'4 Ch aomi (vesHer De zorg verandert. Hoe gaat het met u? Fo/crs Wil jij net als Naomi in de zorg en welzijn werken en wil je hulp bij de volgende stap in je loopbaan? QQ Sterk in je werk, zorg voor jezelf mijnkwaliteitvanleven.nl Fokus, als je een baan van betekenis zoekt! Werken bij Fokus, dan kun je echt iets betekenen! www. werken bijfokuslhl M. w Kijk op www.sterkinjewerk.nl voor meer informatie en meld je aan. 30 WEEK VAN ZORG EN WELZIJN Heeft u een chronische ziekte of beperking? Verandert uw leven nu u ouder wordt? Zorgt u als mantelzorger voor uw kind, partner, ander familielid of bekende? Of denkt u om andere redenen na over een gezonde leefstijl? Breng uw situatie in beeld en vul via www.mijnkwaliteitvanleven.nl de vragenlijst in. Geef daarbij aan wat voor u belangrijk is en ontvang uw persoonlijk overzicht. Tegelijkertijd draagt u bij aan landelijk onderzoek om de zorg te verbeteren. laat zien waar goede zorg om draait WJËËt** mezzo} Per Saldo |»1 kbo-pcob NOOM A Zoek je een flexibele en afwisselende baan waarmee je echt iets voor een ander kunt betekenen? Dan is de functie van ADL-assistent bij Fokus iets voor jou. Je verleent assistentie bij algemene dagelijkse levens verrichtingen (ADL) aan mensen met een zware fysieke beperking. Het gaat hierbij om hulp bij bijvoorbeeld wassen, aankleden, verplaatsingen en eenvoudige verpleegtechnische assistentie. De cliënt kan 24 uur per dag en zeven dagen per week assistentie inroepen op het moment dat hij of zij dat wil. Daarmee maak je het mogelijk dat hij of zij gewopn en in alle vrijheid kan wonen en leven. We zijn actief in heel Nederland en zoeken regelmatig nieuwe enthousiaste en betrokken collega's. We bieden een afwisselende baan, met uitzicht op een vaste aanstelling en een interne opleiding. Wil je meer weten? Check www.werkenbijfokus.nl U 14 ledereen die in zorg of welzijn wil komen of wil blijven werken, verdient die kansl Dat is de inzet van het project Sterk in je werk, zorg voor jezelf. Met gratis en persoonlijk advies vap een professionele loopbaancoach heipen we je je sterke kanten te ontdekken. Zo vergroot je je kansen op werk in zorg en welzijn. Na haar opleiding maatschappelijke zorg wist Naomi Mesker dat ze wilde werken in de gehandicap tenzorg. Maar hoeveel sollicitatiebrieven ze de deur ook uitdeed, het lukte haar niet haar droombaan te vinden. "Ik wel aan het werk, thuiszitten is niets voor mij. Maar twee jaar solliciteren en afwijzingen, is heel demotiverend." Toen wees haar moeder haar op Sterk in je werk. Naomi meldde zich direct aan. Haar jobcoach Heieen wist Naomi weer te motiveren om toch weer voor de zorg te gaan. "Ze regelde een meeloopdag, keek mijn sollicitatiebrief en cv na en hielp met het selecteren van vacatures. Ook hebben we samen het sollicitatie gesprek voorbereid. Dat had succes, want inmiddels werk ik bij Amerpoort in een woning voor meer voudig gehandicapte kinderen." Sterk In Je werk, zorg voor Jezelf Is een project van;

de Faam | 2018 | | pagina 48