. Huige. Wij wijzen u erop, dat alleen beroep tegen de definitieve beschikking kan worden in gediend als de indiener ook een zienswijze heeft ingebracht tegen de ontwerpbeschik king en belanghebbende is. Op dit besluit is de Crisis- en herstelwet van toepassing. Dit betekent dat de belangheb bende in het beroepschrift moet aangeven welke beroepsgronden hij aanvoert tegen het besluit. Na afloop van de termijn van zes weken kunnen geen nieuwe beroepsgronden meer worden aangevoerd. Bestemmingsplan 'Claverveld, eerste fase' en omgevingsvergunning bouw 2 woningen Jacoba van Beierenweg Burgemeester en wethouders van Gemeen te Vlissingen maken, ingevolge de artikelen 3.8 en 3.32 van de Wet ruimtelijke ordening, bekend, dat voor een ieder ter inzage liggen: - het door de gemeenteraad in zijn vergade ring van 31 mei 2018 vastgestelde bestem mingsplan 'Claverveld, eerste fase'; - de door burgemeester en wethouders op 6 juni 2018 verleende omgevingsvergunning bouwen van 2 woningen aan de Jacoba van Beierenweg. Gelijktijdig met de vaststelling van het be stemmingsplan 'Claverveld, eerste fase' heeft de raad besloten hiervoor geen exploitatie plan vast te stellen. Tevens is de Crisis- en herstelwet, meer specifiek afdeling 2 van hoofdstuk 1, van toepassing verklaard op het bestemmingsplan. Bij de vaststelling van het bestemmingsplan zijn geen wijzigingen aan gebracht ten opzichte van het ter visie gele gen ontwerp. Het bestemmingsplan maakt de ontwikke ling van de eerste fase van de nieuwbouw wijk Claverveld mogelijk en voorziet on- dgr meer in de realisatie van maximaal 95 nieuwbouwwoningen, de aanleg van een wijkontsluitingsweg en andere bij de wijk behorende voorzieningen. De omgevingsvergunning maakt de bouw van twee twee-onder-een-kapwoningen mo gelijk op de percelen kadastraal bekend ge meente Vlissingen, sectie S, nummers 1303 en 1304. Voorheen maakte deze locatie on derdeel uit van het perceel plaatselijk bekend Jacoba van Beierenweg 46 te Vlissingen en is gelegen in de eerste fase van de woonwijk Claverveld. Deze samenhangende besluiten zijn geno men op grond van en met inachtneming van de coördinatieregeling ingevolge Afdeling 3.6 van de Wet ruimtelijke ordening. Op ba sis van deze regeling is het mogelijk de pro cedures van het bestemmingsplan en de om gevingsvergunning bouwen tegelijkertijd te doorlopen. De gemeenteraad van Vlissingen heeft voor toepassing van de coördinatiere geling op 27 juni 2013 de 'Coördinatieveror dening Wet ruimtelijke ordening Vlissingen 2013' vastgesteld. Burgemeester en wethou ders hebben, ingevolge artikel 3 van deze verordening, vastgesteld, dat deze besluiten (bestemmingsplan en omgevingsvergunning bouwen) voor de hiervoor genoemde ont wikkeling gecoördineerd kunnen worden voorbereid. Tevens wordt de Crisis- en herstelwet, meer specifiek afdeling 2 van hoofdstuk 1, van toe passing verklaard op het bestemmingsplan. Het bestemmingsplan met de daarbij beho rende bijlagen, het besluit tot het vaststellen van het bestemmingsplan, tot het niet-vast stellen van een grondexploitatieplan en het toepassing geven aan de Crisis- en herstelwet én de omgevingsvergunning bouwen liggen voor een ieder ter inzage vanaf 14 juni 2018 t/m de datum van afloop van de beroep- stermijn (t/m' 25 juli 2018) in het stadhuis van Vlissingen. De stukken zijn digitaal te raadplegen op de gemeentelijke website: www.vlissingen.nl/bestemmingsplannen ("bestemmingsplan of beheersverordening inzien', vervolgens 'plannen in procedure' en dan 'vastgestelde bestemmingsplannen'). Tevens is het bestemmingsplan te raadple gen via de website www.ruimtelijkeplannen. nl. De meest eenvoudige wijze van raadple gen op deze website is het selecteren van het tabblad bestemmingsplannen, vervolgens het tabblad ID selecteren en daar invullen: NL.IMR0.0718.BPCV01-VG01. De stukken behorend bij het bestemmingsplan én de omgevingsvergunning bouwen zijn tevens te raadplegen in het elektronisch Gemeen teblad via www.vhssingen.nl/hekendmakin- gen. Op grond van artikel 8.3 van 4e Wet ruim telijke ordening worden het bestemmings plan en de omgevingsvergunning bouwen voor de mógelijkheid van beroep als één besluit gezien. Met ingang van 14 juni 2018 kan door een belanghebbende gedurende een periode van zes weken (dus t/m 25 juli 2018 beroep worden ingesteld tegen de ge coördineerde besluiten. Beroep kan worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrecht van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE 's Gravenhage door: - een belanghebbende die tijdig een ziens