GEME C C C Gemeenteraadsverkiezingen STEMBUREAU www.middelburg.nl/ verkiezingen Op woensdag 21 maart vinden de gemeenteraadsverkiezingen plaats. Het is belangrijk dat u zich goed kunt oriënteren op uw keuze. Daarom kregen de politieke partijen afgelopen weken op de gemeentelijke informatiepagina's ruimte hun mening te geven over belangrijke onderwerpen, zoals het sociaal domein en woningbouw. Afsluitend kiezen de partijen deze week zelf een onderwerp. Wilt u meer weten over de verkiezingen? Volg de publicaties op de gemeentelijk Faampagina's of kijk op Als je soms wegmijmert op het Abdijplein, als je op de Beatrixbrug het carillon een mooi liedje hoort spelen, als je op het Bolwerk eenden en ganzen blij hoort snateren, als je in de sneeuw warm licht ziet branden in het Stadhuis, als je, uit de trein, in de Stationsstraat blij je eerste bekende weer begroet, als je graag samen door de Lange Delft slentert, als je van verre het silhouet van Middelburg met je ogen streelt, als je ook wel eens zachtjes met je hand een steunbeer van de Lange Jan hebt aangeraakt, dan hou je van ons prachtige Middelburg en kun je gerust op de Lokale Partij Middelburg stemmen. Heel ons verkiezingsprogramma lezen? Ga dan naar www.lokalepartijmiddelburg.nl Wilt u een papieren versie? Bel ons maar: 0118-651085. Laat uw stem niet verloren gaan. Wij wensen u veel wijsheid toe bij de verkiezingen. Piet Kraan I LOKALE FARTfJ MIDDELBURG Partij van de Arbeid Samen Sterk met de PvdA! Beleid van bovenaf opleggen, is niet meer van deze tijd. Inwoners willen meedenken óf komen zelf met initiatieven om zaken in hun eigen buurt te regelen. De PvdA denkt dat de kracht van de samenleving moet worden benut, maar is zich ten zeerste bewust dat meedoen niet voor iedereen vanzelfspre kend is. Voor de PvdA blijft een rechtvaar dige samenleving er één waar we respect voor elkaar hebben, gelijkwaardig zijn, eenzaamheid en discriminatie bestrijden en we het vertrouwen in elkaar versterken. Wilt u Samen met uw buren bepalen hoe uw buurt eruit moet zien Zorg en ondersteuning voor iedereen die dat nodig heeft Zekerheid voor alle Middelburgers, van manager tot maaltijdbezorger Betaalbaar, energiezuinig en duurzaam wonen voor iedereen Levendige wijken, met scholen, verenigin gen, winkels, pinautomaten Kies dan 21 maart voor de Partij van de Arbeid. Samen Sterk! Jeroen Louws CDA Middelburg; Verbinden in vertrouwen Stemt u ook in met onze voorstellen? 9. Zich inzetten voor een levendige en Vitale gemeente; 10. Verantwoorde financiële keuzes maken. Kies 21 maart voor een Middelburg, dat u door wil geven! Stem CDA Middelburg Johan Aalberts CDA doet 10 voorstellen aan inwoners voor een aantrekkelijk Middelburg; Geen dik verkiezingsprogramma meer. Het CDA Middelburg heeft haar toekomstplan nen uitgewerkt in 10 voorstellen voor een aantrekkelijk Middelburg. Het onderliggende thema is 'verbinden in vertrouwen'. Het CDA wil: 1. inwoners meer met elkaar Verbinden; 2. Vertrouwen geven aan de samenleving; 3. De inzet van Vrijwilligers waarderen; 4. Verschillen tussen mensen erkennen; 5. Veiligheid in wijken en dorpen waarborgen; 6. een Vangnet organiseren voor kwetsbare burgers; 7. de uitvoering van gemeentelijke taken Vereenvoudigen; 8. Vergroening te stimuleren; Samen De SGP is voor een samenleving waarin zorg en omzien naar elkaar belangrijk zijn. Omzien naar de zwakkeren in de samenle ving. Tegelijkertijd willen wij de eigen kracht van onze inwoners zo goed mogelijk benut ten en mantelzorgers ondersteunen. Wij willen op een efficiënte en effectieve wijze samenwerken met omliggende gemeenten. Bouwen De economische crisis heeft diepe sporen getrokken in de samenleving: grote bezuini gingen, terugtredende overheid, stagnatie in de bouw. Nu de economie aantrekt wil de SGP verder bouwen aan een financieel gezond Middelburg. De SGP wil bouwen aan een duurzame leefomgeving. Bewaren De SGP wil zuinig zijn op wat we hebben. Denk hierbij aan monumenten, groene omgeving, werkgelegenheid, zondagsrust en de zorg voor onze naaste. Vanuit onze Bijbelse visie willen wij als goede rentmees ters en met Gods hulp voornoemde zaken bewaren. We willen u van harte oproepen uw stem uit te brengen op de SGP. Een stem voor een helder christelijk geluid in de Middelburgse politiek. Paul Moens 2018 v MIDDELBURG

de Faam | 2018 | | pagina 10