27,50 Waterwet Voorjaar in huis laat nog lang op zich wachten Skin Care iim de buurt Middelburg Onthullend onderzoek naar vervolging van Middelburgse Joden en rol van regionale autoriteiten Broze Burchten Bekendmaking besluit FEY CLfKlC ADVERTORIAL HET ALLERBESTE WAPEN TEGEN KOUDE GROND De leukste nieuwtjes en verhalen uit jouw stad www.feyclinic.nl Kennismakingsbehandeling 25,- Maak kennis met ons, onze producten en de salon. Huidscan met de OBSERV 35,- Wanneer u voor 79,- of meer besteedt aan producten is de scan gratis. Focus Eye Treatment 40,- Insluizen met vitaminen. Wanneer u een kuur van zes keer boekt is deze behandeling gratis! OPI gel color 20,- Mooie glanzende nagels voor twee weken. Botox één zone kost 99,- Tussen 9.00 uur en 12.00 uur. Opgave is noodzakelijk voor alle onderdelen. Korte Geere 2/ Middelburg 060904330 info@skincaremiddelburq.nl w\'\Av.skincarehiiddelburq. 28 WOENSDAG 21 MAART 2018 Nu te koop via www.elikser.ril/broze-burchten.htm of via de boekhandel Hul iclhtiri] tli 1 fe w 'li 294 pagina's, ISBN: 978 94 6365 040 3 Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat De Minister van Infrastructuur en Waterstaat maakt, ter voldoening aan artikel 6.26, tweede lid, van de Waterwet, het volgende bekend. Óp 8 maart 2018 is door Rijkswaterstaat Zee en Delta een aanvraag ingevolge de Waterwet ontvangen van Sloe Centrale B.V. te Ritthem. De aanvraag heeft betrekking op het wijzigen van de Watervergunning ten behoeve van het lozen van spoelwater dat vrijkomt bij schoonmaakwerkzaamheden aan de air preheaters. De beoogde verandering leidt niet tot andere of grotere nadelige gevolgen voor de chemische en ecologische kwaliteit van watersystemen dan volgens de geldende vergunning reeds zijn toegestaan. Terinzagelegging De aanvraag, het besluit, alsmede andere van belang zijnde stukken liggen tot en met 2 mei 2018 ter inzage bij Rijkswaterstaat Zee en Delta. Op verzoek kan Rijkswaterstaat u de stukken per e-mail toezenden. Daarnaast bestaat er de mogelijkheid, op voorafgaande afspraak, de stukken in te komen zien op het kantoor van Rijkswaterstaat Zee en Delta, Poelendaelesingel 18 te Middelburg op werkdagen van 09.00 uur tot 16.00 uur. Voor beide verzoeken kunt u tijdens kantooruren contact opnemen via de telefoon: 088-7974600. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedurende de termijn van de ter inzage legging een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de minister van Infrastructuur en Waterstaat, p/a de hoofd ingenieurdirecteur van Rijkswaterstaat Zee en Delta, ter attentie van afdeling Werkenpakket, Postbus 2232,3500 GE Utrecht. Op grond van artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het bezwaar de werking van dit besluit niet. Gelet.hierop kan, indien tegen dit besluit bezwaar wordt 'aangetekend, gedurende de bezwaartermijn tevens een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzieningen- rechter van de rechtbank binnen het rechtsgebied waarvan de indiener van het bezwaar schrift zijn woonplaats heeft of gevestigd is. Inlichtingen Belanghebbenden kunnen voor het verkrijgen van nadere inlichtingen over de ter inzage gelegde stukken tijdens kantooruren contact opnemen via de telefoon: 088-7974600. De Siberische koudegolf heeft ^heeft de grond onder ons huis flink afgekoeld, meer dan in een normale winter. Zelfs wanneer de verwarming dag en nacht aanblijft, komt de vloer nu vaak niet meer op tempe ratuur. De CV-ketels van woningen met vloerverwarming draaien overuren. Door de koude vloer laat het voorjaar in huis op zich wachten. Ook nieuwbouwwoningen worden niet ge spaard, zelfs niet wanneer ze geïsoleerde funderingen hebben. Nederlandse woningen zijn thermisch en vaak ook hygrisch slecht tot zeer geïsoleerd van de grond waarop ze zijn gebouwd. Warmte gaat toch omhoog zo denken velen, dus waarom zou je dan veel aandacht aan de vloer besteden? Je kunt beter je dak isoleren en vloerverwarming aanbrengen. Dat levert veel punten op. Plaats nog wat zonnepanelen erbij en het energielabel kan bijna niet meer stuk. Wel jammer dat dan het gasverbruik van je woning flink omhoog gaat omdat je woning is gebouwd boven een koud gat in de grond. Vaak is het een vies vochtig gat waarin soms water staat. Het grootste probleem is dat de onderkant van de vloer continue warmte uitstraalt naar de kruipruimte ook wanneer de vloer is geïsoleerd met EPS of purschuim. Warmtebeelden laten dit overduidelijk zjen. Gelukkig is er een isolatiemateriaal uitgevon den dat deze warmtestraling vrijwel volledig tot nul weet te reduceren; het TONZON Ther- moskussen. Al 38 jaar is dit het beste wapen tegen gewone Nederlandse en Siberische kou in de grond. Omdat het ijzersterke materiaal OO® indebuurt.nl opvouwbaar is, past het door ieder luikje en kan het veel makkelijker in krappe kruipruim tes worden verwerkt. Er komt geen vrachtwa gen aan te pas. Maar niet alleen onder ons huis laten we de warmte ongegeneerd weglekken. CV-buizen lopen vaak door onverwarmde ruimtes zoals kruipruimtes, zolders en garages. Ook wan neer ze met gewone buisisolatie zijn geïso leerd verliezen ze nog veel warmte door uit straling. Radiatoren warmen direct ook de buitenmuren op. Bij woningen met luchtver- warming is het in de kruipruimte soms nog warmer dan in de kamer. Ook bij nieuwe woningen en NOM woningen is nog veel te winnen. TONZON BV Ir. SchifFstraat 220 7547 RD Enschede 0900 - 28 66 966 (0,10 p/min) www.tonzon.nl huidverbetering DE MINISTER VAN INFRASTRUCTUUR EN WATERSTAAT, Namens deze, Het hoofd van de afdeling Vergunningverlening, dhr. L.R. Minnaar Water. Wegen. Werken. Rijkswaterstaat.

de Faam | 2018 | | pagina 28