LEREN EN WERKEN BIJ ZORGSTROOM! Ik vind het een eer om voor deze mensen te werken (i Wij hebben de opleiding en baan voor jou! werkenbijzorgstroom.nl Ze hebben opgebouwd waar wij nu in leven "Je biedt ondersteuning in persoonlijke verzorging en samen zorgen we ervoor dat de cliënt het leven kan leven zoals hij of zij dat wil." «Zavgs4yooa<v, AicJvf by jon. Solliciteer nu voor een van de opleidingsplaatsen. Wij zoeken nog collega's voor de opleiding Dienstverlening met uitstroom naar Helpende Zorg Welzijn en Verzorgende 3IG. Je ontvangt: direct salaris baangarantie diverse doorgroeimogelijkheden Bekijk alle mogelijkheden op onze website. Als je met de 20-jarige Antonio Lorello de straat op zou gaan om aan voorbijgangers te vragen welk beroep hij uitoefent, heeft waarschijnlijk negentig procent het mis. Met zijn stoere tatoea ges en piercings in zijn oor, neus en rechterwenkbrauw zou je hem eerder achter de bar van een hardrockcafë verwachten of sleu telend aan een automotor, dan in de ouderenzorg. 26 WOENSDAG 24 JANUARI 2018 Zorgstroom is biedt ruimte om jezelf gedurende je loopbaan (verder) te ont plooien én eventueel door te groeien. Bijvoorbeeld in de eigen of in een andere functie. Deze zorgorganisatie geeft graag informatie over doorgroeimogelijkheden en opleidingen bij Zorgstroom. Wil je meer over opleidingen en doorgroeimo gelijkheden weten, stuur dan je vraag naar hrm@zorgstroom.nl of surf even naar werkenbijzorgstroom.nl 3IG en Maatschappelijk Zorgverlener 3 waar hij in dit schooljaar mee is gestart. Elke vrijdag naar school Voor deze opleiding gaat hij één dag in de week naar school en voor de praktijkervaring werkt hij bij Nieuw Sandenburgh. "Het is een BBL op leiding dus ik ga elke vrijdag naar school. De meeste mensen die BBL doen, kiezen daarvoor omdat ze willen werken en met hun handen bezig willen zijn. Dus dan is zo'n hele dag the orie best een uitdaging. In het eerste jaar krijg ik vakken zoals anatomie en ontwikkelingspsy chologie en in het tweede jaar komen er ook Daaruit blijkt maar weer dat een eerste indruk ons flink kan misleiden. Want deze stoere gozer werkt vol passie als leerling-verzorger bij Nieuw Sandenburgh in Veere, een locatie van Zorgstroom. Hier kunnen ouderen zelfstandig wonen met 24 uur per dag verzorging in huis. Ook is er plaats voor bewoners met dementie of voor mensen die intensieve verpleging no dig hebben. Karakter "Ik werkte eerst dus wel in de horeca", lacht An tonio, "maar die sfeer past niet bij mijn karak ter." Zijn moeder, die als verpleegkundige werk zaam is bij Buitenrust in Middelburg, gaf hem de tip om eens twee dagen mee te lopen in de ouderenzorg. Dat beviel hem zo goed, dat hij daar in dienst trad als vakantiekracht. "Ik gaf ondersteuning op de huiskamer, hielp met eten en drinken en zorgde dat de mensen het een beetje naar hun zin hadden. Binnen twee we ken was ik echt verkocht en nam ik het besluit om de opleiding te gaan volgen", zegt Antonio, doelend op de interne opleiding Verzorgende verpleegtechnische handelingen bij en ga je dieper in op wondzorg en medicijnen." Prachtig werk Zo'n hele 'dag op school vindt hij best pittig, maar hij weet waar hij het voor doet. Want op de werkvloer is hij helemaal rn zijn element. "Ik vind het heerlijk om een beetje gek te doen met de bewoners. Maar, weet je, het zijn kwetsbare mensen. Ze hebben opgebouwd waar wij nu in leven. Ik vind het echt een hele eer om voor die mensen te mogen werken. Om ze te ondersteunen daar waar nodig. Ik vind het echt prachtig werk. Heel mooi." "Ik vind het een hele eer om voor deze mensen te mogen werken", aldus Antonio. FOTO: Rachel van Westen Dit artikef is mede mogelijk gemaakt door Zorgstroom

de Faam | 2018 | | pagina 26