De apparatuur netjes uit het zicht, mèt optimaal geluid bin nsn Smart Furniture Een keuken bij SSK. KEUKENSTÜDIO 23 WOENSDAG 4 APRIL 2018 >100 WOONMERKEN 9.000M2 INSPIRATIE PERSOONLIJK WOONADVIES Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 56 14 82 binnenuit.nl Zin in een dagje woonwinkelen? Bij Binnenuit kun je uren lang rondstruinen door de ingerichte woonkamers, keukens en badkamers, je verlekkeren aan de mooiste producten op het gebied van beeld en geluid, tuinmeubelen, bedden en nog veel meer. Van-een accessoire tot de complete inrichting van je woning, het is allemaal te vinden aan de Schouwers- weg 7 in Heinkenszand. HEINKENSZAND - Onder het dak van Binnenuit zijn ver schillende bedrijven gevestigd die gezamenlijk vrijwel alles bieden op het gebied van wo nen. Elk bedrijf is deskundig op zijn eigen vakgebied en te gelijkertijd werken ze nauw met elkaar samen. Daar kan jij als klant mooi van profiteren. Is je oog gevallen op een bank en vraag je jezelf af welke gor dijnen daar mooi bij combine ren? Of heb je een nieuwe ge luidsinstallatie uitgekozen en wil je daar een mooi meubel voor aanschaffen? Je kunt je op hetzelfde adres laten advi seren, inspireren én de eerste stappen zetten om jouw woonwens te realiseren. De Jonge Hoek van Dijke, één van de in Binnenuit gevestig de bedrijven, heeft een mooie oplossing om jouw geluidsin stallatie en alle daarbij beho rende snoeren te verbergen in een prachtig designmeubel, terwijl het geluid optimaal tot zijn recht komt. De meubels van de Duitse kastenfabrikant Spectral bieden slimme plan ningsmodules die je volledig kunt personaliseren. Je kunt kiezen uit het basisprogram ma met een houten afwerking of de luxere varianten met een fronten van glas met een glanzend glossy of gesati neerd matte afwerking. Snoeren weggewerkt Heb je al een geluidssysteem van Sonos? Deze kan perfect ingebouwd worden in de meubelen van Spectral. Maar je kunt ook voor kiezen voor het meubel inclusief het ge luidssysteem .van Spectral. In beide gevallen worden alle snoeren perfect weggewerkt. Dankzij het front van speaker doek is de geluidsapparatuur volledig onzichtbaar en stof vrij opgeborgen, terwijl je wel 'kunt genieten van optimaal geluid. En vergis je niet, de af werking van deze meubels is nauwkeurig tot in het kleinste detail, waardoor zelfs het speakerdoek oogt als een glad front. Heb je een meubel sa men met de Spectral specialist samengesteld? Spectral komt Vanaf de bank muziek afspelen met maximale kwaliteit en een lekker volume. Foto's en films van het internet op de televisie streamen. Spectral levert prachtige meubelen die uw sound systemen onzichtbaar integreren in een smaakvolle woonomgeving. Kom zelfde mogelijkheden bekijken bij Binnenuit Meubelen! De meubels van de Duitse kastenfabrikant Spectral bieden slimme planningsmodules die je volledig kunt personaliseren. alles keurig netjes installeren, programma dat je wilt bekij- zodat je alleen maar hoeft na ken of van welke muziek je te denken over het televisie- wilt gaan genieten. «r Unieke eigen service Uitstekende garantie v Eigen montageafdeling •-/ v Fotorealistisch ontwerp v Atles in één hand! v v Uitsluitend topkwaliteit Nederlands fabticaat Persoonlijk advies Duidelijke informatie Heldere afspraken Korte lijnen

de Faam | 2018 | | pagina 24