'The Gall of the Celts1 Kinderen plantten nieuw groen voor ons klimaat Of PRUI Mil NGSH OW O O ec M MODELLEN "mom taZal bbn A OP STOEL ZEELANDTHEATERS ■Ji_ MegaComfort I Paspoortstraat 32 14388 BH Oost-Souburg I www.megacomfort.eu De grootste en goedkoopste shop met relaxfauteuils van Zeeland Een avond vol energie, passie en muzi kale magie, geworteld in Ier se tradities. Dat is wat we mogen verwachten van de nieuwe theatershow van Pe ter Corry: 'The Call of the Celts'. ieriand Corry neemt zijn publiek op Onnavolgbare wijze mee in de sfeer van mysterieuze Ier se landschappen en levendi ge pubs, Ierland is een eiland van oude legenden, prachti ge verhalen en betoverende melodieën. Uit die tradities put Peter Corry zijn inspiratie. Zijn gouden stem wordt vocaal en instrumentaal omlijst door een cast van toptalen ten. Samen brengén zij dro merige ballades en aanste kelijke meezingers uit de Ierse muziektraditie. Fenomeen Peter Corry is éen internatio naal muzikaal fenomeen. Hij beheerst klassieke en mo derne genres en verwierf grote faam met indrukwek kende muziek- en danspro- ducties, als 'Magical Rhy thms of Ireland', 'Celtic Rhythms' en 'Irish Nights'. Maar zijn talenten zijn ver bluffend veelzijdig en zijn naam is ook verbonden aan grote operaproducties en musicals. Koffers pakken In 'The Call of the Celts' blijft hij dicht bij zijn roots. Met zijn magistrale stem be dwelmt hij zijn publiek en na de show wil je eigenlijk maar één ding. ie koffer pakken en zelf het Ierland ervaren dat Corry zo hartstochtelijk be zingt. Peter Corry is de stem van Ierland. woensdag 28 maart 20.00 uur Studio A58 Middelburg www.zeelandtheaters.nl Kaplaarzen aan en een schep onder de arm; afgelopen woensdag was het weer zo ver: de jaarlijkse nationale boomfeestdag. Op verschil lende plekken in Nederland werden nieuwe boompjes geplant. MIDDELBURG - In het kader van deze dag werd ook in de gemeente Middelburg op be paalde plaatsen nieuw groen geplant. De nationale bomen- feestdag is een initiatief van Staatsbosbeheer, om gemeen tes een handje te helpen met de klimaatdoelen. Maar ook om kinderen van de natuur te laten genieten en bewustwor ding te creëren van het belang van bomen. Bij Speelhof Ho- gerzael in de Griffioen werden acht jonge berken geplant door vrijwilligers, kinderen en hun ouders. Planten voor het klimaat Bomen dragen bij aan een schoon klimaat. Ze produce ren zuurstof en houden kool stofdioxide vast. Dit is van be lang voor het milieu waar we nu in leven. Al die uitlaatgas sen en andere uitstoot zijn niet goed voor de gezondheid van organismen. Kortom, we hebben bomen nodig om te kunnen overleven. De jaarlijks terugkerende boomfeestdag is ieder jaar weer een succes. Zo ook afgelopen woensdag. Het zonnetje scheen en de deel nemers gingen druk aan de slag met schep en schoffel. Na afloop van het planten vond er een bomenspeurtocht plaats waarbij de kinderen de verschillende soorten bomen in onze omgeving leerden herkennen. 15 WOENSDAG 21 MAART 2018 Kinderen plantten bomen tijdens de nationale boomfeestdag. Tekst en FOTO: FEMKE VEGT Peter Carry stoot garant vaor een avond vol energie, passie en muzikale magie, geworteld in Ierse tradities. E®TO: PR Tel. 0118 - 436 046 Openingstijden: ma. gesloten, di. t/m vr. 10.00 -17.00 uur, za. 10.00 -16.00 uur

de Faam | 2018 | | pagina 15