Sokken voor Zeeland, door HZ studenten ontworpen Ritthem toen en nu in beeld Check alle vacatures op ab-werkt.nl WERKT Beste baas, Het is mooi geweest. Bedankt voor alles. Erik Wat pakken we vandaag aan? '^°rlnrarde °11s <«aart mSQ THEATERS AAN ZEE O* fT,at/eavonw Co es/ 15 WOENSDAG 28 FEBRUARI 2018 MAGGI Livingstoneweg A2 W62 GL Goes T 0113 - 23 36 66 Kletskousen? Dan denken we al snel aan iemand die veel praat, maar deze zijn toch heel anders, namelijk echte Zeeuwse sokken! VLISSINGEN - Studenten van verschillende Opleidingen aan de Hogeschool Zeeland kwa men samen met het idee. Zee land moet terug op de kaart onder jongeren. De laatste jaren gaat het aan tal jongeren in de provincie achteruit. Hoewel University College Roosevelt in Middel burg en de Hogeschool veel jonge studenten trekken, ver trekken de échte Zeeuwen naar de Randstad of verder. Om daar een beetje verande ring in te brengen kwamen studenten van Student Com pany, onderdeel van de Hoge school Zeeland na stevig brainstormen met het initia tief Kletskousen. Sokken in vrolijk blauw met rood, met een eigen Zeeuwse identiteit. Aangezien bijzon dere, felgekleurde sokken de laatste tijd hun comeback hebben gemaakt, komen de Zeeuwse sokken precies op het juiste moment. De stu denten hopen dat de Zeeuw de sokken met trots kan dra gen. Ze vliegen als warme broodjes over de toonbank, want de eerste honderd paar zijn al verkocht, en de tweede ioo zijn op dit moment in de maak. De sokken zijn er in de maten 35 tot en met 46. De Kletskousen kosten 12,50 euro per paar en zijn te bestellen via de Facebookpa- gina Kletskousen en via studentcompanybilgi@gmail. com. Kletskousen is een initiatief van studenten om Zeeland weer op de kaart te zetten. Tekst en foto: Femke l/egt. RITTHEM - De jaarlijkse foto- en filmpresentatie van Wim de Meij is inmiddels een begrip in Ritthem. Wim de Meij beschikt over een groot aantal foto's en films van en over Ritthem en hij kan daar ontzettend veel over vertellen. Jaarlijks weten veel (ex-)bewoners van Ritthem en omstreken Klein Theater De Verwachting te vinden voor dit jaarlijks terugkerend evene ment. Na het zien van alle foto's en filmbeelden is er ruimschoots gelegenheid om onder het genot van een drankje bij te praten met (oude) bekenden. Zeg eens eerlijk. Word jij blij van wat je dag in dag uit aan het doen bent? En hoe lang ben je van plan om dat te blijven doen? Als deze vragen je raken, kun je natuurlijk bij de pakken neer gaan zitten... OF je gooit, net als Erik, het roer eens helemaal om. In de wereld van transport en logistiek liggen namelijk 1.500 banen te wachten op mensen die toe zijn aan een nieuw bestaan. Ben jij tussen de 25 en 45 jaar met een mbo denk- en werkniveau en heb je de nodige levenservaring? Op ikwordvrachtwagenchaufFeur.nl staat alles over de baangarantie, de opleiding, de selectie en de subsidie. Daardoor hoefje-maar 15% van het les geld zelf te betalen. Heb je interesse? Meld je aan via onze website. We nodigen je dan uit voor het 'ikwordvrachtwagenchauffeur-event' op 15 maart in Goes voor een persoonlijk gesprek. Enne..., laat ons even weten wat jij op je ontslagbrief zet. Op ikwordvrachtwagenchauffeur.nl lees je de ervaringen van mensen die je voorgingen. Maak jij er ook werk van? ikwordvrachtwagenchauffeur.nl Wim de Meij: "Het leuke is dat ik dit jaar veel nieuwe en niet eerder vertoonde beelden kan laten zien van met name de periode 1950-1970 en beelden van Souburg en Korfbalver eniging Atlas. Voor velen dus weer een mooie aanleiding om oude bekenden te zien en te spreken." Zoals altijd wordt de presenta tie ingeleid door weerman en Ritthemer Jos Broeke. De pre sentatie wordt gehouden op: zaterdag 3 maart om ig.30 uur donderdag 15 maart om 13.00 uur De avondpresentatie op 3 maart heeft na afloop een ver loting en de middagpresenta tie op 15 maart wordt besloten met een bingo, beide met leu ke prijzen. De opbrengst hier van wordt gebruikt voor de aanschaf van een mobiele licht- en geluidsset (voor acti viteiten in o.a. het historisch kerkje in Ritthem). Entree is gratis. Opgave is niet verplicht, wel gewenst i.v.m. de beperkte capaciteit van De Verwachting: info@theaterdeverwachting.nl GROENE VINGERS GEZOCHT 1

de Faam | 2018 | | pagina 15