Concert Cugnon Viva Viola Tragische komedie of komische tragedie? Jubileum Groei en Bloei Natuurlijke pijnstiller voor gewrichten en bij reuma Popquiz Chris Potter's Underground Chronische gewrichtspijn Natuurlijke ondersteuning 'Bij reumatische pijn, zoals door artrose en artritis' Gebruik Persoonlijk advies Klarinetweg 16F 4337 RA Middelburg Tel. 0118-639875 LID ONT Voor vernieuwen, aanpassen repareren van uw gebitsprothese, ook op implantaten www.tppschippers.nl - info@tppschippers.nl MILLER&MONROE Shop in onze, voorhMn Charles VögeLe, winkel: GlacisstrÉïat'22 - Vlissingen www. m i lleranft mon roé.com 7 WOENSDAG 28 FEBRUARI 2018 ADVERTORIAL THEATERS AAN ZEE GEZONDHEID Het Cugnon Project is een bijzonder project dat gestart is in 2012 in een mooi kasteel in België, in het dorpje Cugnon. Daar ontmoetten conservatoriumstudenten en professionele musici elkaar om muziek te maken. Inmiddels is dit project uitgegroeid tot een stichting met als doel jong muzikaal talent een podium te geven temidden van professionele musici. Met Cugnon wil de stichting de liefde voor muziek delen met het publiek door concerten en projecten te presenteren van hoog niveau. De studenten trekken zich aan de professionals op, die zich op hun beurt door de jeugd laat inspireren. Een unieke si tuatie die fantastische concer ten oplevert. De artistieke lei ding van het Cugnon Project is in handen van Chris Duindam. Tijdens de concerten zal Chris opzijn bekende charmante en informatieve wijze het publiek voorzien van anekdotes. Peter en Esther de Neef dra gen dit bijzondere project een warm hart toe door concerten in het historisch kerkje van Ritthem mogelijk te maken. Op het programma van a.s. zondag staat: Viva Viola F. Bridge - Lament for two vio la's, A. Dvorak - String Quintet in E flat Major, Op. 97 en P. I. Tschaikovsky - Souvenir de MIDDELBURG - Het Middel burgs Theater speelt vanaf za terdag 10 maart tien keer de voorstelling De Gelukkige Mandarijn. Een komedie met tragische kanten of een trage die die komisch aandoet. Re gisseur Sofie van Scheyen zoekt liefst absurdistische grenzen op en dat maakt deze productie tot 'een bijzondere ervaring'. Kaartverkoop via www.middelburgsminithea- ter.nl of bij De Drvkkery in Middelburg en Boekhandel't Spui in Vlissingen. SEROOSKERKE - Op 5 novem ber 1948, zeventig jaar gele den, is de afdeling Walcheren van KMTP Groei en Bloei op gericht. De oprichting was een initiatief van de Stichting Nieuw Walcheren, deze stich ting heeft veel bijgedragen aan de herinrichting van Wal cheren na de inundatie in 1944. In 1947 werd er een inza meling gehouden met het motto: Plant een boom op Walcheren. Met het ingeza melde geld zijn toen 87.000 bomen geplant op Walcheren. Nog steeds is de afdeling bezig om Walcheren groen te hou den. Het planten van 87.000 bomen kunnen ze niet meer evenaren maar met hun en thousiasme voor tuinieren proberen ze de verstening van de tuinen tegen te gaan en de biodiversiteit te verhogen. Groei en Bloei start het jaar met een gezellige ledenont- moetingsavond waar de be zoekers kennis kunnen maken met de hoofdredacteur van het tijdschrift Groei en Bloei. Deze ontmoetingsavond vindt plaats in verenigingsgebouw de Zandput in Serooskerke. Het jubileumjaar wordt in september 2018 extra feeste lijk herdacht tijdens de jubile- umfair op de monumentale boerderij