€250; krantenbezorgen.nl Zaterdagochtend mannenontbijtje «p r start premie LTC Schenge zoekt leden Souburgse sportdagen Boeken- en Brocantemarkt De Toren door kinderogen Jeu-de-boules op het strand VEERE KORT WALCHEREN SPORT Prima verdienste per 4 weken, afhankelijk van wijkgrootte Startpremie 250,- Gratis de krant lezen Een gemiddelde wijk bezorg je in 1 tot 1,5 uur van maandag tot en met zaterdag Minimumleeftijd 15 jaar Aanmelden? Mannen onder elkaar. En dat onder het genot van een lek ker ontbijtje. Het Polderhuis houdt dit jaar vier bijeen komsten voor mannen. 31 WOENSDAG 4 APRIL 2018 Veere in de buurt Zondag is het traditionele jeu-de-i FOTO: PR ARNEMUIDEN - Tennisver eniging LTC de Schenge in Ar- nemuiden houdt momenteel een ledenwervingsactie. Geïn teresseerden kunnen tegen het fors gereduceerde tarief van 20 euro een maand lang vrij tennissen op het mooie tennispark aan de Veerseweg in Arnemuiden, inclusief vier tennislessen van een gediplo meerd tennis trainer en ge bruikmaking van een leenrac- ket. Na afronding van de vier tennislessen wordt een afslui tend gezelligheidstoernooitje georganiseerd, waarmee de winnaars een mooie prijs ver dienen en een eervolle ver melding in het clubgebouw van de vereniging. Aanmelden kan tot en met 15 april via de website www.ltcdeschenge. nl. Voor vragen of meer infor- in Zoutelande. matie kan contact worden op genomen met Rene.Hoon dert@zeelandnet.nl (06 30952377). OOST-SOUBRG - Op 18, 19 en 20 april vinden de jaarlijkse sportdagen in Oost Souburg weer plaats. De kinderen ko men in beweging onder lei ding van diverse vrijwilligers van de sportverenigingen. Zo komen ze in aanraking met verschillende sporten zoals korfbal, basketbal hockey, judo, badminton en tafelten nis. De sportdagen worden georganiseerd op het terrein van korfbalvereniging Fortis en in sporthal de Belt. publiek is harte welkom om een kijkje te komen nemen en de kinde ren aan te moedigen. KOUDEKERKE - Er wordt een overdekte boeken- en brocan temarkt gehouden. Die markt is zaterdag 7 en zondag 8 april in Het Blauwe Hof, Breeweg 11 in Koudekerke. Er worden door particulieren boeken en brocante te koop aangeboden in vele soorten, maten en prij zen. Er zijn veel boeken over Zeeland, atlassen, ansicht kaarten, bijzondere kinder boeken, strips, boeken over kunst, koken, geschiedenis, maritieme zaken, antiek, to pografie, modelbouw, verza melaarsitems en religie aan wezig. Ook romans en thrillers ontbreken niet. Tevens zijn er in een aparte loods veel uit- verkoopboeken te koop. Dit blijkt elk jaar weer een grote publiekstrekker. De openings tijden zijn van 10.00 tot 16.00 uur en de toegang is gratis. OOSTKAPELLE - Meer dan 90 amateurkunstenaars en 140 kinderen van de basisscholen uit Oostkapelle hebben de to ren van Oostkapelle geschil- ZOUTELANDE - Op zondag 8 april wordt het unieke Jeu-de- boules strandtoernooi in Zou telande gespeeld. Al meer dan 25 jaar organiseren de Strand jutters onder auspiciën van Club Jeu de Boules Middel burg een uniek toernooi op de zuiderstranden van Zoutelan de. Jeu-de-boulen op het strand vergt een heel andere vaardigheid dan op je eigen vertrouwde boulesbaan. Een bal lekker laten rollen kan al leen als je kiest voor het vaste zand van de vloedlijn. De mo gelijkheid dat je je boules uit de zee moet gaan vissen zit er dik in. Vanaf 10.00 uur deze zondag zullen ruim 200 teams uit heel Nederland, Duitsland en België spelen voor mooie prijzen. Jeu de Boulen in een prachtomgeving, met de zee aan je ene kant en de duinen als achtergrond.. Waar vind je zoiets? Je treft er gezellig- heidsboulers aan uit heel Ne derland, Belgie en Duitsland. Kom beslist meespelen bij dit bijzondere gebeuren op de stranden, vlak voor het strand paviljoen DE BRANDING. Meer weten en aanmelden tot en met 31 maart? Kijk op de web site van Club Jeu de Boules Middelburg: www.cjbm.nl onder "evenementen en strandtoernooi". Er zit ook een inspirerende video opname bij van dit zonnige evenement. Op zaterdag 14 april wordt het eerste mannenontbijt georganiseerd. Tekst: Femke Vegt. Foto: Het Polderhuis. WESTKAPELLE - Veel mannen zijn druk dezer dagen. Werk, gezin, en hobby's. Maar dat geldt natuurlijk niet voor ie dereen. Sommige mannen hebben bijvoorbeeld een klei nere sociale kring. Voor hen, maar eigenlijk voor alle man nen, organiseert het Polder huis op 14 april, 9 juni, 8 sep tember en 10 november een heus mannenontbijt waarbij mannen hun dag eens wat anders kunnen indelen en sa men interessante gesprekken kunnen voeren. Aanmelden via info@polderhuiswestka- pelle.nl of 0118-5707700. Het ontbijt start om acht uur en duurt tot twaalf uur. Deelna me kost 8 euro per persoon. derd. Zij laten op vrijdag 13 en zaterdag 14 april hun werken van de imposante toren zien aan het publiek. Het zal de eerste expositie zijn in de ver nieuwde Dorpskerk, waarvan de toren deel uitmaakt. Deze wordt in die week heropend na een grondige verbouwing. Deze schilderuitdaging is een idee van Connie Burgs en In geborg Hamilton, beiden uit Oostkapelle en enthousiaste amateurschilders, met als be doeling mensen te inspireren om te gaan schilderen en Oostkapelle op een originele manier te promoten. Jong of oud, amateur of professioneel kunstenaar, inwoner van Oostkapelle, Zeeuw of toerist, iedereen kon zich voor 1 febru ari opgeven voor deze uitda ging. De reacties waren over weldigend. De deelnemers komen, behalve uit Oostka pelle, dan ook uit alle wind streken en het aantal is boven verwachting. Het belooft een verrassend en mooi evene ment in Oostkapelle te wor den. De ingeleverde schilderij en zullen tijdens de expositie door een deskundige jury worden beoordeeld. De jury bestaat uit Arienne Molenaar uit Zoutelande, Anneke Schenk uit Middelburg en Mi- chiel PaalVast uit Veere. Allen zeer verdienstelijk kunstenaar. Natuurlijk is iedereen welkom de werken te bewonderen. Meer 200 mensen hebben de toren van Oostkapelle geschilderd. FOTO: PR

de Faam | 2018 | | pagina 32