CEIl Leer omgaan met hersenletsel Gors^ wvo zorg wvozorgtvoorwerk.nl Kom je ook naar onze op,eJY^jaart? op 13 of 14 maan. Ki)kopWV°zfgnl meer fftfo Een match met WVO Zorg Heb jij hart voor mensen én een zorgopleiding (of ben je daarmee bezig), dan is de kans groot dat wij een droombaan voor jou hebben! Ga naar www.wvozorgtvoorwerk.nl en meld je aan voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek. De juiste klik... je bent van harte welkom bij WVO Zorg. Een beroerte, ongeluk, hartstilstand of hersenaandoening kan leiden tot blijvend hersenletsel. Bent u als gevolg daarvan vaak moe, vergeetachtig, snel boos of kunt u zich niet goed meer concentreren? Samen met Gors leren u en de mensen om u heen om te gaan met de ingrijpende veranderingen in uw leven. Meerwaarde WEEK VAN ZORG EN WELZIJN 21 i/erder met hersenletsel mensgerichte ondersteuning Gors is sinds dit jaar aangesloten bij Hersenz, een samenwerkings verband van dertien zorgorganisaties. Het doel van de Hersenz- dagbehandeling is onder andere te versterken in zelfredzaamheid, resocialisatie en maatschappelijke participatie. Herzens biedt behandeltrajecten voor mensen met (niet-aangeboren) hersenletsel (NAH) na de revalidatiefase. "De kern van de behandelingen is het leren om te gaan met de gevolgen van het letsel. We leren mensen bijvoorbeeld hun energie goed te verdelen en handig om te gaan met bijvoorbeeld vergeetachtigheid, concentratieverlies of moeite met organiseren. Ook werken we aan hun fysieke conditie, zodat ze weer vertrouwd raken met hun lichaam. Zo helpen we bij het vormgeven van het nieuwe leven", aldus Chris Theune, gedragsdeskundige bij Gors. Theune is enthousiast over de samenwerking vanwege de meerwaarde voor de mensen die door Gors worden ondersteund. "De behandelingen van Hersenz zijn, indien mogelijk, wetenschappelijk onderbouwd en anders gebaseerd op de behandelingen die bekend staan als meest succesvol (best-practice)."

de Faam | 2018 | | pagina 39