Zeeuws Orkest en Tania Kross vlammen De luxe van een prachtig verlicht plafond WflMECP* Plafonds Sierlijsten Verlichting ONVERWACHTE VOORDELEN VAN EEN VERNIEUWD PLAFOND Uitnodiging PLAFONDSHOW CONCERTEN Kent u de befaamde flexibele plafonds van Plameco al? Het is de ideale oplossing voor iedereen die vindt dat het huidige plafond niet meer bij het interieur past, of te lelijk is ge worden door vochtplek- ken of scheuren. Het op maat gemaakte plafond kan eenvoudig worden voorzien van een uit gekiend verlichtingsplan en het geheel wordt bovendien zonder al te veel overlast in één dag aangebracht. Plameco is een ideale en duurzame oplossing, voor elke ruimte in huis. Natuur lijk voor de woonkamer of kantoorruimte, maar het unieke vochtbestendige gn bacterie- en schimmel- werehde materiaal maakt het plafond ook uitstekend geschikt voor toepassing in keuken of badkamer. Maatwerk van de vakman Elk plafond wordt op maat gemaakt en volgens afspraak in één dag als een strak geheel gemon teerd. Zonder hak- en breekwerk, want het wordt vlak onder het bestaande plafond gemonteerd. Benno van Gilst voorziet u graag van advies De bestaande verlichting kan daar prima zijn plek in vinden, maar er kan ook gekozen worden voor in- bouwverlichting, halogeen of led. Of wat te denken van een ronde wentelring of vierkant, met kristallen of Swarovski-spots. Naar wens is alles zelfs op afstand bedienbaar. Meer voordelen Daarnaast heeft een plafond van Plameco nog veel meer voordelen: het materiaal is geschikt voor gebruik in natte ruimtes, zoals badkamers of keukens, de plafonds zijn gemakkelijk schoon te houden en zijn goed bestand tegen droogte, kou en wamte. Een Plameco-plafond heeft een isolerende werking en zorgt voor akoestische op timalisatie, zodat u geen last meer heeft van galm of echo's. Wat betreft kleur, struc tuur, randafwerkingen en ornamenten is er ook keus uit onnoemelijk veel mogelijkheden. Zelfs een foto op het plafond is mo gelijk. Met récht geldt dat Plameco voor elke smaak en stijl een plafond heeft. Informeer vrijblijvend bij uw Plameco-adviseur naar de vele mogelijk heden. Bijvoorbeeld aanstaande vrijdag en zaterdag (9 10 maart): Plameco Plafonds Van Gilst nodigt u uit om eens een kijkje te komen nemen in onze showroom aan de Columbusweg 3 in Goes. Tel. 0113-270000 www.plameco.nl/goes De koffie staat voor u klaart Vrijdag 9 maart van 14.00 tot 18.00 uur. Zaterdag 10 maart van 10.00 tot 16.00 uur. Schone montage in één dag. Zonder hakken en breken. De meubels kunnen blijven staan. Voor elke interieurstijl. Verlichting naar wens. Uit één geheel op maat gemaakt. 17 WOENSDAG 7 MAART 2018 Een nieuw plafond in 1 dag! Geschikt voor elke ruimte. PLAFONDS Mae Uku ook bij NL Poet OOST-SOUBURG - Tijdens de vrijwilligersdagen van het Oranjefonds NLdoet op 9 erno maart kan ook jij je zelf opgeven om een of meerdere dagen of uren mee te draaien met activi teiten van de wéfzijnssfich- ting Mae Uku. Meedoen als vrijwilliger is simpel; zoek de klos voor jou en meld je aan. Alleen, of nog leuker met je sportelubleden, bu ren, collega's of familie. Tij dens NLdoet op vrijdag 9 maart wordt de werkgroep Ouderen van 10.00 - M.30 uur verwacht in Mae Uku samen met beheerders die later vanaf 17.00 uur een ie der uitnodigen voor Makan Priet! Voor 5 euro heb je friet en wat er bjj hoort in clusief een drankje. Na tuurlijk voor de vrijwilligers van deze ie dag NLdoet in Mae Uku is Makan