GERUITE KIEL Alles over het Formule 1-seizoen 2018 Vind een winkel bij u in de buurt via ad.nl/fl VLISSINGEN VLISSINGEN STAD AAN ZEE NIEUWS- EN INFORMATIEPAGINA VOOR DE INWONERS VAN GEMEENTE VLISSINGEN EN OMSTREKEN BEKENDMAKINGEN 8 710114 004123 Interviews, voorspellingen en feiten Alles over de circuits, teams en de coureurs Jouw Formule 1 gids voor het hele seizoen BON POLE POSITION SO 11 WOENSDAG 4 APRIL 2018 G E M L t N TE Woensdag 4 aprii 2018 Redactie: afdeling Communicatie Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen telefoon: 14 0118 communicatie@vlissingen.nl vvww.vlissingen.nl Fotografie: gemeente Vlissingen, tenzij anders vermeld. •mik U kunt bekendmakingen van de gemeente Vlissingen digitaal raadplegen via https:// zoek.officielebekendmakingen.nl/zoeken/ gemeenteblad. Ontwerp projectomgevingsvergunnig ten behoeve van vestiging 0rsted Wind Power Netherlands B.V. en ontwerp vergunnin gen (gecoördineerde procedure) aan de Buitenhaven - Westerhavenweg in Vlissin gen Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken op grond van artikel 3.31 van de Wet ruimtelijke ordening (Wro) bekend, dat de ontwerp-projectomgevingsvergunning als bedoeld in artikel 2.12, lid 1, onder a, sub 3°, van de Wet algemene bepalingen omge- vingsrecht (Wabo) en de ontwerp- vergun ningen met de daarbij behorende stukken met ingang van 5 april 2018 gedurende zes weken ter inzage liggen. Planbeschrijving N.V. Zeeland Seaports heeft een aanvraag onlgevingsvergunning ingediend voor de activiteit 'handelen in strijd met regels ruim telijke ordening' ten behoeve van de vesti ging van 0rsted Wind Power Netherlands B.V. aan de Westerhavenweg in Vlissingen. De aanvraag is in strijd met de tet plaatse geldende beheersverordening 'Buitenhaven'. De beheersverordening kent geen afwij kingsmogelijkheden. Het project bestaat uit vier onderdelen, te weten een afmeerfaci- liteit, een staalconstructie ten behoeve van de kruising met de aanwezige waterkering en een kadeconstructie incl. twee drijvende pontons, een gebouw met parkeerplaatsen en een verlegging van de wegen. Alleen het gebouw en de kruising met de waterkering zijn in strijd met de beheersverordening; de afmeerfaciliteit, de parkeerplaatsen, de stei gers en de verlegging van de weg zijn toege laten. Coördinatieregeling De artikelen 3.30 en 3.31 van de Wet ruimte lijke ordening in combinatie met de 'Coördi natieverordening Wet ruimtelijke ordening Vlissingen 2013' maken het mogelijk om de vereiste vergunningen voor de realisatie van het plan gelijk op te laten lopen met de pro cedure voor de projectomgevingsvergunning als bedoeld in artikel 2.12, lid 1, onder a, sub 3°, van de Wet algemene bepalingen omge- vingsrecht (hierna: Wabo) om af te wijken van de ter plaatse geldende beheersverordening 'Buitenhaven'. De voorbereiding, bekendmaking en vaststel ling van de besluiten worden gebundeld. Dit betekent, dat er één gecombineerde procedure wordt doorlopen in plaats van verschillende procedures. Het besluit tot het verlenen van de projectomgevingsvergunning als bedoeld in artikel 2.12, lid 1, onder a, sub 3°, van de Wabo om af te wijken van de ter plaatse geldende beheersverordening 'Buitenhaven' wordt, met toepassing van de door de gemeenteraad op 1 maart 2018 afgegeven ontwerp-verklaring van geen bedenkingen als bedoeld in artikel 6:5 van het Besluit omgevingsrecht, genomen door het college van burgemeester en wethou ders. De overige besluiten worden genomen door het dagelijks bestuur van het Waterschap Scheldestromen (de watervergunning), de RUD Zeeland, namens Gedeputeerde Staten van Zeeland (de ontgrondingsvergunning) en burgemeester en wethouders van Vlissingen (de omgevingsvergunningen bouwen en de vergunning aanleggen en veranderen weg). De coördinatie heeft betrekking op de volgen de ontwerp beduiten op basis van de daarvoor ingediende aanvragen: 1. de ontwerp-projectomgevingsvergunning als bedoeld in artikel 2.12, lid 1, onder a, sub 3°, van de Wabo (aanvraag N.V. Zeeland Se- I aports); 2. de ontwerp-omgevingsvergunningen bou wen als bedoeld in artikel 2.1, lid 1, sub a, van de Wabo (aanvraag 0rsted tb.v. het be drijfsgebouw en aanvraag N.V. Zeeland Se aports tb.v. kruising waterkering, kadecon structie incl twee pontons); 3. de ontwerp-watervergunning als bedoeld in artikel 4.1, leden 5 en 6 van de Keur Wa terschap Scheldestromen 2012 (aanvraag N.V. Zeeland Seaports); 4. de ontwerp-ontgrondingsvergunning als bedoeld in artikel 3 van de Ontgrondin- genwet (aanvraag N.V. Zeeland Seaports); 5. de ontwerp-vergunning voor het aan leggen en veranderen van een weg als bedoeld in artikel 2:6 van de Algemene plaatselijke verordening Vlissingen 2013 (aanvraag N.V. Zeeland Seaports). Inzagetermijn Vanaf 5 april 2018 t/m 16 mei 2018 liggen de onder 1 t/m 5 genoemde ontwerp-ver- gunningen met bijbehorende stukken gelijk tijdig ter inzage. U kunt de stukken inzien bij de publieksbalie in de hal van het stad huis gedurende de openingstijden van het stadhuis. Tevens zijn alle stukken digitaal te raadplegen op de gemeentelijke website: www.vlissingen.nl/bekendmakingen. De ontwerp-watervergunning ligt ook ter inza ge op het kantoor van het Waterschap Schel destromen. Zienswijzen Op grond van artikel 3.26, lid 1, onder c, van de Algemene wet .bestuursrecht kun nen in het kader van de voorbereiding van de gecoördineerde besluiten door een ieder tijdens de genoemde termijn van zes weken zienswijzen naar voren worden gebracht bij het coördinerend bestuursorgaan: het col lege van burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV VLIS SINGEN. Zienswijzen worden per besluit door het bevoegde bestuursorgaan behan deld. Voor een mondelinge zienswijze kunt een afspraak maken met Dhr. J. Francke of Dhr. A. Bos. Zij zijn telefonisch bereikbaar onder nr. 0118.487282 resp, 0118.487240 en per e-mailadres: jffancke@vlissingen.nl resp. abos@vlissingen.nl. Besluit hogere grenswaarde Wet Geluid hinder Edisonpark Het college heeft besloten om hogere grens waarden vast te stellen voor het industriela- waai ten behoeve van de aanwezige en nog te realiseren woningen en geprojecteerde onderwijsgebouwen op het Edisonpark, een en ander zoals aangegeven op de bij dit besluit behorende lijst van woningen en kavels. De noodzaak tot het vaststellen van deze hogere grenswaarden is al gebleken uit het akoestisch onderzoek van de Provin cie Zeeland van 2 januari 2008, m&ar zijn abusievelijk niet formeel vastgesteld door ons college ten tijde van de vaststelling van de 'Parapluherziening bestemmingsplannen geluidzone industrieterrein De Schelde/ Buitenhaven' op 24 september 2009. Met dit besluit wordt deze omissie hersteld. Het besluit en de bijbehorende stukken lig gen met ingang van 5 april 2018 gedurende zes weken (t/m 16 mei 2018) ter inzage in het stadhuis. Tegen dit besluit staat, op grond van artikel 6.8, lid 4, van de Algemene wet bestuurs recht, voor een belanghebbende gedurende voornoemde periode van zes" weken beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE DEN HAAG. Het besluit treedt in werking met ingang van de dag, na die, waarop de beroepstermijn is verstreken, dus op 17 mei 2018. Een be roepschrift heeft geen schorsende werking. Indien binnen de beroepstermijn tevens een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in werking voordat op het verzoek is beslist. Ontwerp-bestemmingsplan 'Paraplu bestemmingsplan parkeernormering' Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken, op grond van artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening jo. Afdeling 3.4. van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat van af 5 april 2018 voor een ieder gedurende zes weken (t/m 16 mei 2018) in de hal van het stadhuis, Paul Krugerstraat 1,4382 MA Vlis singen, ter inzage ligt de papieren versie van het ontwerp van het bestemmingsplan 'Para plubestemmingsplan parkeernormering'. Het ontwerp-bestemmingsplan heeft betrek king op het verankeren van de door burge meester en wethouders op 27 maart 2018 vastgestelde 'Nota parkeernormering Vlis singen 2018-2022' in alle geldende bestem mingsplannen en beheersverordeningen in de gemeente Vlissingen. De stukken zijn digitaal raadpleegbaar via het webadres van de gemeente www.vlis- singen.nl/bestemmingsplannen (rubriek 'ontwerp-bestemmingsplannen'). De digita le versie van het bestemmingsplan is raad pleegbaar op de wettelijk .vérplicht gestelde website via de link www.ruimtelijkeplannen. nl/web-roo/?planidn=NL.IMRO.P718.BP- PH01-ON01. Gedurende bovenvermelde termijn kan een ieder zijn zienswijze over dit ontwerp-be stemmingsplan schriftelijk of mondeling kenbaar maken bij de gemeenteraad. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kan een afspraak gemaakt worden met dhr. W. Huige, tel. 0118-487339 of via whuige@ vlissingen.nl. Activiteitenbesluit milieubeheer Burgemeester en wethouders van Vlissin gen maken bekend dat zij de volgende mel ding in het kader van het Activiteitenbesluit milieubeheer hebben ontvangen: Van Auto-Clean Zeeland voor het veran deren van de inrichting. De inrichting is gelegen op het perceel Mercuriusweg 13 te Vlissingen Vlissingen, 4 april 2018 B&W Vlissingen, Postbus 3000 4380 GV Vlissingen 0.a. verkrijgbaar bij: AKO, Albert Heijn,. Blz., Bruna, Cigo, Jumbo, Libris, Plantage, PLUS, Primera, The Read Shop, Vivant. WPtwmt

de Faam | 2018 | | pagina 11