Interieur totaal advies bij La Vaca Interieur "im Gratis en vrijblijvend advies op maat A'chltoit J Openingstijden Compleet inrichten 18 WOENSDAG 4 APRIL 2018 7 La Vaca Interieur La Vaca Interieur Langviele77 4331 L5 Middelburg T: 0118624325 M: Henk@lavaca.nl W: www.lavaca.nl {dinsdag tot en met zaterdag 10.00 tot 17.30 uur Bij La Vaca Interieur hebben ons de laatste ja ren steeds meer toegespitst om klanten te hel pen bij het compleet inrichten van de woning. We hebben een breed assortiment vloeren op genomen, waarvan we weten dat ze goede prijs-kwaliteit verhouding en de juiste 'look' hebben. PVC vloeren van onder andere Lifesty le en M-flor. Houten vloeren van Flamingo par ket. Voor de wanden en kozijnen verf van Pure Original, honderd procent minerale verven. Goed voor jezelf en het milieu! Ecologische voetafdruk tische raam bekleding en warme gordijnen. Zo komen we samen met de klant tot een fraai geheel waarbij we ook de praktische en techni sche zaken meenemen. Denk daarbij aan zaken als vloerverwarming en welke vloer is beter als je drie kinderen hebt en een flinke hond... Kort om advies op maat, gratis en vrijblijvend in de winkel en als je dat wil tegen vergoeding door een styliste aan huis, we werken hiervoor sa men met bijvoorbeeld Suset Wouters van Suus Sold en bureau KleurenTaal. Loop eens binnen dan vertellen we alle moge lijkheden! Ook bij de raambekleding kijken we steeds meer naar de ecologische voetafdruk, er zijn stoffen van gerecycled materiaal of linnen gor dijnen gemaakt in België, voor de productie van linnen zijn veel minder bestrijdingsmidde len en water nodig dan bij katoen. Sommige raamdecoraties hebben een uitstekende isole- La Vaca Interieur helpt klanten bij het compleet inrichten van de woning. FOTO: PR Dit artikel is mede mogelijk gemaakt door La Vaca Interieur Mooie gordijnen daarvan weetje al datje bij La Vaca aan het goede adres bent. Maar tegen woordig zijn consumenten, zo lijkt het, meer dan ooit met hun interieur bezig. De trends wisselen elkaar in razend tempo elkaar af en er is een énorme keuze uit verschillende mate rialen en soorten. Of het nu om vloeren gaat of welke soort verf of raambekleding. De keuze is reuze en de klanten zien door de bomen het bos niet meer. Vaak komen er nieuwe producten op de markt, en kon je vroeger alleen je gordijn dicht doen met een simpele rails en als het erg luxe was zat er een koord aan de zijkant waarmee het gordijn sloot, nu heb je een app op je smartp- hone die, zelfs op afstandje gordijn opent, het licht aandoet en de verwarming hoger zet. Welke vloer ga je kiezen? Echt hout, tegels in houtlook, pvc met houtstructuur of niet van echt hout te onderscheidden laminaat, het is er allemaal. rende eigenschappen. Zaken waan we bij een advies altijd rekening mee houden. A Adviesdagen Met regelmaat organiseren we Interieur advies dagen, waarbij we vanaf de bouwtekening be ginnen met te kijken naar de indeiing, welke vloer er geschikt is, de kleur op de wand, prak-

de Faam | 2018 | | pagina 19