Priet gratis, ©p de tweede dag van NLdoet, zaterdag 10 maart, begint Mae Uku om 8.15 uur met de wandel- toeht van 5, 10 of 15 km. Voor 1,50 euro kan een ie dereen meedoen, in de tussentijd kunnen we met de opknapbeurt van het gebouw starten. NLdoet in Mae Uku sluit af met een gezamenlijke HighTea met zelfgemaakte cakejes en hapjes van vrijwilligers. www.mae-uku.nl Mondragon is een bekende naam in Zierikzee, maar weet u ook dat deze Spaanse Krijgsheer Christobal de Mondragon in 1575 met 4500 Spaanse soldaten wadend door de Zijpe tussen Schouwen en Duiveland trok om de eilanden te bezetten. Een tijd die ver achter ons lijkt, maar voor Het Zeeuws Orkest was dit oorlogsverleden de reden om te kiezen voor een concert cyclus met het verbroederingsthema Spanje. Tania Kross is niet alleen be kend als mezzosopraan in de klassieke muziek wereld maar ook een bekende Nederlander, die populair is van televisie, getuige de opmerkingen van Brace en Jan Smit in het TV programma Beste Zangers: "En toen kwam Tania.... en werd alles anders!" Dat leidde weer tot de krantenkop de volgende dag: "Operazangeres Tania Kross ontroerde half Ne derland met haar klassieke versie van Margherita". Brace en Jan Smit zaten met kippen vel en tranen in hun ogen te kijken. Het commentaar van Tania na afloop van haar op treden was: "Ik roep al jaren dat opera leuk is." Breed publiek Het Zeeuws Orkest dat streeft naar een grotere zichtbaar heid voor een breed publiek van de Klassieke Muziek is met dit concert weer in haar missie geslaagd. Vaak realise ren we ons niet hoe dichtbij Klassieke Muziek is in ons al ledaags leven. Tania zelf zegt Tania Kross, een opera Diva van wereldformaat, werkt mee aan concerten van Het Zeeuws Orkest. FOTO: PR Kaartverkoop Er zijn al veel^ kaarten in de voorverkoop verkocht, maar er zijn nog kaarten beschikbaar, dus kom ook! Een kaartje kost 25 euro, maar 10 euro voor jongeren onder de 19 of als je ania Kross is niet alleen bekend als mezzosopraan in de klassieke in het bezit bent van een CJP. muziek wereld maar ook een bekende Nederlander, die populair is. www.zeeuwsorkest.nl ZEELAND - De Commissaris van de Koning en de ambassa deur van Spanje zijn beiden uitgenodigd om te komen ge nieten van het concert, maar ook voor de relatie. Het Zeeuws Orkest geeft daarmee inhoud aan de stelling dat kunst verbroedert. En als de twee partijen dan bovendien kunnen genieten van Tania Kross, een opera Diva van we reldformaat, zit het wel goed met de verbroedering. U kunt er bij zijn op vrijdag 16 maart in Goes, Theater de Mythe of zaterdag 17 maart in Middel- - burg in de Zeeuwse Concert zaal, beide vanaf 20.00 uur. Tania Kross. FOTO: Dik Nicolai hierover in de introductie op het concert op YouTube: "Dit is niet de zoveelste reclame van een schoonmaakmiddel, maar een muziekstuk uit de Opera Carmen." Echt een heel grap pig filmpje van haar datje ge zien moet hebben (www. zeeuwsorkest.nl) Zoals gezegd een Spaans pro gramma. Dat betekent passie en in het samenspel met chef-dirigent Ivan Meyle- mans, die het orkest tot onge kende hoogte opzweept, gaat Tania 'vlammen'. Carmen wordt uitgevoerd zoals het bedoeld is namelijk: "Een volksfeest met flirten, dansen en verleiden", waarin het ver haal wordt verteld van los bandigheid tegenover plicht besef. En de Spaanse Habanera ten tonele wordt gevoerd en zingt: "De liefde is een niet te temmen wilde vogel."

de Faam | 2018 | | pagina 17