Welkom op het Rabobank Hypotheek Inloopspreekuur u Hypotheek Inloopspreekuur zaterdag 7 en 14 april We kijken met jou naar een passen de hypotheek Loop binnen tussen 9.00 en i 3.00 u Bereid je nog beter voor op je nieuwe huis rabobank.nl/wonen Growing a better world together Rdbobsnk 20 WOENSDAG 4 APRIL 2018 Rabobank Livingstoneweg 13 Goes Lange Geere 3 Middelburg De Nederlandse huizenmarkt is volop in be weging. Het is momenteel een ideale tijd om een huis te kopen. Om de beste kans op een huis te maken, is een goede voorbereiding van groot belang. ZEELAND - Hoe je dit doet? Start je voorberei ding op ons Hypotheek Inloopspreekuur en ga goed voorbereid op huizenjacht. Loop binnen zonder afspraak op zaterdag 7 en 14 april tussen 9.00 en 13.00 uur in Goes, Middelburg, Tholen en Zierikzee. Voordelen Niet in de gelegenheid? Ben je niet in de gelegenheid om op de ge noemde zaterdagen langs te komen? Dat is geen enkel probleem! Ook op andere momen ten kun je uiteraard terecht. Op donderdag van 17.30 tot 20.00 uur is er een vastjnloopspreek- uur voor Hypotheken: wekelijks %i Goes en Middelburg, en maandelijks in Zierikzee en Tholen. Natuurlijk kun je ook een afspraak ma ken op andere tijden. Dit is mogelijk van maan dag t/m vrijdag tussen 8.00 tot 20.00 uur en kan op korte termijn gepland worden. Uiter aard ontvang je dan ook een Woonbox. Afspraak maken? Neem hiervoor contact met je eigen Rabobank in de buurt. Dat kan via de onderstaande tele foonnummers: Rabobank Walcheren/Noord-Beyeiand (0118) 428000 (H Rabobank Oosterschelde (0113) 248 000 Waarom zou je naar het Inloopspreekuur ko men? De voordelen hiervan zijn overduidelijk: - Loop binnen zonder afspraak - Sparren over jouw woonwensen - Ontvang de WoonBox: een box vol inspiratie Woonwensen Samen met de hypotheekadviseur bespreek je je woonwensen met behulp van het Rabobank Hypotheekdossier, waarmee je meer inzicht krijgt in het bedrag dat je wilt en kunt lenen, de bijbehorende maandlasten en hoe je thuis zelf verder het online dossier kunt gebruiken. Neem daarvoor een recente loonstrook en een legiti matiebewijs mee. Gezond wonen Financieel gezond wonen vraagt om een hypo theek die je kunt betalen. Nu én straks. Daarom kijken we samen met jou naar een passende hypotheek. Dat betekent dat we niet alleen kij ken naar het bedrag datje nu kunt lenen, maar ook of de lasten betaalbaar blijven brj een ver andering in je persoonlijke situatie. Bijvoor beeld als je je baan verliest of met pensioen gaat. Zo proberen we ervoor te zorgen datje nu en in de toekomst prettig kunt wonen. Dit artikel is mede mogelijk gemaakt door de Rabobank Financieel gezond wonen vraagt om een hypotheek die je kunt betalen. Nu en straks. FOTO: PR Tijdens de Rabo Woonweken zijn wij op zaterdag extra geopend voor jouw woonwensen. Loop binnen zonder afspraak op onze kantoren in Goes, Middelburg, Tholen en Zierikzee.

de Faam | 2018 | | pagina 21