Oranjepolder van de Familie Kodde in Arnemuiden. Florence in D minor, op. 70 "De altviool is de moeder van de strijkinstrumenten, van haar zijn andere strijkinstrumenten afgeleid. Daarom nu de altvi ool in de hoofdrol." zondag 4 maart om 15.00 uur Historisch Kerkje Ritthem; ontvangst in De Verwachting in Ritthem (14.15 uur) www.theatersaanzee.com 1/ESTKAPELLE - Op vrij dagavond 2 maart vanaf 19.30 uur wordt er een pop quiz gehouden bij Ca fé-Restaurant Kasteel van Batavia aan de Zuidstraat in Westkapelle. De quiz master toorrt leuke mu ziekfragmenten en stelt vragen over muziek door de jaren heen. Kortom: een avondvullend programma met een swingend strijde- lement, een hapje en een drankje en leuke prijzen. Er wordt gespeeld in teams van twee tot vijf personen. Geïnteresseerden kunnen zich opgeven via info@ kasteelvanbatavia.nl. Deel name is gratis. MIDDELBURG - Chris Pot ter's Underground staat op zaterdag 3 maart vanaf 21.00 uur in dë Spot in Mid delburg. Chris Potter is de beste tenorsaxofonist ter wereld, althans volgens de Down Beat-poll uit 2014, waarbij wij alleen maar kunnen aantekenen dat ze er niet ver langs zitten. Na een afwezigheid van enke le jaren is zijn Chris Potter Underground terug op de podia. Hun muziek is om schreven als eigentijdse fu sie van jazz, funk en rock. Pijnlijke gewrichten of pijn door reuma, zo'n 2 miljoen Nederlanders hebben er dagelijks mee te maken. Veel mensen hebben baat bij een natuurlijke behan deling met extracten van de Harpagophytum procum- bens plant. In Duitsland en Zwitserland wordt deze plant al veelvuldig gebruikt als natuurlijke oplossing om deze pijn te verlichten. Extracten van de plant bevatten namelijk stoffen die helpen om reuma tische pijn te verminderen. Gewrichtspijn komt vaak voor in handen, vingers, polsen, rug, nek en knieën. lichaamsdelen die we bij zo'n beetje iedere beweging gebruiken. Met pijn lijke gewrichten is iedere be weging onprettig en dit kan de kwaliteit van leven beïnvloe den. Extra ondersteuning en verlichting van de pijn kan dan gewenst zijn. Atrosan tabletten1 van A. Vogel is een natuurlijke pijnstiller bij milde=-gewrichtspijn en bevat een hoge concentratie van 480 mg Harpagophytum. Dit is een bewezen effectief ingre diënt bij reumatische pijn zoals door artrose en artritis. Het advies is Atrosan tabletten minimaal 4 weken achtereen te gebruiken. Ze kunnen ge- bruikt worden naast reguliere geneesmiddelen2. De tabletten zijn verkrijgbaar in een ver pakking van 60 stuks (maand- verpakking) en in 120 stuks. Gebruikers beoordelen het product met een 9,2. Reuma verloopt bij iedereen an ders. De A.Vogel gezondheids- lijn kan u persoonlijk advies geven over natuurlijke on dersteuning bij reuma en het gebruik van Atrösan tablet ten. Bel 0900 - 246 46 46 of mail naar info@avogel.nl. Kijk voor meer informatie op avogel.nl. Jf Tandprothetische Praktijk Schippers Adviesprijs vanaf 19,99 Traditioneel kruidengeneesmiddel. De toepassing is uitsluitend ge baseerd op traditioneel gebruik. Lees voor gebruik de bijsluiter. Ver krijgbaar bij drogist, apotheek en gezondheidswinkels. 2 Overleg eerst met uw arts. Alios#!1 tabtetten u*i! 'rifiiiiL .iwki K Mikte gewrichtspijn en Reumatische pijn v. Korting geldt op de goedkoopste broek NletlnRcng i.e.mindere r acties/aanbiedingen. Geldig tii 018

de Faam | 2018 | | pagina 7