'De Bokkenpootjes' zijn er klaar voor Groen, natuurlijk! Zaterdag 7 april 10.00 -14.00 Donkersteeg Zeeuwse scouts naar Jamboree Piet Heinstraat 2A Goes 0113-251720 Feestelijke opening nieuwe praktijk Fysiotherapie Diauwendaele 'SCOUTING IS NIET ALLEEN DOOR HET BOS RENNEN' Roozenburglaan 83,4337 JB Middelburg T: 0118 dethon Dethon Groen is op zoek naar MACHINEBEDIENERS M/V 6 WOENSDAG 4 APRIL 2018 Gerard van der Hoeven Openingstijden maandag t/m donderdag 09.00-12.00 uur 13.00-17.30 uur, vrijdag 09.00-12.00 uur 13.00-16.00 uur Spreekuur in Dreestraat 2, Vlissingen en in het ziekenhuis Zierikzee. Bel voor telefonische afspraak 0113-251720. Eén keer in de vier jaar vindt een World Scout Jamboree plaats. Tijdens de World Scout Jamboree komen zo'n 40.000 scouts tussen de 14 en 18 jaar uit de hele wereld samen voor een geweldig kamp. Van 22 juli tot en met 2 augustus vindt de Jamboree plaats in West-Virginia in de Verenigde Staten. Ook scouts uit Zeeland bereiden zich al voor. Modern orthopedisch schoeisel in model en kleur (A+B) met ruime keuze Steun- en gemakschoenen Reuma- en diabeticischoeisel Voet- en onderbeenprotheses en ortheses Steunzolen, supplementen en inlays Orthopedische voorzieningen aan confectieschoeisel ZEELAND - Michel Smit (15) uit Heinkenszand gaat vol gend jaar naar de Jamboree in West-Virginia. De VM- BO-scholier kijkt er naar uit om als één van de pakweg700 Nederlandse scouts op te dra ven. Michel: "Ik ben op mijn zesde op scouting gegaan. Ik zat op voetbal, maar dat vond ik drie keer niks. Ik ben nogal een ondernemend type, vond scouting veelzijdiger, 'een mengeling tussen tussen teamwork, plezier en kame raadschap." Michel maakt deel uit van een 'troep' genaamd De Bokkenpootjes, bestaande uit 35 deelnemers onder lei ding van vier troepstafleden die de scouts begeleiden. Troepen In totaal bestaat de hele Ne derlandse afvaardiging uit 36 'troepen'. Michel: "Eind juli komt onze 'troep' bijeen om elkaar beter te leren kennen en in oktober houden we een zogenaamd clusterweekend waarin we kennis kunnen Orthopedische Schoentechniek maken met al deze 'troepen'." Gedinne SnoeijeFS (15), HAVO-scholiere uit Tholen, zit ook bij uit van De Bokkenpo- tjes. Ook zij gaat volgend jaar naar de Wereld Jeugdscout Jamboree. "Ik heb er super veel zin in." Het beoogde geld -zo'n 4500 puro - sprokkelt zij bij elkaar door naast haar stu die te werken in een super markt. De helft wordt betaald door haar ouders. Ook zij werd aangestoken door het scou- tingvirus op haar zesde. "Ei genlijk heeft mijn oma mij aangespoord om op scouting te gaan. Het imago wat scou ting had was jarenlang dat het een tijdverdrijf was voor losers die een beetje door het bos liepen te rennen. Maar dat is absoluut niet zo. Zelf zit ik bij Eén keer in de vier jaar vindt een World Scout Jamboree plaats. Scouts van scoutingteam De Bokkenpootjes gaat daar ook naartoe. FOTO: PR De Bokkenpootjes de waterscouting." Gedinne ziet de Jamboree ook als grote uitdaging. "En misschien kan ik na mijn deelname volgend jaar als het goed bevalt bij de volgende Jamboree mee als begeleider van het Internatio nal Service Team (iST)." Voor lopig wordt er flink aan ge werkt om een hecht team te smeden waarbij het sociale aspect, teamwork en gezellig heid voorop staat. Ook Anna Maria Houbraken (15) uit Mid delburgss één van De Bokken- poten. Zij kwam als achtjarige bij de scouting en verheugt zich op de drie weken verblijf bij de Jeugd World Jamboree volgend jaar. De gymnasium studente koos voor scouting omdat prestatiegerichte sport haar minder aansprak en vooral de sfeer, cultuur en ge zelligheid haar aansprak. Ook zij betaalt de helft van de kos ten door een baantje als ser veerster. siding nieuwe praktijk lidstest en baweegadvies ressiespetf alist; demonstraties diverse hulpmiddelen - Parcours kussen koffie/thee staat voor u klaar. VOLG ONS: üj|/FysiotherapieDauwendaele - 613072 Dethon is het Sociaal Werkbedrijf van Zeeuws-Vlaanderen en heeft 1.000 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of (vergrote) afstand tot de arbeidsmarkt Dethon kent zes bedrijfsunits. Eén van deze units is Dethon Groen. Een professionele en servicegerichte partner voor ontwerp, aanleg en beheer van groenvoorzieningen en openbare ruimte. Met een breed pakket aan diensten en producten bedienen wij overheid, instellingen, bedrijven en particulieren. Functie-inhoud De machinebediener werkt onder andere met zeifrijdende motormaaier, veegmachine, tractoren, motorkettingzagen en bosmaaier. Hij stelt de machines zelf in, wisselt hulpstukken om, verricht dagelijks onderhoud en herstelt kleine storingen. Functie-eisen Als machinebediener heb je een opleiding LB0-B en een rijbewijs BE. Je bent in het bezit van een VCA diploma. Je hebt ervaring met alle voorkomende machine werkzaamheden. Je kunt zelfstandig werken en bent bereid om in het seizoen op afwijkende werktijden te werken. Een CE-rijbewijs is een pré. Informatie Inlichtingen kun je inwinnen bij de heer Jeroen van der Zee, bedrijfsmanager, telefoonnummer 0115 675110. Sollicitatie Als je interesse hebt in deze functie, verzoeken wij je uiterlijk 19 april a.s. je brief te zenden aan de heer Johan Bouterse, hoofd PO&I van Dethon, o.v.v. vacaturenummer 13 via soHiciteren@dethon.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is ongewenst.

de Faam | 2018 | | pagina 6