wijze tegen het ontwerpbestemmingsplan bij de gemeenteraad heeft ingediend; - een belanghebbende die tijdig een ziens wijze tegen de ontwerp-omgjevingsver- gunning bij burgemeester en wethouders heeft ingediend; - een belanghebbende aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten dat hij of zij niet overeenkomstig artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening juncto artikel af deling 3.4 van de Algemene wet bestuurs recht zijn of haar zienswijze naar voren heeft gebracht; Het besluit tot vaststelling van het bestem mingsplan treedt in werking met ingang van de dag, na die, waarop de beroepstermijn is verstreken, dus op 26 juli 2018. Dit geldt ook vopr de omgevingsvergunning bouwen. Een beroepschrift heeft geen schorsende wer king. Indien binnen de beroepstermijn te vens een verzoek om voorlopige voorziening wordt ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in werking voordat op het verzoek is beslist. Vaststelling Beeldregieplan Claverveld, eerste fase Burgemeester en wethouders van de ge meente Vlissingen maken bekend, dat de gemeenteraad op 31 mei 2018 het Beeldre gieplan voor de eerste fase van de nieuw bouwwijk Claverveld heeft vastgesteld. Het plan biedt een set aan passende toetsings criteria (welstandscriteria) voor bouwplan nen die in de eerste fase van de nieuwbouw wijk ClaVerveld zullen worden gerealiseerd. De criteria zijn bedoeld om erop toe te zien of bouwplannen van voldoende esthetische kwaliteit zijn en of ze passen in de omgeving. Het beeldregieplan is een aanvulling op de gemeentelijke welstandsnota. Het beeldregieplan is Vanaf 1 juni 2018 in werking getreden. Het stuk is op het stad huis, Paul Krugerstraatl, Vlissingen in te zien. Het plan is ook in te zien op de website van de gemeente Vlissingen onderwww.vlis- singen.nl/bekendmakingen. Tegen het raadsbesluit tot vaststelling van het beeldregieplan is geen bezwaar of beroep mogelijk. Aanvraag om reguliere omgevingsvergunning Koninklijke Schelde Groep B.V. Burgemeester en wethouders van Vlissin gen maken bekend dat zij op 9-mei 2018 een aanvraag voor een omgevingsvergunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedii- re van toepassing is, hebben ontvangen van Koninklijke Schelde Groep B.V. De aanvraag heeft betrekking op het verplaatsen van de binnen de inrichting gelegen nissenhut (180 12). Deze aanvraag ligt niet ter inzage, maar kan op verzoek wel worden ingezien. Als een bezwaarschrift wordt overwogen, moet eerst het besluit op de aanvraag worden af gewacht. Voor nadere informatie kunt u zich wen den tot mevrouw J.J.M. Schelfhout-Boone, tel. 06-5120 4632 van RUD Zeeland. De aanvraag staat geregistreerd onder nummer W-AOV180261 00193914. Aanvraag om reguliere omgevingsvergunning B.V. Sorteerbedrijf voor Grint en Zand Vlissingen Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij op 1 juni 2018 een aanvraag voor een omgevingsvergunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedu re van toepassing is, hebben ontvangen van B.V. Sorteerbedrijf voor Grint en Zand Vlis singen, gelegen aan de Westerhavenweg 14 te Vlissingen. De aanvraag heeft betrekking op het wijzigen van de inrichtingsgrens. Deze aanvraag ligt niet ter inzage, maar kan op verzoek wel worden ingezien. Als een bezwaarschrift wordt overwogen, moet eerst het besluit op de aanvraag worden af gewacht. Voor nadere informatie kunt u zich wen den tot de heer J.G.F. van Kempen, tel. 06-5120 0696 van RUD Zeeland. De aan vraag staat geregistreerd onder nummer W-AOV180297 00195091. Kennisgeving beschikking maatwerkvoorschriften Wet milieubeheer reguliere procedure: Burgemeester en wethouders van Vlissin gen maken het volgende bekend. Op grond van artikel 3.131 van het Activiteitenbesluit worden maatwerkvoorschriften voor het niet hebben van een vetafscheider ingetrokken voor: - Pier 7, gelegen aan de Boulevard Evertsen 1 te Vlissingen (14 juni 2018); Bij de hierboven genoemde besluiten kun nen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen bin nen zes weken na de tussen haakjes staan de datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV Vlis singen. Het maken van bezwaar schorst de werking van het besluit niet. Wel kan een belanghebbende die bezwaar heeft gemaakt, de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Zeeland-West-Brabant, Team Bestuursrecht, Postbus 90006,4800PA Breda verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd Vlissingen, 13 juni 2018 B&W Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen

de Faam | 2018 | | pagina 11