The Best of Britain Graindelavoix brengt Gesualdo in de passietijd Slank de zomer in met de Cryo 21 f cMooip uur \V' bdstore.com in Middelburg Meer info: www.lecollectionneur.ni www.mooifiguur.com Nieuw - Carhartt Streetwear - Workwear ZEELANDTHEATERS rfn7 Met de Cryo 21 verwijder je definitief vetcellen op plaatsen waar je ze niet weg krijgt. Bijvoorbeeld buik, lovehandles, billen, benen en onderkin. Gelijk na de ie behandeling direct zichtbaar en met blijvend resultaat. Maak nu gebruik van de voorjaarsaanbieding. 6 behandelingen voor de prijs van 5. U betaalt nu 500," i.p.v. 600,- TFM infraroodcabine Met de TFM infraroodcabine ben je op een actieve manier bezig je streefgewrcht te bereiken en je conditie op te bouwen. Je verliest kilo's en centimeters. Het infrarood- licht zorgt hierbij voor een betere bloeddoor- stroming een snellere vetverbranding, verdrijft de afvalstoffen uit je lichaam, vermindert cellulite en vergroot je weerstandsvermogen. Het resultaat is al snel een maatje minder. Kom geheel vrijblijvend langs voor een gratis intake gesprek en een gratis proefles. vjWw.mooi%uur.c0/?? }j carbarff 7 WOENSDAG 28 MAART 2018 De leden van The Best of Britain brengen de grootste hits van Engelse bodem in het program ma The 4th! Een muziekspektakel met repertoire van The Beatles tot aan Coldplay en zo'n beetje alles daar tussenin passeert de revue. Een feest van herkenning voor jong en oud! Gerrit van der Veenstraat 13 4333 AR Middelburg 06 38 24 02 66 MIDDELBURG - The Best of Britain bestaat uit Syb v/d Ploeg, Edward Reekers, Maar ten Peters en Brenda Bee. Zij worden begeleid door een vijfkoppige band bestaande uit Jeff Zwart (gitarist), Johan nes Adema (bassist contra bas), drummer Maarten Mo- lema, Hubert Heeringa (EWI, saxofoon viool), Arno Schlij- per (keys). Een avondje ouderwets ge nieten van al die bekende klassiekers van onder meer The Beatles, Coldplay, Elton John, Pink Floyd, The Police, Deep Purple, Led Zeppelin, David Bowie, Genesis, Peter Gabriel en Robbie Williams. Sommige bezoekers zeiden na afloop dat ze hun hele jeugd weer opnieuw beleefd had den en anderen dat ze de hits van nu in combinatie met het wat oudere materiaal zo te gek vonden. Er valt voor ieder een, van jong tot oud, veel te genieten. vrijdag 30 maart 20.00 uur Studio A58 Middelburg www.zeelandtheaters.ni Sedert lang op het verlanglijstje van Muziekpodium Zeeland en op veler verzoek: de match tussen twee buitenbeentjes binnen de oude muziek. Graindelavoix zingt Gesualdo. MIDDELBURG - Graindelavoix wil niet alleen tegemoetko men aan de madrigaleske as pecten van de cyclus, maar voegt er de intensiteit van de mediterrane Settimana Santa aan toe, in een overigens in trospectieve setting met kaarslicht, passend bij de pas sietijd. Het in principe Vlaam se, maar verder erg kosmopo litische vocale ensemble Graindelavoix is in Zeeland inmiddels een vaste waarde, hetgeen zonder uitzondering uitmondde in formidabele concerten, dit Gesualdo-con- cert zal daar geen uitzonde ring op zijn. Als één van de weinigen in het oude mu- ziek-genre durft dit ensemble in de voetsporen van Marcel Peres' Organum te treden. Graindelavoix durft zelfs laten we zeggen allochtone, niet-westerse stemmen in te zetten. Graindelavoix bereikt in deze traditie ongekende hoogtes en biedt verrassend nieuwe perspectieven. Graindelavoix heeft inmiddels de nodige cd's op de markt ge bracht, waaruit een grote voorliefde bleek voor min of meer obscuur middeleeuws en renaissance-materiaal. Vrijdag 30 maart, 20.00 uur in de burgerzaal van het Stad huis in Middelburg. Kaartver koop bij de kassa van MPZ voor aanvang van het concert en bij De Drukkerij in Middel burg en 't Spui in Vlissingen. Foto: PR Graindelavoix OUTDOOR ADVENTURE Sinds 1966 Achter de Houttuinen 34 - Middelburg

de Faam | 2018 | | pagina 7