1 s 1 Guiller o van Pamelen kampioen karten 2018 Geniet meteen. Betaal later. 90 Let op! Geld lenen kost geld Medailles voor dames VTV Badminton met Mae Uku American Football in Vlissingen Markt 61, Middelburg amac.nl WALCHEREN SPORT Nu 10 maanden MacBook Air "entevrij €999,00 €99,90 €999,00 -3» 13 WOENSDAG 7 FEBRUARI 2018 VLISSINGEN OSS - Aan het Zuid-West Nederlands Kampi oenschap Acroturnen, turnde de acrogroep van de Vlissingse Tum Vereniging mee met een aantal duo's en trio's. Hoewel deze groep maar één keer per week traint keerden de VTV-dames toch naar huis met één tweede en vier derde plaatsen. Dat is een prima re sultaat te noemen dat goed uitzicht biedt voor de volgen de wedstrijd: het Zuid-Neder lands Kampioenschap op 24 februari. Het trio Julia Owie- sek, Myrthe Jellema en Anouk Zoutendijk behaalde in de ca tegorie Damesgroép D-jeugd met een mooie oefening de tweede plaats met een pun tentotaal van 20.160. Kiara van Belzen en Nienke de Munter behaalden in de categorie Da- mespaar D-junior een derde plaats met een puntentotaal van 18.450. In de categorie Da- mesgroep D-senior behaalde Danice Hendrikse, Maaike de Jonge en Aylin Tanfer een der de plaats met een puntento taal van 20.740. In diezelfde categorie werden Gabrielle Bruins-Slot, An Mei Kodde en Yentel Wouters vierde. In de Damesgroep E-senior hebben Anne But, Kyra Christiaanse en llze Boogaard een derde plaats behaald met 19.520 punten. De vierde plaats in deze cate gorie was voor Gianna Roos berg, Thirza van Belzen en Eva Mouthaan. Kate Vlaskamp en Anouk Vreeke hebben in de categorie Damespaar E-senior een derde plaats behaald met een hele mooie oefening en puntentotaal van 21.210. In diezelfde categorie hebben Lieke de Koster en Leah Kas een vijfde plaats bemachtigd en Amber van den Bergh en Daniek van der Maas een zes de plaats. Voor verdere gege vens zie de website www.vtv-vlissingen.nl. OOST - SOUBURG - Stichting Mae Uku verzorgt ook dit jaar op zaterdag 24 maart ter ere van de dan 95-jarige vrijwilli ge medewerker Oom PietTua- suun een badmintontoernooi Mixed Doubles voor recrean ten in Sporthal de Belt in Oost Souburg. De prijsuitreiking vindt om ca. 18.00 uur plaats met aansluitend een warme hap in het Mae Uku-gebouw zelf in de Molukse wijk aan de Prins Hendrikstraat 35A te Oost Souburg, ledereen kan zich aanmelden om mee te doen. Inschrijven vóór 12 maart per email naar stich- ting@mae-uku.nl, via Onny Tuhuleruw (06 45581027) óf Elsa van Garsel-Titaley (06 24289298). Na inschrijving ge lijk uw deelname ad 7,50 euro p/p overmaken op iban: NL- 12RABO 0154475831 t.n.v. Stich ting Mae Uku o.v.v. 'OPT-2018 - uw naam/namen'. VLISSINGEN - Er is weer Ame rican Football in Zeeland! En niet zomaar een initiatief! De Vlissingen Sharks werken in middels nauw samen met HZ Sport en ook zijn er inmiddels leerlingen van het Scalda be trokken bij het sportinitiatief. Het doel? Een Highschool/Col- lege sport organisatie welke tegen elkaar uitkomen. Zeel and en Nederland sportland zal dan nog meer kunnen pro fiteren van bewegingsactivi teiten en wellicht meer talent volle sporters en/of sportpersöneel kunnen voort brengen. Overigens zijn spe lers welke niet op school zit ten ook welkom. American Football is er bijna voor ieder een. Het is niet alleen voor de enorme grote en zware man nen. Dat is al lang niet meer. Klein, groot, licht, zwaar, da mes en heren. Het is allemaal mogelijk. Zelfs al kun je niet spelen en toch geïnteresseerd bent, dan ook is er een plaats voor jou binnen het team. Voor meer informatie: www.facebook.com/ VlissingenSharks/ MIDDELBURG - Guillermo van Pamelen, de 15 jarige kartcou- reur uit Middelburg, is win naar geworden bij het Open Zeeuws Kampioenschap Kar ten junioren 2018. Net als vo rig jaar wist hij het kampioen schap op zijn naam te zetten. Er werden drie wedstrijden gereden en een finalerace. De eerste drie wedstrijden had Guillermo had met zijn kwali ficaties de snelste tijd en mocht daarom als eerste star ten. Deze positie kon hij bij alle drie de wedstrijden vast houden en finishte als 1e. Om Zeeuws Kampioen te worden was een 5e plaats in de finale race voldoende. Maar het blijft een mechanische sport en je weet nooit wat er tijdens de wedstrijden gebeurt. Guiller mo wilde uiteraard wel voor een overwinning gaan. In de laatste race kwalificeerde hij als 2e. Na een mooie inhaalac tie in de eerste bocht op zijn voorganger pakte hij direct de leiding in de wedstrijd. Na een mooie race heeft Guillermo de finalerace ook gewonnen en heeft daarmee het Open Zeeuws Kampioenschap Kar ten junioren 2018 gewonnen. In Roosendaal heeft hij de fi nalerace in de Young Kart Con test gereden. Een competitie van 5 racedagen met 10 wed strijden die gereden wordt op 75 kilo. Na een zeer spannen de finaledag is hij uiteindelijk Guillermo van Pamelen winnaar Open Zeeuws Kampioenschap. FOTO: GINA VAN PAMELEN als tweede geëindigd. Bij Indoor Karting Middelburg strijdt Guillermo op 10 februari mee bij het Europees Kampi oenjunioren toten met 15jaar. Een kampioenschap dat voor de eerste keer gereden gaat worden. Ook rijdt hij op 17 en 18 februari het Europese Kam pioenschap vanaf 14 jaar. 120 rijders uit heel Europa zullen op 90 kilo strijden op een nieuwe lay-out. Guillermo haalde eerder de halve finales. www.kartingguillermo. simpsite.nl €99 Amac Premium Reseller amac ui i 11. Een niet-doorlopend kredietaanbod van Santander Consumer Finance Benelux B.V.Toetsing en registratie BKR. Vraag naar de voorwaarden en ais vrijgesteld bemiddelaar. Santander en Amac geven geen advies. U dient zeif te bepalen of het door u gewenste financieel product aansluit bij uw wensen, behoeften en persoonlijke situatie. contante contante totaal jaarlijks kosten- debet debet j duur krediet- totaal te betaling kredietbetaling percentage rentevoet (vast) rentevoet (vast) overeenkomst betalen bedrag waarde goed €999,00 €0,00 0% 0% 10 mnd

de Faam | 2018 | | pagina 13