Cabarestafette in Studio 58 Verkouden, verstopte neus? W Zwem4daagse in de vakantie City Trail in Middelburg Kies je neusspray bewust! Reclamefoldeml Natuurlijk én effectief 'Geeft geen gewenning' Extra krachtig Droog, trekkerig gevoel en korstjes In de neus? CUuifarce neusspray* bfj droog 239, 159; AI&ckfSAfatf 13,98 óf kijk op: 7 WOENSDAG 14 FEBRUARI 2018 ZEELANDTHEATERS ADVERTORIAL Alex Ploeg was winnaar van de Publieksprijs van Came- retten 2016, hij laat in hoog tempo zijn hersenspinsels op je los. 0e Hygiëna's wonnen het Leids Cabaret Festival 2017; de Vlamingen verrasten de jury positief met hun 'Vlaamse absurdisme' Nabil Aoulad Ayad is zowel on screen als on stage regelma tig te zien. MIDDELBURG - De formule van Cabarestafette is al 30 jaar simpel en doeltreffend: drie uiteenlopende voorstellingen van aanstormende talenten voor de prijs van één. Komen de vrijdagavond treden Alex WALCHEREN SPORT DOMBURG - In de week van de voorjaarsvakantie, van 19 tót en met 23 februari 2018, wordt in zwemparadijs de Pa rel in Domburg voor het eerst de Zwemvierdaagse gehou den. Tussen 10.00 en 11.00 uur kunnen deelnemers óf 240 meter óf 500 meter zwem men. De Zwem4daagse be staat landelijk al sinds 1970 en is nog steeds het grootste lan delijke zwemevenement wat in Nederland, en dus nu ook in Domburg, plaatsvindt. De Zwem4daagse is een week lang feest in het zwembad met de hele familie. De orga niserende zwemschool Dom burg wil u graag laten kennis maken met de zwemsport, het zwembad de Parel en ie dereen de gelegenheid geven om met het gezin of met vrienden een sportieve pres tatie neer te zetten. Meedoen is daarbij uiteraard belangrij ker dan winnen! De kosten zijn 5 euro per deelnemer. Van maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 1T.00 uur kunt u uw baantjes zwemmen. Deel nemers hebben dus in die week de gelegenheid om één dag over te slaan. Iedere dag wordt geëindigd met een leu ke en sportieve activiteit, voor jong én oud. Na vier dagen zwemmen krijgt iedere deel nemer de officiële Zwem- 4daagse medaille. Ploeg, De Hygiëna's en Nabil op. Met drie uiteenlopende acts en muziek van Pica DJ en DJ Skipper, die de zaal vooraf gaand warmdraaien, is een verrassend leuke avond gega randeerd. vrijdag 16 februari 20.00 uur Studio A58 Middelburg Hl voor kaarten en informa tie zie de website www. zeelandtheaters.nl De inschrijving voor de laatste City Trail Middelburg is geopend. FOTO: PR CITY TRAIL MIDDELBURG Kijk voor meer informatie op de website: www. zwem4daagse.nl. MIDDELBURG - Hardlopers en wandelaars kunnen zich vanaf nu inschrijven voor de vierde en tevens laatste editie van de City Trail Middelburg. Deze zal op vrijdag 22 juni gelopen worden, op de langste dag van het jaar. Inschrijven is moge lijk vanaf 12:00 uur via www. inschrijvenzeeland.nl. De edi tie 2018 kent als ondertitel Fi nal Edition. De eerste editie in 2015 werd georganiseerd van wege de doorstart van sporthal de Nassaulaan. Deze laatste editie staat in het teken van de definitieve sluiting van deze markante sporthal. Voor de organisatie is hiermee de cirkel rond. Op die dag wordt er ook afscheid genomen van de markante sporthal aan de Nassaulaan waar de start en finish plaatsvindt van het po pulaire hardloop- en wande levenement. Vorig jaar waren er meer dan tweeduizend deelnemers. Deelnemers ont dekken tijdens de trail van zo'n 9 km door Middelburg nieuwe plekjes en gebouwen en wor den verrast door onverwachte smaakmakers, opleukers en optredens langs de route. De organisatie geeft 2.300 start bewijzen uit. Ondernemers en buurtbewoners verzorgen tij dens de trail feestelijke activi teiten op de route en op het start- en finishterrein bij UCR Sportscenter Nassaulaan. Het definitieve programma wordt later bekend gemaakt. (H Voor meer informatie: www.citytrailmiddelburg.nl We kopen milieubewuste auto's. Eten vaker blotogfech en mijden suikers omdat ze niet goed voor ons zijn. Kortom, we worden steeds be wuster. Wat (toen we eigenlijk ais we verkouden zijn en de neus verstopt zit? Miljoenen Nederlanders gebruiken een neusspray. Maar kiezen we onze neusspray wel bewust? Natuurlijke neussprays zijn mild voor het neusslijmvlies en hou den de natuurlijke functie van het neusslijmvlies intact. Ge zond neusslijmvlies is belangrijk omdat het de ingeademde lucht zuivert. Het zorgt er voor dat er zo min mogelijk stofdeeltjes, bacteriën en virussen binnen dringen. Natuurlijk is dus goed voor je neus! Ciiluforce Extra Forte is een natuurlijke neusspray en bevat geen chemische ingrediënten. De nieuwe Cinuforce Extra Forte met Menthol én Eucalyp tus van A. Vogel combineert na tuurlijk met een extra krachtige werking. Waardoor je snel weer vrij kunt ademen. A.Vogel Cinuforce neusspray Extra Forte is extra sterk. De neusspray is 3x gecon centreerder dan een gewone zoutoplossing en bevat geen chemische ingre diënten. Het houdt de natuurlijke functie van het neusslijmvlies intact en mag indien nodig gerust regel matig gebruikt worden. Er treedt geen gewenning op. «wsspiay Bevochtigt de neusholtes langdurig •Verweekt korstjes Helpt bloedneuzen als gevolg van beschadigd neusslijmvlies voorkomen g" v>-*r HV.rjbll.l Verkrijgbaar bij apotheek, drogisterij, supermarkt en ge zondheidswinkel. Adviesprijs: 7,97. Meer weten? Bel de A. Vogd Gezondheidslijn 0900 2464646 of kijk op avogel.nl Medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. WPBCKIB3E VAN VOOR 49 VAN VOO- - 3r 2 VAN mis geen enkele aanbieding OMÖÉKHETQP jGoogle Play

de Faam | 2018 | | pagina 7