u v* /*Si Sr COLUMN LlNSEY SlJMONS Linsey Sijmons heeft een creative digital fashion house, House of Pose. De 28-jarige influencer schrijft in deze column over haar eigen zomertrends. Liefs Linsey De modetrends van zomer 2018 H lichaam. Kies er een in een kek printje of met verticale streepjes, dan lijkje langer. Een achterwerk vol glitters, tropische oren of Baywatch badpakken, zo zie ik er ongeveer uit deze zomer als ik met mijn vriend een Tour de France maak. Heerlijk land Frank rijk, want er is alles waar ik van houd. Strand, bossen en knusse stadjes met goede restaurants. Ik ben al maanden aan het kickboksen en hardlopen om een beetje goed voor de dag te kunnen komen op het strand. Want er is voor mij één absoluut hoogtepunt in de trends: de glitter derrière. Ik ben geboren met een voorliefde voor alles wat glit- tert, een mooie erfenis Van mijn moeder en oma. Mijn ultieme glittermoment beleefde ik toen ik in mijn paarse glitterpakje in Las Vegas voor mijn glitterhotel Flamingo poseerde. Wat een glittergeluk. Dit seizoen omarmen onder andere designers Mare Jacobs en Versace de glitter- en paillettentrend. ik heb zelf een glitterbroek aangeschaft voor de festivals die komen gaan. Een sta-broekje zeg maar, want zitten is lastig en pijnlijk. Qua bikini ga ik vooral voor de high-waisted varianten. Dit is namelijk de meest flatterende bikini voor letterlijk ieder Ik houd ook van mijn rode Baywatch badpak dat ik onder andere droeg in Aruba. Ik wilde net als Pamela Anderson de zee uit komen lopen. Jammer dat de borstpartij ont brak, maar het voelde niettemin lekker glamourous. Ik style mijn zomerlook af met een fruitmand in mijn oren. Hoe leuk is het om ananasjes in je oren te hebben hangen? Of een tropisch feestje dat danst in je oorlel len? En tot slot, zon of geen zon, mijn cateye zonnebril van My Oh My mag natuurlijk niet ontbreken. Die staat eigenwijs en charmant tegelijk. Zo ben ik klaar voor het nieuwe seizoen. Fijne zomer! www. insta gram. com/linseysijmons www. houseofpose. com

de Faam | 2018 | | pagina 24