40% korting KOOP GEEN AUTO MET VERBORGEN GEBREKEN op elke complete bril Hoe Zeeuws kan een toneelstuk blijken? Gabaretprijswinnaar Martijn Kardol Meer weten over de historie van gebruikte auto's? Check dan voor je beslist eerst het CARFAX rapport op carfax.nl Swingen in Domburg Aria's uit de Matthaus Passion Alleen dit weekend! ipji V' i3 Profiteer van 22 t/m 25 maart THEATERS AAN ZEE kilometerstand EIGENAARHISTORIE [_APKKEUBINC historie SCHADE-INDICATOR Prijzen: 6 WOENSDAG 21 MAART 2018 s <•-*„«. V >Vgji¥ti'-). -ï yJi 'f ;J. ?<N carfaH De beiaardier die in een klok verenderdebrengt universele problem atiek, maar Zeeuwser als zo, zul je het niet snel krijgen. FOTO: PR VLISSINGEN - Na de première in Goes en een enkele, overi gens drukbezochte, voorstel ling in Zierikzee in het najaar van 2017, komt de Zeeuwse tour van "Over de beiaardier, die in een klok veranderde", werkelijk op stoom. Vier voor stellingen kort op elkaar in Vlissingen, Rilland-Bath, Ter- neuzen en Middelburg. Het stuk, met onder andere Ka- thinka Polderman, filmkun stenaars Paul Menno de Nooijer en Jorrit Tamminga op de planken, is een stuk over een universele problematiek, maar tegelijkertijd, Zeeuwser als zo, zul je het niet snel krij gen! Muziektheater over het voor tijdig verscheiden van de stadsbeiaardier van Goes en zijn wedergeboorte als klok. een verhaal over vaders en zo nen, over angsten en hoogte punten, maar vooral over de liefde voor muziek, waarbij Lou Reed nooit ver weg is. In de kern een tragisch verhaal, maar het absurde, zelfs het komische liggen hier altijd op de loer, zoals we van deze ma kers inmiddels gewend zijn. "Over de beiaardier, die in een klok veranderde" speelt don derdag 22 niaart in Cinecity Vlissingen, vrijdag 23 maart in Luctor et Emergo te Rilland, woensdag 4 april in het Schel- detheater te Terneuzen en vrijdag 6 april in Studio A58 te Middelburg. Voorverkoop is via de kassa's van De Drukkerij in Middelburg en 't Spui in Vlissingen. Telefonisch reser veren kan via 0118-886800 op maandag tot en met zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. muziekpodiumzeeland.nl Middelburg Lange Delft 17 Tel. 0118 642 260 Ga naarspecsavers.nl en maak nu een afspraak. B - Gezelligheid en swingen geblazen in Domburg op Tweede Paas dag tussen 14.00 uur en 17.00 uur. Dan vindt u na melijk het Blaasorkest Sjo- res Ambras Band in Dom burg. De Sjores Ambras Band loopt gedurende de middag door het centrum van Domburg en maken het nog gezelliger in Dom burg dan het al is. Kom ge zellig een terrasje pakken in Domburg en geniet van de swingende klanken, of kom lekker winkelen en swing van winkel naaf winkel met Blaasorkest Sjores Ambras Band in Domburg. MIDDELBURG-Desopraan Maartje Stroo verleent haar medewerking aan de dienst, welke op Palmzon dag 25 maart vanaf 10.00 uur in de Doopsgezinde kerk aan de Lange Noords straat te Middelburg ge houden wordt. Zij zingt aria's en koralen uit de Matthaus Passion van Bach. Ds Leuny de Kam verzorgt dé meditatie en Bert Geleijnse bespeelt het De "uitstekende verteller met een grote thea trale trukendoos" (Volks krant), Martijn Kardol, won in één theaterseizoen alle prijzen op het Leids Cabaret Festival en Groninger Stu denten Cabaret Festival. Iets wat nog geen cabaretier ooit eerder is gelukt. Het NRC noemde hem "indrukwek kend" en Dagblad van het Noorden "een geweldige winnaar". Het Parool vindt daarnaast het liedje waarin hij een meisje aan wil spre ken, maar het telkens uit stelt, van een bijzondere schoonheid." 'Bans' is het cabaretdëbuut van deze doodgewone jon gen uit Bameveid, waarin hij zijn publiek meeneemt in zijn wonderlijke wereld vol creatieve observaties en op lossingen. Hét afgelopen sei zoen is hij al te zien geweest met zijn try-out in een uit verkocht huiskamertheater De Verwachting voor êen bijzonder enthousiast pu bliek. Dit grote talent brengt zijn programma 'Bang' op nieuw jn De Verwachting, maar nu helemaal af! Jury- en publieksprijs Leids Cabaret Festival 2016 Jury-, publieks- én persoon lijkheidsprijs Groninger Stu denten Cabaret Festival 2015 Uit het juryrapport van het Leids Cabaret Festival: "Martijn is als geen ander in staat met hele kleine geba ren of enkele woorden de zaal aan het lachen te krij gen. ©at is een bijzonder ta lent, en het levert een prach tige combinatie van rust en hilariteit op." vrijdag 6 april, 20.15 uur De Verwachting, Ritthem Kaarten en informatie via on derstaande website: Deze actie geldt van 22 t/m 25 maart 2018. Standaard enkelvoudige glazen op sterkte zijn gratis bij elk montuur. Voor varifocate glazen of glasopties, zoals dunne glazen, gelden onze reguliere scherpe tarieven. Bij randloze monturen adviseren wij extra dunne glazen. De aanbieding geldt voor 1 persoon. De korting wordt berekend over het totale bedrag (montuur glasopties). Meer informatie in de winkel of kijk op specsavers.nl O Specsavers 2018. Specsavers en het Specsavers logo zijn merken van Specsavers. Martijn Kardol staat met zijn programma 'Bang' op vrijdag 6 april in Klein Theater 'De Verwachting in Ritthem.

de Faam | 2018 | | pagina 6