Mijn huid iTj VROEGE VOGEL v bij Intratuin Koudekerke geeft me weer een zeker en vrolijk gevoe en dermaTeam Hulp bij de belasting Lezing over de onderkant Expositie Sinti en Roma PaasPraise in de Zionskerk Markt in de Burgerij Hius emaekt in Polderhuis Een kijkje in Noord-Korea Presentatie van Mamilla Donderdag 22 maart van 9.00 tot 10.00 uur Vrijdag 23 maart van 9.00 tot 10.00 uur Zaterdag 24 maart van 9.00 tot 10.00 uur Zondag 25 maart van 12.00 tot 13.00 uur KORTING dermaTeam OP HET HELE ASSORTIMENT WALCHEREN KORT p|kt puistjes vlo twee kan ion aan met een dermatoloog én een huidthO'apeul. Intratuin Koudekerke Galgeweg 5, 0118-551623. Kijk voor onze actuele folder op www.intratuin.nl/folder 17 WOENSDAG 21 MAART 2018 VLISSINGEN - Mensen die hulp nodig hebben bij de be lastingaangifte of het aanvra gen van toeslagen, kunnen terecht in Zeeuwse Biblio theek Vlissingen. Samen met de ouderenbonden organi seert de Bibliotheek belas tingspreekuren om mensen te ondersteunen. Deze service is gratis. Voor mensen die zelf aangifte willen doen, biedt de Bibliotheek gratis computer en internetgebruik. Hulp bij aangifte en computerfacilitei ten zijn voor iedereen be schikbaar, ook voor wie geen lid is van de Bibliotheek. Deze dienstverlening is bedoeld voor particulieren, niet voor bedrijven en andere organisa ties. Een ondersteuner van de Federatie van Algemene Seni orenverenigingen verzorgt op afspraak een spreekuren op woensdagmiddag 28 maart van 13.30 tot 17.45 uur, vrijdag middag 6 april van 13.30 tot 17-45 uur en zaterdagmorgen 21 april van 10.00 tot 12.15 uur. Aanmelden via de www.bi- bliotheekvlissingen.nl of via 06-46194433. MIDDELBURG - Woensdag 21 maart om 20.00 uur houden de archeologen Bernard Meijlink en Bram Silkens van de Walcherse Archeologische Dienst een lezing over de on derkant van Middelburg en Domburg in de aula van de bibliotheek aan de Kousteen- sedijk 7 in Middelburg. Uit verschillende archeologische projecten presenteren ze van Middelburg: de ringwalburg met houten huizen, de West- monsterkerk op de Markt (in clusief een digitale recon structie), het Gravensteen, onderaardse gangenstelsels, middeleeuwse boeren en hun strijd tegen het water, veld brandovens voor de baksteen productie en de buitenplaat sen Essenvelt en Ramsburg. Van Domburg en het Oostka- pelse strand belichten zij de archeologie van zo'n 2500 jaar. De toegang is gratis. MIDDELBURG - In het kader van de internationale dag te gen racisme en discriminatie verzorgt Anti Discriminatie Bureau Zeeland in samenwer king met de stichting O Lungo Drom de opening van de foto tentoonstelling Sinti en Roma door de eeuwen heen in Ne derland. Deze reizende ten toonstelling is al op veel plek ken in Nederland geweest maar nog nooit in Zeeland. Op vrijdag 23 maart zal de foto tentoonstelling om 11.30 uur worden geopend door burge meester Harald Bergmann. De tentoonstelling laat de lange weg van Sinti en Roma in Ne derland zien. Het is tevens een bijzondere manier om de ge schiedenis en de cultuur van Sinti en Roma in Nederland te leren kennen. Op 34 panelen biedt de tentoonstelling ken nis en informatie met unieke foto's en teksten. Een uitda ging aan jong en oud om de geschiedenis en het heden van Sinti en Roma in Neder land te onderzoeken. Op die manier wil de stichting O Lun go Drom een bijdrage leveren aan meer wederzijds begrip, het bijdragen van bewustwor ding, het vergroten van de kennis over de Sinti en Roma cultuur in Nederland en aan juiste beeldvorming in de maatschappij. De tentoonstel ling is te zien vanaf vrijdag 23 maart tot 10 april op het Plein van de Zeeuwse