van Doven a De nieuwste shower technologie is te vinden bij Van Boven Sanitair Interesse Thuis tussen binnen 1 en buiten. ALKU Ontdekkingscentrura Middelburg Klarinetweg 5 www.alku.nl Openingstijden: di. t/mvr. 09:30 -18:00 uur I za. 09:30 -16:00 uur Duurzame geveltoepasstagen Het belangrijkste bij Van Boven Sanitair is dat alles klopt Keuken en badkamer specialist! Fraai, comfortabel en slim. Voor nu en later. ALKU® kunststof kozijnen zijn energiebesparend, onderhoudsvriendelijk en verkrijgbaar in vele kleuren, stijlen en structuren. Aangenaam duurzaam dus. 16 WOENSDAG 4 APRIL 2018 Badkamers Keukens Tegelvloeren Bouwbedrijf Loodgieterswerk Tramstraat 1 - A371 BV Koudekerke - Tel. 0118-551681 - info@vanbovenkeukens.nl - www.vanbovenkeukens.nl Sinds een jaar is Jos Boone eigenaar van Van Boven Sanitair in Koudekerke. Op zoek naar een kwaliteitskeuken of een moderne bad kamer? Dan ben je bij Van Boven Sanitair aan het juiste adres. KOUDEKERKE - 'Wij onderscheiden &ns bedrijf van de rest door een compleet pakket aan te bieden,' vertelt Jos Boone. 'Bij het installeren van een badkamer of keuken komt ook een stukje installatie aan te pas of een meterkast dië aangepast moet worden. Dit doen wij alle maal zelf' De monteurs zijn op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en kunnen daardoor ter plaatse de klanten goed advies geven. Dat de kwaliteit van Van Boven Sanitair goed is, dat is te merken aan de vaste klanten.' Je koopt niet iedere week een badkamer of keuken, maar er komen hier wel mensen binnen die na twintig of vijfentwintig jaar opnieuw een bad kamer of keuken uitzoeken.' Het belangrijkste bij Van Boven Sanitair is dat alles klopt, van het contact met de klant tot de installatie van keuken of badkamer. Shower technologie Sinds kort biedt Van Boven Sanitair een nieuwe techniek aan, genaamd shower technologie. 'Het is een digitale kraan,' legt Jos uit. '£r kopit bij deze technologie geen kraan aan te pas, piet meer aan de muur. Deze zit in een bepaalde box en is niet te zien. Je bedient de kraan elek tronisch met een kastje in de douchecabine.' Bij deze technologie kunnen de klanten kiezen of ze de handdouche of de regendouche gebrui ken. Jos vertelt dat het product uit Spanje komt en datje het in Nederland nog niet veel ziet. 'De techniek die wij aanbieden is betaalbaar. Dit is voor klanten een reden om voor dit pro duct te kiezen. Doordat de kranen en slangen niet te zien zijn geeft het een strakke uitstraling aan je nieuwe badkamer.' De techniek is ge schikt voor jong en oud. De mogelijkheden op het kastje zijn makkelijk te bedienen. De dou che gaat aan via de aan/uit knop. De sterkte van de straal en de temperatuur wordt bepaald door op het plus of min knopje te drukken. Vol gens Jos is deze nieuwste technologie echt een aanrader. Bij Van Boven Sanitair geven ze graag advies over dit nieuwe product. Benieuwd naar deze nieuwste technolo gie? U kunt een kijkje nemen aan de Tram straat 1 in Koudekerke T 0118-551681 www.vanbovenkeukens.ni Dit artikel is mede mogelijk gemaakt door Van Boven Sanitair

de Faam | 2018 | | pagina 16