m Vlissinqen Oost-Souburg Avondwandeling in Middelburgs buitengebied de Cleene Hooge van boven Cabaret van Kiki Schippers krantenbezorgen.nl Met spoed ochtendbezorgers gevraagd in Aanmelden? THEATERS AAN ZEE HUTS AAN HUIS BLADEN Keuken en badkamer specialist! Auto Vervoer Caravans Vouwwagens Onroerend goed Feestdagen Evenementen Uiterlijk Innerlijk Werk& Inkomen Braderieën Markten Personeel gevraagd? (Paral Medisch Zeelandcare Thuiszorg v Prima verdienste per 4 weken, afhankelijk van wijkgrootte Startpremie 250,- Gratis de krant lezen Een gemiddelde wijk bezorg je in 1 tot 1,5 uur van maandag tot en met zaterdag Minimumleeftijd 15 jaar 6 WOENSDAG 2 MEI 2018 Tramstraat 1 - 4371 BV Koudekeie - Tel. 0118-551681 - info@vanbovenkeukens.nl - vyvw.vanbovenkeukens.nl rubnekerï@j5ersgtoep nl Brief onder nummer naar: Postbus 8759, 3009 AT Rotterdam Massages vww.massageinvlissingen. il Open van 9-23 uur Tel. 06- '.3051241 SNUFFELSCHUUR Eindewe- ge a.s. zaterdag weer open. De goedkoopste van Zeeland «06-25501181. adverteren onder een rubriek rubneken©persgroep.nl Huishoudelijke hulp, v.a.€ 5,- per week. Ook voor particulieren. «06-24324880 Badkamers Keukens Tegelvloeren Bouwbedrijf Loodgieterswerk RITTHEM - Kiki Schippers is cabaretière. Ze studeerde in 2011 af aan de Koningstheateracade mie. In 2012 kwam haar eerste album 'DAGVRIEND' uit. Schippers was in 2013 finalist in het Leids Cabaret Festival. In 2014 won ze Cameretten, zowel de jury- als de publieksprijs. Een jaar later ging ze de theaters in met haar eerste avondvullende show 'Wie kijkt?. Ze heeft in 2017 de Annie M.G. Schmidtprijs gewonnen voor haar liedje 'Er spoelen mensen aan'. De Cleene Hooge, het na tuurgebied aan de rand van Middelburg wat de laatste tijd vaak in het nieuws is ge komen. De gemeente wilde ruimte maken voor wonin gen. Stichting de Cleene Hooge heeft ervoor gezorgd dat de plannen voorlopig worden uitgesteld. MIDDELBURG - Het gebied staat bekend om haar rust en ruimte. Onlangs zijn er wan delpaden gecreëerd waarover wandelaars zelf kunnen bepa len weike ronde zij lopen. Het buitengebied is de laatste tijd meerdere malen in het Zeeuwse nieuws voorbij ge komen. Ook tijdens de ge meenteraadsverkiezingen hebben verschillende partijen er aandacht aan besteed. De gemeente wilde de grond ge bruiken voor een nieuw bouwproject. De verschillende partijen waren het daar wel of niet mee eens. Samenwerking "Stichting Cleene Hooge heeft de laatste jaren in goede sa menwerking met de gemeen te Middelburg de planvorming rondom de Cleene Hooge mee aangestuurd. Op basis van burgerparticipatie, een princi pe dat door iedere partij in de Middelburgse Raad omarmd wordt. Recent hebben we overeenstemming bereikt met de gemeente over de vervolg opdracht voor de ontwikkelvi- De Cleene Hooge; een omstreden gebied met prachtige wandelroutes. Tekst en foto: Femke Vegt. sie voor het gebied." Aldus Hans Hooftman, voorzitter van Stichting de Cleene Hooge. Afspraken" Er zullen verschillende afspra ken nader worden uitgewerkt tussen beide partijen over de voorlopige toekomst van het gebied. Bijvoorbeeld over het beperkt bouwen; een nieuwe buitenplaats, met woonfunc tie bij Hof Zandvoort in de hoek van de kruising, waarbij het overige gebied beschik baar komt voor agrarisch ge bruik. Wandelroute In het gebied is door de stich ting een wandelroute uitge stippeld. De route laat het hele natuurgebied zien; zowel op het pad als over het water. Er kan namelijk gebruik worden gemaakt van trekpontjes. De route start bij de kruisingen het Laurens Stommespad en de Cleene Hoogeweg en is on geveer 4,5 kilometer lang. Het pad, soms een onverharde weg, leidt langs vliedbergen die stammen uit de middel eeuwen, langs kreken en zelfs over het water. Ook worden er soms groepswandelingen ge organiseerd; aanstaande don derdag 3 mei staat er zo'n wandeling op de planning. Tijdens deze avondwandeling komen de deelnemers van al les te weten over het gebied, ledereen die mee wil wande len is welkom. De route start om 19:15 uur op de kruising van het Laurens Stommespad en de Cleene Hoogeweg. Voor meer informatie over het gebied en de wandelrou te; kijk op www.dedeene- hooge.ni Kiki Schippers, winnares van de Annie M.G. Schmidtprijs 2017 is eigenwijs, ontwape nend, kwetsbaar, bijzonder (droog)komisch en fel: met haar liedjes verovert Kiki ieder publiek. Maar Kiki wil altijd meer. Waar houdt het op? Ze won overtuigend de Publieks- en de Persoonlijkheidsprijs bij Cameretten, NRC zag een 'In trigerend talent, verrassend en veelzijdig'. In 2017 won Kiki de Annie M.G. Schmidtprijs voor het beste theaterlied van het seizoen! Maar waar is ze naar op zoek? Het allermooi ste lied, de treffendste meta foor,+iet grappigste verhaal, of gewoon de waarheid? De pers over Wie Kijkt?' "Intrigerend talent, verrassend en veelzijdig weet te ver rassen met onverwachte wen dingen." NRC en "Veelbelo vend debuut Ook het prachtige Erik wil een meisje zijn en het nummer Guus, waarmee ze het publiek totaal op het verkeerde been zet, im poneren." De Telegraaf donderdag 3 mei, 20.15 uur De Verwachting, Ritthem www.theatersaanzee.com CAMPING ZOEKT Snelle, correcte aankoop van uw Tourcaravan, direct RDW- vrijwaring tel: 06-21819821 Reserveren op werkdagen van 8.3047,00 uur via e-mail rubrieken@persgroep.nl of telefoon 088-0139999 (optie 2) £luittijd: vrijdag 15.00' uur of drie werkdagen voor plaatsing

de Faam | 2018 | | pagina 6