bibliotheek, Kousteensedijk 7 in Middel burg. OOSTKAPELLE - In ontmoe tingcentrum de Halve Maan in Oostkapelle wordt elke eerste zondag van de maand een Sing-in gehouden. Dit keer is de eerste zondag van de maand 1 april, eerste Paasdag is er vanaf 16.00 uur een Paas- In de centra van dermaTeam Huid Sr Laser wordt door dermatologen cosmetische zorg verleend gericht op huidverjonging en huidverfraaiing. Tevens kunt u terecht voor huidtherapie. DermaTeam werkt met de allerbeste apparatuur, die de zekerheid geven dat u onder de meest optimale omstandigheden wordt behandeld. Ga naar www.dermateam.nl en ontdek wat dermaTeam voor üw huid kan doen. de beste sdrnertwerkmg voor een geronde en mooie huid. Praise in de Zionskerk, Duin weg 36a Oostkapelle. U bent van harte welkom. De liederen rondom het thema Pasen worden geprojecteerd met een beamer dus iedereen kan meezingen. Nadien is er tijd om elkaar te ontmoeten onder het genot van een kopje kof fie, thee of fris. Entree is gratis. Voor meer informatie zie Fa- cebookpagina Glorious okp VLISSINGEN - Stichting Wijk centrum De Burgerij aan de van Hogendorpweg 58a Paau- wenburg Vlissingen houdt op zaterdag 24 maart een gezelli ge voorjaarsmarkt georgani seerd van 10:00 tot 15.00 uur. Er zijn gezellige kraampjes, loterij (altijd prijs) en een ver- rassingslunch (graag reserve ren). Bel voor jmeer informatie 'op werkdagen tussen 13.00 en 16.00 uur naar 0118-855523, mail naar mailkantoor@wijk- centrumdeburgerij.nl of kijk op de website €1 www.wijkcentrumdebur- gerij.nl WESTKAPELLE - Op woens dag 31 maart verzorgt het Pol derhuis in Westkapelle een 'Tuus emaekt' markt van 11.00 tot 17.00 uur in het Polderhuis aan de Zuidstraat 154-156. De Tuus emaekt markt is een Eerste Paasdag is er om 16.00 uur een PaasPraise in de Zionskerk aan de Duinweg 36a in Oostkapelle. FOTO: PR kleinschalige markt met ver schillende hobbyisten die hun thuisgemaakte producten la ten zien en verkopen. Zo zijn er onder andere kaarten, kus sens, versierde schelpen, schilderijen, tassen, houtwerk en huisdecoratie. VLISSINGEN - Ada Schipper presenteert op vrijdag 23 maart om 19.30 uur een film avond van haar reis door Noord-Korea in Ter Reede, Vredehoflaan 370 in Vlissin- gen. een verslag van een reis door een land dat nergens an ders mee te vergelijken is. Zo komt ook de natuurliefhebber aan zijn trekken. "Vooraf had ik geen idee wat ik kon ver wachten vooral door alle, voornamelijk negatieve beeldvorming die je in de westerse wereld vindt over dit land", laat Ada weten. "Neem de vooroordelen weg en over tuig jezelf ervan hoe het in Noord-Korea is. Het is een land met twee gezichten. Dit vooral Ingegeven door de po litieke ideologie en het zelf voorzieningssysteem. Dit maat het land zo uniek. En dat alles in een actuele politieke situatie van spierballentaal tussen grootmachten en lei- .ders." De toegang is vrij. MIDDELBURG - Op zondag middag 25 maart geeft rock band Mamilla in De Spot te Middelburg wel een heel spe ciaal optreden met een drie dubbel feesttintje. De nieuw ste cd 'Silent Man' wordt op deze dag officieel gepresen teerd De zaal gaat open om 15:00 uur. Meer informatie op www.despotmiddelburg.nl h KORTING 'ACTIEVOORWAARDEN: boveJ^aande data en tijden. De korting is niet geidig in combinatie met reeds afgeprijsde artikelen of op andere lopende (korbngs-Jacties en/of aanbiedingen. Bij retourneren van (één van) deze goederen zal de waarde van de goederen minus de gegeven korting worden uitbetaald. De korting is geldig voor het hete assortiment met uitzondering van blokhutten bestrating, bestellingen

de Faam | 2018 | | pagina 17