Twee dagen vol met voetbal en fun Gezellig dagje uit met de trein Inclusief warme drank en appelgebak bij Doppio Espresso! Bestel nu op pzc.nl/treinactie Voetbaldagen Sportpark Bonedijke 'EEN PROF TRAINER IS TOCH IEMAND WAAR JE TEGENOP KIJKT' Voor maar 20,- p.p. koopt u een Dagretour met de trein (2e klas). Daarmee reist u op één dag naar uw favoriete stad in Nederland en terug. Inclusief heerlijk appelgebak met warme drank* bij Doppio Espresso. Een dagje uit is zo welbéél aantrekkelijk! Trein Dagretour 2e klas warme drank appelgebak voor 20,- Trein Dagretour le klas warme drank appelgebak voor 26,- doppio 23 WOENSDAG 21 FEBRUARI 2018 Marit Jansen van Galen dagen kan nog steeds. In to taal kunnen er honderd jon- 13e DeBieQuik voetbaldagen op Sportpark Bonedijke worden op i en 2 mei geren meedoen, maar vol is gehouden. De prijs is 75 euro per persoon. Meer informatie is te vinden op de vol. Het inschrijfformulier is te Facebookpagina. vinden via een link op de Fa- cebookpagina: DeBieQuick www.facebook.com/DeBieQuickVoetbaldagen voetbaldagen. Twee sfeervolle dagen vol voetbal en fun. Dat zijn de DeBie Quick Voetbaldagen. Op 1 en 2 mei kunnen kinderen in de leeftijd van zes tot zestien jaar zichzelf ontwikkelen op Sport park Bonedijke in Vlissingen. VLISSINGEN - 'Het doel van deze twee voetbaldagen is om jongens en meiden uit de om geving wat te leren, door mid del van spelletjes en goede trainers,' legt Renaldo Jacobs uit. Hij organiseert samen met Kevin Hollander de DeBie Quick voetbaldagen. 2018 is het eerste jaar dat deze dagen worden gehouden. 'Wij pro beren een goede sfeer te creë ren en bieden toptrainers. Zij komen uit heel de provincie. We hebben zelfs een trainer van buiten de provincie bin nen gehaald. Schema Voor deze dagen wordt een compleet draaiboek gemaakt. Hier moeten alle trainers zich aan houden. De jongeren be ginnen met een 'vrije training' en bepaalde spelletjes. Renal do: 'Per groep worden twee vaste begeleiders gekoppeld. Zo leren de trainers de jonge voetballers kennen en weten de voetballers bij welke bege leiders ze moeten zijn.' De or ganisatie van deze dagen is nog in volle gang. Renaldo legt uit dat ze nu drie trainers heb ben die hun bijdrage willen leveren aan deze dagen. In to taal hebben ze er tien nodig, maar ze zijn in gesprek met verschillende trainers die echt iets hebben bereikt binnen het voetbal. Een grote naam is oud proftrainer Jurriaan van Poelje. Ook Björn Ronde heeft zich aangesloten bij de trai nersstaf, hij heeft al jaren er varing in het voetbal. Inschrijven Renaldo legt uit dat het leuk is om training te krijgen van een professional. Dit maakt de voetbaldagen interessant. 'Een professional is toch ie mand waar je tegenop kijkt. De kans om met zo'n persoon te trainen krijg je niet vaak.' Inschrijven voor deze voetbal- 'Het doel van deze twee voetbaldagen is om jongens en meiden uit de omgeving wat te leren. Door middel van spelletjes en goede trainers,- Renaldo Jacobs Bestellen kan t/m 25 februari 2018. Bij het bestellen hoeft u nog geen reisdatum aan te geven. De tickets zijn te gebruiken t/m 8 april 2018 1 'keuze uit thee, (solo) espresso, cappuccino of americano.

de Faam | 2018 | | pagina 23